Thursday, 7 December , 2023
امروز : پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ - 25 جماد أول 1445
شناسه خبر : 2625
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 14 فروردین 1399 - 12:56 |

فال روزانه: ۱۴ فروردین‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید
فال روزانه: ۱۴ فروردین‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. فرصت‌های بی‌شماری برای دستیابی به موفقیت و پیشرفت در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید انتظار شما را می‌کشد. در اردیبهشت و خرداد امسال شرایط زیادی برای حضور در مهمانی‌های رسمی و خودمانی فراهم می‌شود. در ماه شهریور و مهر امسال با فرصت‌هایی برای عشق و عاشقی روبرو می‌شوید و زمستان امسال تغییری مهم در کار یا زندگی را تجربه خواهید کرد. این موقعیت‌‌ها را به فال نیک بگیرید و سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را به سالی سرشار از دستاوردهای خاطره‌انگیز تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

تنبلی را کنار بگذارید و بیشتر از همیشه تن به کار دهید. با انجام کارهای خلاقانه، روحیه و انرژی از دست‌ رفته‌تان را بازیابی کنید. به خودتان قول بدهید که از امروز به بعد، بیشتر از همیشه قدر پول و زمان را بدانید. از توانایی خود برای جلب‌نظر اطرافیان نهایت استفاده را ببرید. کینه و نفرت را فراموش کنید و راه محبت و مهربانی درپیش بگیرید. ایده‌ جدیدی برای افزایش درآمد به ذهن‌تان رسیده است، مطمئن باشید که اجرای این ایده سودسرشاری را روانه حساب‌های بانکی‌ شما می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به محبت و توجه شما نیاز دارد.

متولدین اردیبهشت

لج‌بازی و یک‌دنده بودن را کنار بگذارید و تعامل بهتری با اطرافیان داشته باشید. امروز ممکن است عصبانی شوید و از کوره در بروید. اجازه ندهید ناراحتی‌های امروز، مشکلات بیشتری برای شما ایجاد کند. عشقی که در دل دارید را با معشوق درمیان بگذارید و مطمئن باشید که امروز جواب مثبت خواهید گرفت. به خاطر داشته باشید که با غرور و خودخواهی راه به جایی نخواهید برد. اهمیت بیشتری به توانمندی‌ها و استعداد خود بدهید.

متولدین خرداد

سفری مهیا خواهد شد و در این سفر بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. اجازه ندهید حساب دخل‌و‌خرج زندگی از دست‌تان خارج شود. روز خوبی در پیش دارید و انرژی خود را در طول روز حفظ نمایید. عشق یک‌طرفه را کنار بگذارید و به دنبال عشقی دوطرفه و ماندگار باشید. به لحاظ کاری روز خوبی را آغاز کرده‌اید و با پیشرفت چشمگیری در کارهای‌تان روبرو خواهید شد. مشکلی در میان اعضای خانواده ایجاد شده و برای حل این مشکل باید پادرمیانی کنید. سخنان رک و بی‌پرده‌ای می‌گویید و لحن تند صحبت‌های شما اطرافیان را دلخور کرده‌است.

متولدین تیر

کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و امروز فرصت سرخاراندن پیدا نمی‌کنید. انسان تندرستی هستید و لحظه‌ای از سلامتی خود غافل نمی‌شوید، این رویکرد را در زندگی ادامه دهید و مطمئن باشید که کسی از سلامتی و تندرستی ضرر نکرده‌است. از جایی که انتظارش را نداشتید، پولی به دست‌تان خواهد رسید. اعضای خانواده امروز حسابی شما را تحویل می‌گیرند. امروز دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید و لحظه‌هایی عاشقانه‌‌ای را تجربه خواهید کرد. به لحاظ کاری روز خوبی را آغاز کرده‌اید و با پیشرفت چشمگیری در کارهای‌تان روبرو خواهید شد. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیش‌از‌حد سخت نگیرید و ایشان را تحت فشار نگذارید.

متولدین مرداد

زحمت‌هایی که در گذشته کشیده‌اید امروز به بار می‌نشیند. با فرصتی برای افزایش و درآمد روبرو خواهید شد. تمرکز بیشتری به انجام کارهای جدید و خلاقانه اختصاص دهید. روز خوبی را برای آغاز شراکت آغاز نکرده‌اید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خاطره‌های خوشی از عشق دیرین‌تان را زنده می‌کند.

