Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5082
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 14 شهریور 1399 - 12:32 |

فال روزانه: ۱۴ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۴ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سال‌های زندگی‌تان تنهایی را به حضور در جمع ترجیح داده‌اید، اما در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود زمان آن فرا می‌رسد که از غار تنهایی خود بیرون بیایید و حضور بیشتری در جمع داشته باشید. در این سال ایده‌ای به ذهن شما می‌رسد، این ایده در نگاه اول جلوه‌ای غیرمنطقی دارد، اما بهتر است که آن را جدی بگیرید و مطمئن باشید دستاورد چشمگیری انتظار شما را می‌کشد. در ماه آبان با تصمیم مهمی روبرو خواهید شد و بهتر است که قبل از هرگونه تصمیم‌گیری، جوانب کار را بررسی نمایید. در بهمن ماه امسال رویایی بلندپروازانه سر راه شما قرار می‌گیرد، به نفع شما است که این رویا را جدی نگیرید و به جای رویاپردازی، با واقعیت‌های زندگی روبرو شوید. اردیبهشت سال آینده بهترین زمان برای تفریح و استراحت است و در این ماه فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار دوستان و آشنایان حسابی خوش‌بگذرانید. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید و این سال را با خوشی و شادکامی به پایان برسانید.

متولدین فروردین

بیشتر از همیشه بر اعصاب‌تان مسلط باشید. امروز به این نتیجه می‌رسید که توقع‌های بی‌جایی از یکی از اعضای خانواده دارید. با اتفاق فرخنده‌ای در رابطه با همسر یا عشق‌زندگی‌تان روبرو خواهید شد. کار ناتمامی که مدتی است انجام آن به تعویق افتاده را امروز به پایان برسانید. اخلاق نیکو و پسندیده را در پیش بگیرید و نظر اطرافیان را با رفتار محترمانه به خود جلب کنید.

متولدین اردیبهشت

مواظب رژیم‌غذایی‌تان باشید و از ورزش و تحرک غافل نشوید. برای افزایش درآمد پول خود را تجارتی مطمئن و بی‌ضرر سرمایه‌گذاری کنید. با دوستانی که مدت‌ها است خبری از آنها نداشتید تجدید دیدار کنید. امروز توجه اطرافیان را به خود جلب می‌کنید و نُقل هر انجمنی خواهید بود. از اعتماد‌به‌نفس سرشاری که دارید، نهایت استفاده را ببرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز تمام توجه‌ و محبت خود را به شما اختصاص می‌هد.

متولدین خرداد

انسان سخت‌کوش و پرتلاشی هستید، امروز زمان آن فرا رسیده که کمی استراحت کنید و خستگی‌ها را از تن بیرون نمایید. قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، با افرادی که نبض بازار را در اختیار دارند مشورت نمایید. روز خوبی در پیش دارید و انرژی خود را در طول روز حفظ نمایید. عشقی غیر‌منتظره و آتشین در انتظار شما است و امروز عشق محبوبی در دل شما می‌افتد و دل و دین خود را به معشوق می‌بازید. فرصتی برای استراحت و تنهایی پیدا می‌کنید.

متولدین تیر

برای کاهش نگرانی و اضطراب به انجام کارهای خلاقانه مشغول شوید. یکی از آشنایان امروز با تقدیم هدیه‌ای به شما ثابت می‌کند که همیشه به فکرتان است. مشغله‌های کاری زیادی دارید و از رسیدگی به اعضای خانواده و همسر یا عشق‌زندگی‌تان غافل می‌شوید. پیشنهاد‌ی برای افزایش درآمد به شما می‌شود، اما قبل از هر گونه اقدامی، جوانب مختلف این پیشنهاد را کاملا بررسی نمایید. امروز به ناگاه احساس خواهید کرد که حوصله کارکردن ندارید و می‌خواهید در کنار اعضای خانواده باشید.

متولدین مرداد

اعضای خانواده امروز ساز مخالف می‌زنند و اعصاب‌تان را به هم می‌ریزند. کنترل اعصاب خود را در اختیار بگیرید و با چیزهای پیش‌پا‌افتاده از کوره در نروید. پولی که در گذشته اندوخته بودید، امروز به کمک‌تان می‌آید. زمینه شادی و نشاط اعضای خانواده را فراهم کنید. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان حرفی نگویید که از شما دلخور شود. احساس می‌کنید که بیشتر از همیشه اعتماد‌به‌نفس دارید و مشکلات را کوچک‌ و پی‌پاافتاده می‌بینید. از این روحیه نهایت استفاده را ببرید و مشکلاتی که امروز با آنها روبرو می‌شوید را بدون اینکه خم به ابروی خود بیاورید از سر راه بردارید. فرصتی پیدا می‌کنید تا گشتی در پارک و خیابان بزنید و به آرامش برسید.

متولدین شهریور

امروز حسابی بر اعصاب‌تان مسلط باشید و با کسی دعوا راه نیاندازید. کوته‌فکری را کنار بگذارید و افق‌های دیدتان را گسترش دهید. به خاطر داشته باشید که با یک دست نمی‌توانید چندین هندوانه بردارید و برای حل مشکلات از دوستان کمک بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را محرم‌راز خود بدانید و غصه‌های‌تان را با ایشان در میان بگذارید.

