Wednesday, 29 November , 2023
امروز : چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲ - 17 جماد أول 1445
شناسه خبر : 4538
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 14 مرداد 1399 - 8:56 |

فال روزانه: ۱۴ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۴ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. مدت‌های زیادی است که به فکر سفر هستید، این موقعیت در پاییز امسال فراهم می‌شود و مسافرتی خاطره‌انگیز را تجربه خواهید کرد. آذر ماه امسال زمان شادی و خوشی شما است و در این ماه فرصت‌های زیادی برای تفریح در کنار دوستان و آشنایان پیدا می‌کنید. اسفند، فروردین و اردیبهشت سالی که از راه می‌رسد، سخت‌ترین ماه‌های سال تولد شما به حساب می‌آیند و در این ماه‌ها باید تا می‌توانید کار کنید و از مشکلاتی که سر راه‌تان قرار می‌گیرد، هراسی نداشته باشید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با تمام فراز و فرودش با موفقیت و شادکامی به پایان خواهید رساند و خاطره‌های خوشی از این سال برای شما به یادگار باقی می‌ماند.

متولدین فروردین

تصمیم مهمی را اتخاذ کرده‌اید و نگران هستید که بهترین تصمیم را نگرفته باشید، اما مطمئن باشید که این تصمیم صلاح شما را به دنبال دارد. قرار است برای خرید بیرون بروید، اما مواظب باشید که ولخرجی نکنید. سرتان را به انجام کار‌های معمولی بند نکنید و وقت خود را به کاری اختصاص دهید که انجام این کار سود و منفعت سرشاری روانه حساب‌های بانکی‌تان کند. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز روز عاشقی‌تان است و طعم عشقی گرم و پرحرارت را خواهید چشید.

متولدین اردیبهشت

کار‌های زیادی روی سرتان تلنبار می‌شود، اما نگران نباشید چرا که در پایان روز از انجام این کار‌ها خرسند و راضی خواهید بود. برای افزایش درآمد به فکر سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت باشید. مهمان ناخوانده‌ای از راه می‌رسد و باید فرصتی از امروز را به پذیرایی از این مهمان اختصاص دهید. روز خوبی را برای عاشقی آغاز کرده‌اید، اجازه ندهید این روز بدون عشق و محبت به پایان برسد و برنامه‌های عاشقانه‌ای برای عشق‌زندگی‌تان ترتیب دهید و به ایشان ثابت نمایید که از همیشه بیشتر دوستش دارید. مسئولیت‌های جدیدی به شما واگذار خواهد شد.

متولدین خرداد

روحیه‌تان را با انجام کار‌های سرگرم‌کننده حفظ نمایید و نگرانی‌ها را کنار بگذارید. کار مهمی در پیش رو دارید، اما این کار به دلیل نبود سرمایه متوقف خواهد شد، در برابر این مشکل کمر خم نکنید و با درمیان گذاشتن این مشکل با دوستان و آشنایان، سرمایه لازم را برای انجام این کار فراهم کنید. به مهمانی یا مراسم مهمی دعوت هستید و در این مراسم زمینه آشنایی شما با فرد سرشناسی مهیا می‌شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز محبت‌های شما را بدون پاسخ نخواهد گذاشت. بیشتر از همیشه مواظب گذر زمان باشید و اجازه ندهید لحظه‌های‌تان هدر رود.

متولدین تیر

به خاطر داشته باشید که عقل سالم در بدن سالم است و بیشتر مواظب سلامتی‌تان باشید. مشاجره‌ای که با کسی دارید امروز ختم به خیر می‌شود و با این فرد آشتی خواهید کرد. به فکر شکار لحظه‌ها باشید و فرصت‌های امروز را به شرایطی برای افزایش درآمد تبدیل نمایید. عشقی ناب و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد. توجه ویژه‌ای در انجام کار‌ها ندارید و این وضعیت نارضایتی همکاران یا اهل منزل را به دنبال داشته است، ادامه این شرایط شما را به لحاظ کاری در وضعیت نامطلوبی قرار می‌دهد، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که با تمرکز بیشتر به انجام کار‌ها مشغول شوید و به‌گونه‌ای کار کنید که مو لای درز کار‌های شما نرود.

متولدین مرداد

تنبلی را کنار بگذارید و زودتر از همیشه کار‌های امروز را به پایان برسانید. به خاطر داشته باشید که وقت طلا است و اجازه ندهید عمرتان هدر رود. لحظه‌ای از فراگیری دانش و مهارت‌های جدید غافل نشوید. برای افزایش درآمد، پول خود را در کاری مطمئن و حساب‌شده سرمایه‌گذاری نمایید. برای تغییر مهمی که قصد انجام آن را دارید، نظر اعضای خانواده را جویا شوید. عشق بی‌پایان خود را نثار همسر یا عشق‌زندگی‌تان کنید و مطمئن باشید که عشق شما یک‌طرفه نمی‌ماند و پذیرای محبت ایشان خواهید بود.

