Friday, 8 December , 2023
امروز : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲ - 26 جماد أول 1445
شناسه خبر : 3507
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 14 خرداد 1399 - 13:02 |

فال روزانه: ۱۴ خردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۴ خردادماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۴ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شاید مسائل خانوادگی به شما اجازه ندهند که جشن تولدتان را آن طوری که فکرش را می‌کردید بگذرانید، ولی اگر خوب به این مشکلات فکر کرده و راه حل مناسبی برای آن‌ها بیابید فرصت‌های خیلی خوبی را می‌توانید برای خودتان ایجاد کنید. شاید این فرصت‌ها تا مرداد ماه به وضوح به چشمتان نیایند، ولی این نباید باعث یأس و نا امیدی شما بشود. زود قضاوت نکنید و کمی صبر و حوصله به خرج دهید، این فرصتی برای رشد و تکامل شخصیتی شما می‌تواند باشد. تا شهریور ماه تمام مسائل خانوادگی این چند وقت اخیر حل خواهد شد و با خیال راحت خواهید توانست به فرصتی که تا آن زمان برای پیشرفت اقتصادیتان فراهم خواهد شد بپردازید و زندگی خودتان و اطرافیانتان را به صورت خوشایندی تغییر دهید. اگر متاهل هستید از هر چیزی که رابطه تان را به خطر می‌اندازد اجتناب کنید، شما در مقابل همسرتان مسئول هستید. اگر مجرد هستید تا زمستان امسال عشق خود را خواهید یافت!

متولدین فروردین

شما دلتان می‌خواهد برای همه برنامه ریزی کرده و خودتان تصمیم بگیرید که اعضای گروهی که با شما همراه هستند چکار باید بکنند و کجا باید بروند. دست از تصمیم گیی برای بقیه برداشته و زمانی که در کنار آن‌ها می‌گذرانید را برایشان تبدیل به کابوس نکنید. اگر افکار مربوط به گذشته ذهنتان را مشغول کرده اند شاید این نشانه‌ای است که می‌گوید باید به آن‌ها رسیدگی کنید. اما یادتان باشد که در فکر کردن به گذشته‌ها و خاطرات زیاده روی نکنید. اگر مجرد هستید و انتخاب‌های زیادی پیش رو دارید بهتر است فعلا دست نگه دارید و در ابتدا مسائل مربوط به گذشته را فیصله بدهید، سپس راهتان را به سوی یافتن نیمه گمشده خود ادامه دهید.

متولدین اردیبهشت

مقابله با تغییرات چه نفعی به حالتان دارد؟ احساس می‌کنید در حال حاضر نمی‌توانید تمام تغییراتی را که در زندگیتان دارند پیش می‌آیند را بپذیرید، اما باید بدانید که متأسفانه زندگی همین است و نمی‌توان در مقابل تغییرات ایستاد. توانایی خود در هماهنگ شدن با جریان زندگی را دست کم نگیرید، اگر روی موج تغییرات موج بازی کنید زندگی ثبات بیشتری خواهد داشت. به جای این که با تغییرات مقابله کنید آن‌ها را با آغوش باز بپذیرید تا خیلی زود ببینید خیلی از آن‌ها به نفعتان بوده اند. دست از سانسور کردن خودتان برداشته و افکار و احساساتتان را با کسی که دوست دارید در میان بگذارید. این به نزدیکی بیشتر شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

متولدین خرداد

امروز احساسات انسان دوستانه شما به شدت زنده شده اند و دلتان می‌خواهد هر کاری که از دستتان برمی آید نه تنها برای اطرافیانتان، بلکه برای تمام جهان انجام دهید. فقط مواظب باشید زیادی هیجان زده نشوید و مسئولیت‌هایی بیش از حد توانتان نپذیرید که ممکن است فردا از متعهد شدن به آن‌ها پشیمان شوید. به هر کسی اعتماد نکنید، ممکن است از حرف‌های خودتان بر علیه شما استفاده کنند. اگر به دنبال حل مشکلات در رابطه عاطفیتان می‌گردید امروز با صدای بلند فکر کنید! حرف‌هایی که در دلتان هستند را به عشقتان بگویید و با هم برای مشکلات راه حل بیابید. اگر مجرد هستید و کسی را دوست دارید وقت آن رسیده است که احساستان را بیان کنید.

