Wednesday, 29 November , 2023
امروز : چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲ - 17 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5997
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 14 آبان 1399 - 8:53 |

فال روزانه: ۱۴ آبان‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۴ آبان‌ماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. انسان عجولی هستید و می‌خواهید زودتر از چیزی که لازم است به موفقیت برسید، این روحیه شما را از دستاوردهای زیادی در زندگی محروم کرده است. در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود عجله را کنار بگذارید و با صبر و حوصله دنبال موفقیت باشید. در ماه دی امسال با مشکل مالی روبرو خواهید شد، این مشکل اعصاب‌تان را به هم می‌ریزد اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که پایدار نخواهد بود و اوضاع مالی‌تان بهتر خواهد شد. یکی از مشکل‌های دیرینه شما در زندگی در ماه‌های اردیبهشت و خرداد حل خواهد شد. مرداد سالی که از راه می‌رسد بهترین ماه سال تولدتان است و در این ماه سایه همای سعادت روی سرتان می‌افتد و به موفقیت چشمگیری دست پیدا خواهید کرد. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با تلاش و پشتکار به پایان برسانید و در این سال به دوستان و آشنایان ثابت نمایید که چند مرده حلاج هستید.

متولدین فروردین

در رویارویی با مشکلات از کوره در نروید و صبر پیشه کنید. اندوخته‌ای ندارید و تاکنون به فکر پس‌انداز نبوده‌اید، امروز به این نتیجه می‌رسید که این رویکرد را تغییر دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بی‌حوصله و کم‌طاقت است و اصلا اعصاب ندارد، اجازه ندهید کم‌حوصلگی وی زمینه ناراحتی شما را فراهم کند و عشق‌زندگی‌تان را به حال خودش بگذارید و مطمئن باشید که گذشت زمان حال و روحیه وی را بهتر خواهد کرد. خاطره‌های خوش گذشته در ذهن شما تداعی شده و امروز احساس می‌کنید که کودک‌ درون‌تان زنده شده است، این روحیه را به فال نیک بگیرید و با زنده‌کردن خاطره‌های خوش گذشته، روزی همراه با خوشی و شادی را تجربه کنید.

متولدین اردیبهشت

سرمایه‌گذاری‌های کوتاه‌مدت را فراموش کنید و پول خود را برای انجام کاری بلندمدت،‌ سرمایه‌گذاری کنید. مهمان ناخوانده‌ای از راه می‌رسد و باید فرصتی از امروز را به پذیرایی از این مهمان اختصاص دهید. اعضای خانواده امروز دخالت‌های بی‌جایی در امروز شخصی شما می‌کنند. خیال‌پردازی را کنار بگذارید و با واقعیت های زندگی کنار بیایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که یار و یاور شما در حل مشکلات است.

متولدین خرداد

کارهای زیادی برای انجام‌دادن دارید اما خسته نخواهید شد. امروز احتمال گم‌شدن پول یا کالایی گران‌قیمت وجود دارد، در چنین شرایطی شش‌دانگ حواس‌‌تان را جمع کنید و روز را بدون از دست‌دادن مال و ثروت به پایان برسانید. یکی از اعضای خانواده به دستاورد مهمی رسیده و به ایشان افتخار می‌کنید. به فکر خرید کالایی افتاده‌اید و امروز بهترین زمان برای خرید این کالا است، این خرید را انجام دهید و از کالایی که خریداری می‌کنید کمال استفاده را ببرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز می‌خواهد تنها باشد و با خودش خلوت کند.

متولدین تیر

انسان سخاوتمندی هستید، این روحیه را ادامه دهید و لحظه‌ای از حل مشکلات دیگران غافل نشوید. هزینه‌ای غیرمنتظره پیش روی شما قرار می‌گیرد. رازی در دل دارید و می‌خواهید این راز را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید، اما روز خوبی را برای برملاکردن این راز انتخاب نکرده‌اید. با شرکت در دوره‌های آموزشی، فکری به حال افزایش مهارت و توانایی‌های خود بردارید. تنهایی و خلوت را به حضور در میان جمع و مهمانی‌های خانوادگی ترجیح می‌دهید، امروز بخت با شما یار است، چرا که فرصتی برای تنهایی پیدا می‌کنید و شرایطی دست می‌دهد تا حسابی استراحت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز رفتار ناپسندی را با شما در پیش می‌گیرد.