متولدین شهریور

سلامت خود را با ورزش و کار‌های پرتحرک، تضمین کنید. به مشکل مالی برخورد خواهید کرد و این وضعیت روزتان را خراب می‌کند. از اعضای خانواده درخواست کنید توقع‌های بی‌جایی که از شما دارند را کنار بگذارند و شرایط شما را درک کنند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان ناخواسته حرفی می‌زند که این حرف زمینه دلخوری شما را فراهم خواهد کرد. انرژی و تمرکز خود را با کار‌های پیش‌پاافتاده هدر ندهید و کار‌های مهم را با تمرکز بیشتری به پایان برسانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان آن‌گونه که انتظار دارید پاسخ‌گوی توقع‌های شما نیست و این رویکرد امروز زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند.

متولدین مهر

امروز با حجم زیادی از کار‌ها روبرو خواهید شد، اما انرژی لازم را بدست می‌آورید و خسته نخواهید شد. مهره‌مار دارید و اطرافیان را به خود جذب می‌کنید. اجازه ندهید نگرانی‌ها و مشکلات پیش‌پاافتاده روز شما را خراب کند. علاقه زیادی به پیشرفت و موفقیت دارید، اما ضعف‌ها و برتری‌های خود را نمی‌شناسید و این وضعیت جلوی موفقیت‌های آینده شما را گرفته است، امروز مشکلی سر راه شما قرار می‌گیرد و در حین حل این مشکل، با نقاط ضعف و قوت خود بیشتر آشنا می‌شوید. این تجربه‌ها را به کوله‌بار تجربه‌های‌تان اضافه کنید و شناخت بیشتری نسبت به ضعف‌ها و برتری‌های خود بدست بیاورید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شرایطی مهیا می‌کند تا بار غصه‌های‌تان را زمین بگذارید.

متولدین آبان

امروز اوقات فراغت زیادی پیدا می‌کنید تا با استراحت و تفریح، خودتان را برای روز‌های آینده آماده کنید. به صلاح‌تان است که امروز دور هرگونه فعالیت مالی و تجاری را خط بکشید. سری به یکی از دوستان قدیمی‌تان بزنید که مدتی است از ایشان خبر ندارید. سفری در راه دارید، اما به نفع شما است که این سفر را به آینده موکول نمایید. به لحاظ عاشقی روزی سرشار از عشق و محبت را تجربه خواهید کرد، این فرصت را مغتنم بدانید و به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که از همیشه بیشتر دوستش دارید.

متولدین آذر

فردی امروز از شما درخواست پول دارد، اما اگر به ایشان پول بدهید، خودتان به مشکل مالی برخورد خواهید کرد. پیشنهاد‌ی برای افزایش درآمد به شما می‌شود، اما قبل از هر گونه اقدامی، جوانب مختلف این پیشنهاد را کاملا بررسی نمایید. خانواده را در اولویت اول کار‌های خود قرار دهید. محبت همسر یا عشق‌زندگی‌تان را دست‌کم گرفته‌اید و عشق متقابلی به ایشان ندارید، امروز عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید شما را دوست دارد و عشق‌بی‌پایانش را نثارتان خواهد کرد.

متولدین دی

پولی که مدتی پیش به کسی قرض‌داده‌اید، امروز بازپرداخت می‌شود و مشکلات مالی‌تان را پوشش می‌دهد. وقت زیادی را به کار اختصاص ندهید و میان کار و زندگی تعادل برقرار نمایید. تمرکز بیشتری به هدف‌های خود داشته باشید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله چندانی ندارید. رویکردی جسورانه‌ای به زندگی داشته باشید و از ریسک و خطر نترسید.

متولدین بهمن

امروز فکر‌های نگران‌کننده‌ای به سراغ شما می‌آید، به این افکار بها ندهید و تفکرات منفی را از ذهن خود دور کنید. اهل عمل نیستید و با مشکلات روبرو نمی‌شوید، این روحیه را کنار بگذارید و از مواجهه با مشکلات هراسی نداشته باشید. امروز سایه همای سعادت بر سر شما می‌افتد و از محل پولی که قبلا سرمایه‌گذاری کرده بودید، پولی روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. بیش‌ازحد به فکر جمع‌کردن مال دنیا نباشید و سخاوتمندی پیشه کنید. قبل از انجام کار جدیدی که در سر دارید، تمام جوانب آن را بررسی نمایید.

متولدین اسفند

امروز حوصله ندارید از منزل بیرون بروید و می‌خواهید استراحت کنید. برای اینکه در آینده بدهکار کسی نباشید از امروز صرفه‌جویی درپیش بگیرید. با شکست غریبه نیستید و اجازه داده‌اید احساس شکست بر شما غلبه کند، به جای فکر به شکست‌هایی که تجربه کرده‌اید، به موفقیت فکر کنید و به دنبال پیشرفت‌های بیشتری باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را امروز تنها بگذارید و اجازه دهید با خودش خلوت کند. فکری ناب در سر دارید، اما این فکر را با کسی در میان نگذاشته‌اید و از شکست ایده‌های‌تان هراس دارید. امروز زمان مناسبی است که به ایده خود جامه عمل بپوشانید. احتمال زیادی وجود دارد که حرف ناشایستی از دهان شما بیرون بیاید و اطرافیان را ناراحت کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.