متولدین تیر

برای این که مورد توجه مردم قرار بگیرید لازم نیست حتما نابغه باشید یا کار‌های خارق العاده انجام بدهید. دست از این طرز فکر که اگر در یک ساز موسیقی تبحر کامل ندارید نباید آن را بزنید، یا اینکه اگر صدایتان در حد بهترین خواننده‌ها نیست نباید آواز بخوانید بردارید و هر سرگرمی یا کاری که دوست دارید را شروع کنید. هنوز تعطیلات تمام نشده است و وقت برای لذت بردن از روز‌های تعطیل دارید. امروز برای شما روزی همراه با احساسات عاشقانه شدید است. اگر نیمه گمشده تان را یافته اید امروز رابطه تان خیلی خوب خواهد بود و به برخی از خوبی‌های طرف مقابلتان پی خواهید برد که تا بحال از دیدتان مخفی مانده بودند. مجرد‌ها چشم هایشان را خوب باز کنند، عشق همین نزدیکی هاست.

متولدین مرداد

امروز احساس می‌کنید که به هیچ کس نمی‌توانید اعتماد کنید و این با حالت عادی شما در تضاد است. محض اطمینان امروز را با نزدیکانتان و کسانی که مورد اعتمادتان هستند و یا حتی به تنهایی بگذرانید، فردا روز دیگری است. در رابطه عاطفی خود احساس آزادی و راحتی نمی‌کنید و حس می‌کنید طرف مقابلتان دست و پایتان را بسته و شما را محدود کرده است. اما هر لحظه ممکن است قیام کنید و زنجیر‌های دست و پایتان را پاره کنید. سعی کنید حرف دلتان را بزنید و به او بگویید که چه می‌خواهید و چه وقت می‌خواهید. دست از ترس‌های درونیتان از عکس العمل طرف مقابل بردارید، این کار به همین سادگی است.

متولدین شهریور

امروز کمی احساساتی و نوستالژیک هستید و خاطرات گذشته ذهنتان را به خود مشغول کرده اند. آیا کسی هست که باید دلش را به دست بیاورید و اشتباهاتی که در حقش کرده اید را جبران کنید؟ امروز روز خوبی برای این کار می‌تواند باشد. اما یادتان باشد که زیادی احساساتی عمل نکنید و قبل از هر کاری خوب فکر کنید، شاید آنقدر هم که فکر می‌کنید خطاکار نبوده باشید. افراد جدیدی را خواهید دید که به نظرتان خیلی جالب می‌آیند و از حرف زدن با آن‌ها لذت خواهید برد. شما با آن‌ها در مورد مسائلی عمیق و جدی بحث خواهید کرد که ذهن شما را برای مدتی به خود درگیر خواهند کرد. شاید لازم باشد کمی در این رابطه مطالعه کنید.

متولدین مهر

امروز به یکی از استعداد‌های خود که تا بحال از نگاهتان مخفی مانده بوده است پی خواهید برد. آن را دست کم نگیرید و هر کاری که برای پرورش آن از دستتان بر می‌آید را انجام دهید. امروز مواظب باشید دهن لقی نکنید و راز کسی را برملا نکنید، چرا که برای خودتان دردسر درست خواهید کرد. جنبه رمانتیک زندگیتان با طوفانی از احساسات همراه خواهد بود. شما ممکن است ناگهان از خشم شدید به شادی بی دلیل تغییر حالت بدهید، اما کنترل احساستان را باید یاد بگیرید. اگر می‌خواهید یک رابطه عاطفی پایدار داشته باشید باید یاد بگیرید که وضعیت روحی نسبتا پایداری داشته باشید، و در کنار سلامت جسمیتان به سلامت روانتان نیز اهمیت بدهید.