متولدین مهر

روز حساسی را در پیش‌ دارید و امروز ممکن است میان شما و یکی از دوستان نزدیک سو‌ء‌تفاهمی ایجاد شود، به خاطر داشته باشید که ارزش رفاقت شما و این فرد از سوء‌تفاهمی که میان شما ایجاد شده بیشتر است و سو‌ءتفاهم ایجاد شده را به بهانه‌ای برای دوستی‌های بیشتر تبدیل نمایید. پولی به دست‌تان می‌رسد و هزینه‌های زندگی‌تان را پوشش می‌دهد. غصه‌های خود را با کسی درمیان نمی‌گذارید و کسی را محرم راز خود نمی‌دانید، با این روش‌ کاری از پیش نمی‌برید و بهتر است که سنگ‌صبوری پیدا کنید و با غم‌ها و نگرانی‌ها را زمین بگذارید. از یکی از دوستان صمیمی خود خبر ندارید و حسابی دلتنگ‌اش شده‌اید. دستاورد چندانی در زندگی‌ ندارید و به فکر موفقیت‌های بیشتر هستید، در چنین شرایطی بهتر است با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت نمایید و راه‌و‌چاه موفقیت را از آنها جویا شوید. قصد انجام کارهای مذهبی یا انسان‌دوستانه را دارید، امروز بهترین فرصت برای انجام کارهای خیر است و با انجام این کارها به لحاظ فکری به آرامش برسید.

متولدین آبان

اجازه ندهید کمرتان زیر بار مشکلات خم شود و با انجام کارهای موردعلاقه‌تان، آرامش لازم برای مواجهه با مشکلات را بدست آورید. روحیه صرفه‌جویانه‌ای که دارید را ادامه دهید و مطمئن باشید که کسی تاکنون از پس‌انداز و صرفه‌جویی ضرر نکرده‌است. یکی از اعضای خانواده به دستاورد مهمی رسیده و به ایشان افتخار می‌کنید. یکی از آشنایان یا اطرافیان شما در آتش عشق می‌سوزد و به محبوبی دل باخته است، اجازه ندهید این فرد بیشتر از این در آتش عشق بسوزد و به ایشان کمک کنید تا به محبوبش برسد و عشقی جاودان و ماندگار را تجربه نماید. اتفاق فرخنده‌ای در محل‌کار انتظار شما را می‌کشد. فرصتی دست می‌دهد تا با حضور در کنار دوستان و آشنایان، اضطراب‌ و نگرانی‌ها را فراموش کنید.

متولدین آذر

روزی همراه با شادی و تفریح در انتظار شما است. یکی از بزرگ‌ترهای خانواده امروز پیشنهادی را با شما درمیان می‌گذارد و به نفع‌تان است که این پیشنهاد را هرچه‌سریع‌تر اجرا کنید. امروز از فردی که سن‌و‌سال کمتری نسبت به شما دارد، درس مهمی را خواهید آموخت. خبری خوش و فرخنده به دست‌تان خواهد رسید و این خبر زمینه شادی شما و اطرافیان را فراهم می‌کند. در محل‌کار یا منزل با مشکل خاصی روبرو نخواهید شد و روز را با احساس رضایتمندی به پایان خواهید رساند. کار مهمی انجام داده‌‌اید و امروز پاداش این کار مهم را دریافت خواهید کرد.

متولدین دی

به سینه فردی که از شما تقاضای پول دارد دست رد بزنید. اعضای منزل امروز به کمک‌تان می‌آیند. به لحاظ کاری روز خوبی انتظار شما را می‌کشد و به موفقیت دست پیدا می‌کنید. ضعف‌های خود را تشخیص دهید و به فکر تقویت این ضعف‌ها باشید. کار ناپسندی را انجام داده‌اید و همسر یا عشق‌زندگی‌تان را ناراحت کرده‌اید، قبل از اینکه این وضعیت زمینه مشاجره و دلخوری را میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند، دل عشق‌زندگی‌تان را بدست آورید و پشیمانی خود را از انجام این کار به عشق‌زندگی‌تان ثابت نمایید.

متولدین بهمن

امروز از پشتیبانی و حمایت اطرافیان برخوردار خواهید بود. هزینه‌ای هنگفت را برای تحصیل خود یا یکی از اطرافیان باید خرج کنید. غم و غصه‌های زندگی را با حضور در کنار اعضای خانواده فراموش کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان به رغم نگرانی‌های زیادی که دارد روزی عاشقانه را برای شما ترتیب داده‌است. اهل تقلب و فریبکاری هستید و این رفتار امروز کار دست‌تان می‌دهد.

متولدین اسفند

خرج سنگینی را امروز متحمل می‌شوید اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که پولی به دست‌تان می‌رسد و ثبات مالی‌تان برقرار خواهد شد. قرار است به همراه دوستان و آشنایان دورهم جمع‌شوید و لحظه‌های شادی را تجربه نمایید، این موقعیت را مغتنم بدانید و تا می‌توانید با رفقا و دوستان قدیمی خوش بگذرانید. دیدگاه خود نسبت به همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تغییر دهید و به ایشان سخت‌نگیرید. به فکر مشارکت برای انجام کار جدیدی افتاده‌اید و می‌خواهید سرمایه‌تان را در کار جدیدی با فردی شریک شوید، امروز بهترین زمان برای آغاز این مشارکت است و مطمئن باشید از شراکتی که امروز آغاز می‌کنید، متحمل ضرری نخواهید شد. یکی از دوستان قدیمی امروز به شما سر می‌زند و خاطره‌های خوش گذشته را زنده می‌کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.