Thursday, 7 December , 2023
امروز : پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ - 25 جماد أول 1445
شناسه خبر : 8849
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 14 فروردین 1400 - 9:17 |

فال روزانه: ۱۴ فروردین‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۴ فروردین‌ماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۴ فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال سال پیشرفت در زمینه شغلی است. پس از همین روز اهداف بلند مدت تان را مشخص کنید تا به بیراهه نروید. اگر چه شما ظاهر بالغی دارید اما کودک درون تان هنوز فعال است. برای تخلیه انرژی تان، فعالیت های بدنی بیشتری را در برنامه های روزانه تان بگنجانید. مسئولیت های خود را با دقت بیشتری دنبال و پایه و اساس زندگی تان را از همین حالا محکم کنید. در ماه خرداد روزهای خوبی را در کنار خانواده و دوستان، به خصوص عشق زندگی تان، سپری خواهید کرد، از آن نهایت لذت را ببریدرک بودن خوب است اما مراقب باشید اعمال شما موجب ناراحتی کسی نشود، اگر چه دیگران نیز به حسن نیت شما آگاهند. از سال آرام، پر عشق و خوشگذرانی که در پیش دارید، نهایت لذت را ببرید.

متولدین فروردین

مدتی است از اطرافیان تان غافل شده اید. امروز که کمی سرتان خلوت تر شده، بهترین زمان است تا به شرایط کنونی و افرادی که در زندگی تان هستند، بیشتر بیاندیشید. بلندپروازی شما باعث شده که در ابرها سیر کنید اما زیاده روی نکنید و خودتان را با واقعیت هماهنگ کنید. انرژی مثبتی که امروز در هوا پراکنده است، شما را وارد می کند تا احساسات خود را با فردی که به او علاقه دارید، در میان بگذارید که نتیجه آن بسیار خوشایند خواهد بود.

متولدین اردیبهشت

اخیرا بیش از حد به اطراف تان توجه و اتفاقات را تجزیه و تحلیل می کنید اما حال پس از بدست آورده اطلاعات لازم وقت آن است که وارد عمل شوید و آنطور که دلتان می خواهد مسایل را پیش ببرید. نگذارید دیگران مانع درخشش شما شوند. برای چیزی که به آن ایمان دارید مقاومت کنید. اگر مجرد هستید و برای اولین بار با فردی قرار می گذارید، ملاقات شما عاشقانه و رمانتیک پیش خواهد رفت. شاید مکالمه بین شما خیلی معمولی و درباره مسائل روزمره باشد اما احساسی میان تان شکل می گیرد که در پیشرفت رابطه شما موثر خواهد بود.

متولدین خرداد

احساس می کنید در تله ای گیر افتاده اید اما اگر به مسیر خود و مطابق نقشه زندگی تان پیش روید، از این وضعیت خلاص خواهید شد. سعی کنید مسائل را از زاویه دید دیگران مشاهده و بررسی کنید، در این صورت با واقعیات بیشتری مواجه خواهید شد که به شما در پیشرفت تان کمک خواهد کرد. حال زمان آن است که به دیگران هم به اندازه خودتان اهمیت دهید و احترام و عشق و علاقه به آنها را فراموش نکنید. امروز می فهمید که فردی به شما علاقه دارد. بد نیست به او فرصتی برای آشنایی بیشتر دهید.

متولدین تیر

چند روز اخیر سرتان بیش از حد شلوغ بوده اما امروز روزی است که باید به صندلی خود تکیه دهید و تنها نگاه کنید. در مورد موضوعی ذهن شما دچار تردید شده است، دو راهی های زیادی مقابل تان وجود دارد که قادر به تصمیم گیری نیستید. به نشانه های اطرافتان بیشتر توجه کنید و از آنها کمک بگیرید اما بدانید که هر چه سخت تر بگیرید، برای خودتان نیز سخت تر پیش خواهد رفت. فردی در انتظار پاسخی از جانب شماست، هر چه سریع تر با او تماس بگیرید وگرنه فرصتی که داشته اید را از دست می دهید.

متولدین مرداد

امروز فرصت بیشتری دارید تا تنها باشید و کمی به خودتان رسیدگی کنید. به دنبال چیزهایی که با دنیای شما منطبق نیست بگردید و آنها را از زندگی خود خارج کنید. شما فرد فداکار و مهربانی هستید اما امروز به خودتان بیش از دیگران اهمیت دهید. اکنون فرصت آن را دارید تا با فردی که قلب شما را دزدیده است، احساسات خود را در میان بگذارید. گفتگوی شما بسیار مفید و لذت بخش خواهد بود. اگر امروز تمایل به ریسک کردن دارید، درنگ نکنید. جسارت کلید موفقیت شما در چنین روزی ست.