متولدین آبان

امروز کمی روز دلگیری به نظر می‌رسد و برخی مسائل خانوادگی ممکن است باعث ناراحتی شما بشوند. اگر کاری از دستتان بر می‌آید برای حل این مشکلات انجام دهید، در غیر این صورت تنها با بودن در کنار عزیزانتان حمایت خود را از آن‌ها نشان دهید. به جای این که غصخ بخورید و انرژی منفی اطرافتان را بیشتر کنید سعی کنید اطرافیانتان را سرحال آورده و بخندانید. وقت آن رسیده است برخی قوانین دست و پا گیری که برای رابطه خودتان با عشقتان گذاشته اید را کنار بگذارید و تسلیم عشق شده و با جریان پیش بروید. با بیان احساستان و افکارتان به طور صادقانه عکس العمل مورد نظرتان را از طرف مقابل خواهید گرفت.

متولدین آذر

امروز به نظر می‌رسد کمی آشفته هستید. تنها یک نفر می‌تواند شما را تا به این حد عصبانی کند و آن شخص خود شما هستید. امروز می‌تواند روز درگیری شما با وجدانتان باشد، در نهایت ممکن است در دیدگاه شما تغییراتی به وجود بیاید. به احتمال زیاد از این به بعد یاد خواهید گرفت که کلماتتان را با دقت بیشتری انتخاب کنید. امشب برای شما شبی سرشار از انرژی خواهد بود. اگر تا الان کسی را به خانه تان دعوت نکرده اید همین الان تلفن را بردارید و یک مهمانی راه بیندازید. با دوستان و یا اعضای خانواده تان دور هم جمع شده و ساعاتی را با بازی و سرگرمی و صرف یک شام ساده، ولی دور هم بگذرانید، تا آخر شب از آشفتگی صبحتان هیچ خبری نخواهد بود.

متولدین دی

امروز برای شما روز تفکر است. به تکنیک‌ها و روش‌ها و راه‌های مختلف برای گسترش و توسعه کارتان فکر خواهید کرد. شاید این همه نوآوری و خلاقیت را در کارتان مورد استفاده قرار ندهید و تغییرات بزرگی در فعالیت‌های خودتان انجام ندهید، اما ذهنتان درگیر این افکار خواهد بود. شما در حال حاضر دیدی ایده آلیستی دارید که افکار و ایده هایتان را تحت تآثیر گذاشته و نمی‌گذارد پروژه‌هایی که در سر می‌پرورانید زیاد عمل گرایانه باشند. پس بهتر است زیاد فکرتان را مشغول این چیز‌ها نکنید؛ همیشه برای کار وقت هست، حالا که تعطیل هستید به خودتان یک استراحت اساسی بدهید و با دوستانتان بیرون بروید و از یک شب پر هیجان لذت ببرید.

متولدین بهمن

امروز در فکر این هستید که به زندگیتان بعد تازه‌ای بخشیده و هنر، فعالیت‌های انسان دوستانه یا پرداختن به مسائل معنوی را جزء اولویت‌های اساسیتان قرار دهید. این خیلی خوب است و اثرات خوبی روی روح و روان شما خواهد گذاشت، به شرط آن که این افکارتان فردا صبح هم یادتان باشند و فقط از روی بیکاری و سر رفتن حوصله تان به ذهنتان نرسیده باشند. اگر متأهل هستید با عشقتان به زیبایی سخن بگویید و دل او را به دست بیاورید تا روزی خوب را با هم بگذرانید، شما خیلی خوب می‌دانید که با حرف هایتان می‌توانید دنیا را به او هدیه کنید. اگر هم مجرد هستید چشم هایتان را خوب باز کنید، فرصت‌ها در انتظارند.

متولدین اسفند

امروز از آن روز‌هایی نیست که بتوانید هر کاری که دلتان می‌خواهد را انجام دهید. در واقع شاید بتوان گفت برعکس، محدود هم خواهید بود. کمبود منابع مالی و یا نقص فنی در چیز‌هایی که لازم دارید شما را محدود خواهند کرد و انجام کار‌هایی که دلتان می‌خواهد و تفریحاتی که دوست دارید شاید برایتان مقدور نباشند. پس از ماندن در خانه و در کنار عشقتان لذت ببرید، امروز این بهترین کار ممکن برای شما خواهد بود. فکر نکنید که برای لذت بردن از روزتان و برای احساس خوشبختی به چیز‌های گران قیمت یا غیر عادی نیاز دارید. وقتی در کنار کسانی باشید که دوستشان دارید حتی از کوچک‌ترین چیز‌ها هم م یتوانید لذت ببرید و خوشحال شوید.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.