متولدین مرداد

به جای اینکه به رویدادهای خوش و مثبت نگاه کنید، زندگی‌ را سخت‌گرفته‌اید و همیشه اتفاق‌های منفی و نگران‌کننده را می‌بینید، این وضعیت چیزی به غیر از افسردگی برای شما به دنبال ندارد، در نتیجه از امروز بدبینی را کنار بگذارید و با نگاه به اتفاق‌های خوش زندگی، روحیه‌ بگیرید و زندگی همراه با شادی و شادکامی را ادامه دهید. به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان اعتماد‌به‌نفس می‌گذرد. پای صحبت بزرگان فامیل بنشینید و از تجربه‌های آنها درس بگیرید. قصد دارید راز مگویی را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید، اما بهتر است بعضی از رازها برای همیشه پنهان بماند. وقت خود را بیش‌از‌حد به ورزش یا هنر اختصاص ندهید و در کنار تحرک و هنرنمایی، از کارهای مهم زندگی غافل نشوید.

متولدین شهریور

عجله را کنار بگذارید و قبل‌ از عقد قراردادهای مهم، جوانب کار را دوباره بررسی نمایید. دخالت‌های بی‌جا در امور همسر یا عشق‌زندگی‌تان را کنار بگذارید. امروز توجه اطرافیان را به خود جلب می‌کنید و نُقل هر انجمنی خواهید بود. انسان زودرنجی هستید و از مشکلات هراس دارید، امروز زمان مناسبی است که این روحیه را کنار بگذارید و اجازه ندهید فراز و فرودهای زندگی شما را از هدف‌های‌تان دور کند. بیش‌ازحد به خودتان سخت‌نگیرید و توقع‌های بی‌جایی که از خودتان دارید را کاهش دهید.

متولدین مهر

فرصت فراغتی دست می‌دهد تا به انجام کارهای موردعلاقه‌تان مشغول شوید. هزینه‌ای غیرمنتظره امروز سر راه شما قرار می‌گیرد. امروز فرصتی برای عشق و عاشقی مهیا خواهد شد. به لحاظ مالی سودی در معامله‌ها تجربه خواهید کرد. استعداد‌ و توانایی‌های خود را دست‌کم نگیرید. یکی از اعضای منزل یا آشنایان نزدیک شما در خطر است و اگر امروز مواظب ایشان نباشید، صدمه‌ای به وی وارد خواهد شد. در نتیجه امروز را تا می‌توانید بیشتر از همیشه در کنار اعضای خانواده باشید و شش‌دانگ حواس‌تان را جمع کنید تا کسی آسیب نبیند.

متولدین آبان

از سلامت و شادکامی خود غافل نشوید و امروز بیشتر از همیشه به فکر سلامتی‌تان باشید. اهل‌ ولخرجی و خرید‌های غیرضروری نیستید و همیشه حوا‌س‌تان به دخل‌و‌خرج‌تان هست، به همین دلیل پس‌انداز قابل‌قبولی اندوخته‌اید و نگرانی مالی ندارید، امروز به اهمیت پس‌انداز و صرفه‌جویی پی‌خواهید برد چرا که به مشکل مالی برخورد می‌کنید و این مشکل را به‌راحتی با کمک پس‌اندازی که کنار گذاشته‌اید حل خواهید کرد. خبری شاد و خوشحال‌کننده به دست شما می‌رسد. توجه بیشتری به توقع‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان اختصاص دهید. کارهای امروز راحت‌تر از چیزی که انتظار دارید انجام می‌شود. اهمیت زیادی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان می‌دهید و لحظه‌ای از ایشان غافل نمی‌شوید، امروز عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که قدردان عشق بی‌پایان شما است و روزی سرشار از عشق و محبت را پشت‌سر خواهید گذاشت.