متولدین شهریور

بال هایتان را باز و در بهشت رویاها پرواز کنید. امروز انرژی لازم را برای تقویت رابطه عاطفی خود به دست خواهید آورد. اگر مجرد هستید با کمک به دیگران شرایط خوبی برای آشنایی با افراد جدید برایتان پیش خواهد آمد. آن را از دست ندهید. امروز خلاقیت شما افزایش می یابد بنابراین بهتر است کمی هدف های هنری خود را دنبال کنید. فال روزانه کانال سرگرمی شصت و نه درصد. خبری در محیط کار یا بیرون از خانه می شنوید که خوشحال تان خواهد کرد. اما فعلا برای هر اقدامی دست نگه دارید. به خودتان فرصت بیشتری برای فکر کردن بدهید.

متولدین مهر

امروز باید به احساسات، افکار و ایده های خود قدرت بیان دهید. بدبینی نسبت به اطرافیان را از خود دور و به جای آن به جنبه های مثبت نگاه کنید. منفی اندیشی تنها مشکلات شما را بیشتر می کند. راههای زیادی برای شادی وجود دارد، برای رسیدن به آنها تلاش کنید. لازم نیست زیاد درباره قرار ملاقات تان با فردی نگران باشید زیرا امروز شانس با شما است و همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. انرژی مثبتی که امروز در هوا پراکنده است، به شما در هر زمینه ای کمک خواهد کرد بنابراین آرام باشید و از لحظات خود لذت ببرید.

متولدین آبان

منتظر دوستی هستید تا به شما پیامی برساند. این خبر با تاخیر به دست تان می رسد به همین دلیل کمی صبر کنید تا آنچه انتظارش را می کشید به بهترین شکل به سر آید. پس از شنیدن این خبر می توانید دوستان و اقوام خود را دعوت کنید و این شادی را با آنها شریک شوید. اگر رابطه شما با شریک زندگی تان شکرآب شده است، عقب نشینی و سکوت راه حل نیست. بهتر است هر چه زودتر با او تماس بگیرید و با هم گفتگو کنید و حرف دلتان را بزنید تا ریشه کدورت ها عمیق تر نشوند.

متولدین آذر

امروز که فرصت کافی دارید، وقت آن است تا اشتباهات زندگی خود را جبران کنید. می توانید با تغییر زاویه دید خود، مسائل را بهتر درک کنید. مراقب روابط خود با دیگران باشید. شاید زندگی عاطفی شما آن طور که می خواهید پیش نمی رود اما نگران نباشید، امروز تمام درهای قلب تان را باز بگذارید. افراد زیادی را ملاقات خواهید کرد، به دنبال آنهایی باشید که مشترکات زیادی با شما دارند. تغییری در روند زندگی تان ایجاد می شود که در ابتدا برایتان سخت است اما خیلی سریع می توانید خودتان را با آن وفق دهید.

متولدین دی

عدم پیشرفت در کارهایی که اخیرا انجام داده اید، ممکن است شما را در فکر فرو ببرد. اما نگان نباشید زیرا هنوز زمان را از دست نداده اید. دوستی به شما پیشنهادی می دهد اما به دلیل عدم اعتماد کافی، در پذیرفتن آن دودل هستید. عجله نکنید، به خودتان زمان دهید و تمام جوانب را به خوبی بررسی کنید. شرایط آنقدرها هم که شما فکر می کنید، بد نیست. در انتهای روز دور کارهای مهم تان را خط بکشید زیرا احتمال خطا در آنها زیاد است. تماشای یک فیلم می تواند خستگی شما را به در کند.

متولدین بهمن

اگر میان شما و شریک زندگی تان بحثی صورت گرفته، سعی کنید آن را مسالمت آمیز حل کنید. اگر مسائل آن طور که می خواهید، پیش نمی رود، نگران نباشید و آرامش خود را حفظ کنید. اگر چه هفته پر مشغله ای را پیش رو دارید اما آخر هفته شانس با شما خواهد بود. بنابراین غر زدن را کنار بگذارید. امروز گذشته تان را دور بریزید و به فردی که واقعا به او علاقه دارید، احساس واقعی خود را نشان دهید. مطمئن باشید که همه چیز فراتر از انتظار شما پیش خواهد رفت.

متولدین اسفند

امروز ممکن است به دلیل خستگی هایی که در چند روز قبل تجربه کرده اید، کمی احساس کسالت کنید. به همین دلیل ورزش صبحگاهی می تواند انرژی لازم را به شما ببخشد. امروز زمان مناسبی برای شروع پروژه های کاری نیست و لازم است تا ذهن تان را از افکار پراکنده خالی کنید. فال روزانه کانال سرگرمی شصت و نه درصد. در انتهای روز، دوستی با شما تماس می گیرد و درخواستی از شما دارد، بهتر است که سریع به او جواب ندهید و تمام جوانب را بسنجید. پیشنهاد او می تواند برای اطرافیان تان سوتفاهم هایی ایجاد کند که به نفع تان نیست.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.