متولدین شهریور

اجازه ندهید قضاوت‌های بی‌جا و عجولانه رابطه شما با اطرافیان را خراب کند. بی‌گدار به آب نزنید و برای تصمیم‌های مهم زندگی با افراد با تجربه مشورت کنید. با پیشنهاد وسوسه‌برانگیزی برای افزایش درآمد روبرو خواهید شد، اما بهتر است که تمام جوانب کار را با دقت بررسی نمایید. روز خوبی را برای عاشقی در پیش‌رو ندارید. سبک‌زندگی ناسالم را کنار بگذارید و قدر لحظه‌های عمر خود را بدانید.

متولدین مهر

کارهای زیادی را امروز باید به پایان برسانید. اهمیت زیادی به سلامت خود می‌دهید و مواظب جسم و جان خود هستید، این روحیه را ادامه دهید و به خطر داشته باشید که سلامتی سلطنت ناپیدا است. به لحاظ مالی روز بسیار خوبی را آغاز کرده‌اید و پولی که انتظارش را نداشتید به حساب‌بانکی‌تان واریز می‌شود. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و از آنجایی که در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد، به فکر آینده باشید و مقداری از این پول را پس‌انداز کنید. برای کسب آرامش بیشتر، قسمتی از وقت امروز را به کارهای خیر و انسان‌دوستانه اختصاص دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز اصلا حوصله شما را ندارد. به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان تلاش و کوشش شبانه‌روزی می‌گذرد. شادی و نشاط را جایگزین خستگی و کسالت کنید و نگذارید روزتان به بطالت سپری شود.

متولدین آبان

روز را با ورزش و تحرک آغاز کنید و بیشتر از همیشه به فکر سلامتی‌تان باشید. امروز اگر حواس‌تان را جمع نکنید، ضرر هنگفتی را تجربه خواهید کرد. هزینه‌ بیشتری برای رسیدگی به منزل یا محل‌کار خود اختصاص دهید. یکی از اعضای خانواده به موفقیت مهمی رسیده و شما و دیگر اهل منزل را حسابی خوشحال کرده‌است. بخت با شما یار است و امروز به یکی از آرزوهای‌تان می‌رسید. امروز فردی با شما از در عشق و محبت وارد می‌شود، مواظب باشید که به دام هوس‌های این فرد نیافتید. کار مهمی که مدت‌ها است به فکر انجام آن هستید را امروز آغاز کنید. شرایطی برای استراحت و تفریح مهیا خواهد شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز رفتار ناپسندی با شما خواهد داشت و از این رفتار حسابی دلخور می‌شوید، اجازه ندهید این دلخوری به کینه تبدیل شود و در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و دلیل این رفتار ناپسند را جویا شوید.

متولدین آذر

از رفتار محبت‌آمیز همسر یا عشق‌زندگی‌تان سوءاستفاده نکنید. برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از پس‌انداز خود کمک بگیرید. برای حل مشکلی که در میان اعضای خانواده ایجاد شده آستین بالا بزنید. بار سنگین مشکلات را به تنهایی بر دوش نکشید و از آشنایان کمک بگیرید. امروز شرایطی برای تنهایی و خلوت پیدا می‌کنید. روی کمک همسر یا عشق‌‌زندگی‌تان حساب‌باز کنید.

متولدین دی

روزی همراه با شادی و نشاط انتظار شما را می‌کشد. درستکاری پیشه کنید و اسیر وسوسه‌های دنیا نشوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه دلتنگ شما است و به محبت‌تان نیاز دارد. امروز یکی از اطرافیان که احساس می‌کردید دشمنی با شما دارد، از در دوستی وارد خواهد شد. یکی از دوستان قدیمی امروز به شما سر می‌زند و خاطره‌های خوش گذشته را زنده می‌کند. ایام به کام شما است و کارها همان‌گونه که انتظار دارید پیش می‌رود.

متولدین بهمن

نشاط و انرژی که دارید را تلف نکنید و کارها را سریع‌تر از همیشه انجام دهید. بیشتر از همیشه مواظب دخل‌و‌خرجتان باشید. هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای حمایت از دوستان و آشنایان انجام دهید. از کسی کینه به دل نگیرید و محبت را سرلوحه زندگی‌تان قرار دهید. با کار و تلاش بیشتر، فاصله‌ خود را با موفقیت کاهش دهید. دور افرادی که شما را درک نمی‌کنند را خط بکشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خرج سنگینی روی دست‌تان خواهد گذاشت.

متولدین اسفند

بیش‌از‌حد به مشکلات فکر نکنید و غصه‌ها را کنار بگذارید. عازم سفر هستید اما بهتر است که این مسافرت را به آینده موکول نمایید. امروز بخت با شما یار است، از این فرصت برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر بهره بگیرید. پیشرفت چشمگیری را در کارها شاهد خواهید بود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان عشقی گرم و آتشین را نثار شما خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.