متولدین آذر

به لحاظ کاری روز خوبی را آغاز کرده‌اید و سودی روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. نظرهای خود را به اطرافیان اعمال نکنید و به خاطر داشته باشید که با استبداد و زورگویی راه به جایی نخواهید برد. عشقی سوزان و آتشین را امروز تجربه می‌کنید و این عشق به تنهایی و افسردگی شما خاتمه می‌دهد. فکری ناب در سر دارید، اما این فکر را با کسی در میان نگذاشته‌اید و از شکست ایده‌های‌تان هراس دارید. امروز زمان مناسبی است که به ایده خود جامه عمل بپوشانید. امروز به خودتان قول داده‌اید که فرصتی را به تفریح و استراحت اختصاص دهید، اما کار واجبی برای شما پیش می‌آید و مجبور می‌شوید تمام روز را به انجام این کار مشغول شوید.

متولدین دی

غمگین و ناراحت هستید و حوصله کار کردن ندارید، اما نگذارید روزتان با کسالت و خستگی به پایان برسد و با انجام کارهایی که به آنها علاقه دارید، انرژی لازم را برای ادامه روز پیدا کنید و غم و غصه را کنار بگذارید. یکی از اعضای فامیل امروز سبب خیر می‌شود و سودی از ایشان به شما می‌رسد. احتمال زیادی وجود دارد که حرف تندی از زبان شما بیرون بیاید و این حرف زمینه ناراحتی اهل منزل را فراهم کند، با این حساب امروز بیشتر از همیشه مواظب حرف‌های‌تان باشید و چیزی نگویید که اطرافیان از شما دلخور شوند. فرصتی برای عاشقی دارید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و لحظه‌‌هایی سرشار از عشق را تجربه کنید. روز خلوتی را در پیش دارید و فرصتی پیدا می‌کنید تا به استراحت یا تفریح موردعلاقه‌تان مشغول شوید.

متولدین بهمن

مشکل بزرگی که با آن دست به گریبان هستید امروز از سر راه‌تان برداشته می‌شود. سبک‌زندگی‌ خود را تغییر دهید و زندگی سالمی را در پیش بگیرید. اندوخته‌ای دارید و پولی را برای سرمایه‌گذاری کنار گذاشته‌اید، امروز زمان مناسبی است که پس از مشورت با افراد باتجربه و متخصص، اندوخته خود را به جریان بیاندازید و سرمایه‌تان را چند برابر کنید. امروز با مشکلی روبرو می‌شوید و چاره‌ای پیدا نمی‌کنید به‌غیر از اینکه برای حل این مشکل از اطرافیان کمک بگیرید، اما پیشنهاد می‌کنیم برای حل این مشکل از هر کسی کمک نگیرید و از فردی درخواست کمک کنید که مطمئن هستید مشکل شما را بی‌مزد و منت حل می‌کند و پس از پایان این مشکل از شما توقعی نخواهد داشت. دل به دریا بزنید و کار مهمی که به آن فکر می‌کنید را آغاز نمایید. به خودتان قول داده‌اید که امروز فرصتی را به تفریح و ورزش اختصاص دهید، اما این فرصت فراهم نمی‌شود و مجبور به انجام کارهای غیرمنتظره خواهید شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی شما را تحویل می‌گیرید و جام وجودتان را از عشق لبریز می‌کند.

متولدین اسفند

روز حساسی را آغاز کرده‌اید و حادثه‌ای شوم در کمین شما است. امروز سهل‌انگاری‌های اطرافیان شما را به دردسر بزرگی می‌اندازد. بار نگرانی‌ها را به تنهایی به دوش نکشید و غصه‌های خود را با یکی از دوستان صمیمی‌تان درمیان بگذارید. جویای حال دوستان و اعضای خانواده باشید. نگرانی‌های کاری را کنار بگذارید و بیشتر به فکر دوستان و اعضای منزل باشید. امروز زمان برای شما سریع‌تر از همیشه خواهد گذشت. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه به شما رسیدگی می‌کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.