Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5533
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 13 مهر 1399 - 9:11 |

فال روزانه: ۱۳ مهرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۳ مهرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سال‌های زندگی‌تان بیش‌از‌حد به فکر خودتان بوده‌اید و وقتی برای رسیدگی به اطرافیان کنار نگذاشته‌اید، در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود زمان آن است که وقت بیشتری برای رسیدگی به دوستان و آشنایان کنار بگذارید. در ماه آذر با کار‌های زیادی روبرو خواهید شد، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که انرژی لازم را پیدا خواهید کرد. یکی از دوستان نزدیک شما در ماه دی امسال با تقدیم هدیه‌ای شما را شگفت‌زده خواهد کرد. در ماه‌های بهمن و اسفند امسال بیشتر از همیشه به فکر سلامتی‌تان باشید. اردیبهشت سال آینده با تغییری در زندگی روبرو خواهید شد، به نفع شما است که از هم‌اکنون آماده این تغییر باشید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با محبت و شادکامی به پایان برسانید و خاطره‌های خوش این سال را برای همیشه ماندگار کنید.

متولدین فروردین

سلامت خود را با ورزش و کار‌های پرتحرک، تضمین کنید. روز خوبی برای معامله و تجارت نیست و به صلاح شما است که هرگونه کار مالی را به آینده موکول کنید. کمی به خودتان استراحت بدهید و برای روز‌های شلوغ انرژی کسب کنید. اخلاق نیکو و پسندیده را در پیش بگیرید و نظر اطرافیان را با رفتار محترمانه به خود جلب کنید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیشتر از همیشه به شما توجه می‌کند. توجه خود را از اعضای خانواده دریغ نکنید و به آن‌ها ثابت کنید که همیشه به فکرشان هستید.

متولدین اردیبهشت

احتمال زیادی وجود دارد که امروز وسوسه شوید و خرید‌های غیرضروری انجام دهید، به این ترتیب حواس‌تان بیشتر از همیشه به خرج‌ها باشد و خریدی انجام ندهید که بعدا از آن پشیمان شوید. خبری شاد و خوشحال‌کننده به دست شما می‌رسد. روز بسیار خوبی را برای عاشقی آغاز کرده‌اید و عشقی که در دل دارید را با معشوق خود درمیان بگذارید و مطمئن باشید که ایشان به عشق شما پاسخ مثبت خواهد داد. حرفی که می‌زنید با رفتار‌تان تفاوت دارد و این وضعیت باعث شده تا اطرافیان حرف‌های شما را جدی نگیرند، در نتیجه از امروز به خودتان قول بدهید که حرف‌ها و رفتارتان یکی باشد و به گونه‌ای رفتار کنید تا اطرافیان بیشتر از گذشته روی حرف‌های شما حساب‌باز کنند. به جای وقت‌کشی و هدردادن زمان، وقت با ارزش خود را به فراگیری مهارت‌های جدید اختصاص دهید.

متولدین خرداد

کار‌های زیادی روی سرتان تلنبار شده و فرصت استراحت پیدا نمی‌کنید. پولی به دست‌تان می‌رسد تا به کمک آن، هزینه‌های زندگی را پوشش دهید. فردی عاشق شما شده و امروز عشق بی‌پایانش را به شما ابراز خواهد کرد. فرصتی برای فراغت و تنهایی پیدا می‌کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با استراحت و تفریح، انرژی لازم برای روز‌های پرکار آینده را بدست آورید. غمی در دل دارید و این غم فکر و ذکر شما را اشغال کرده است، امروز زمان مناسبی دست می‌دهد تا این ناراحتی را با یکی از دوستان صمیمی درمیان بگذارید.

متولدین تیر

یکی از اطرافیان فرزندی به دنیا آورده و امروز به جشن و سروری برای این نورسیده دعوت شده‌اید. روز را با عشق و محبت آغاز کرده‌اید و احساس می‌کنید که از همیشه بیشتر عاشق شده‌اید، این احساس را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان منتقل کنید و ایشان را مهمان روزی سرشار از عشق و محبت نمایید. اگر مواظب گذرزمان نباشید، لحظه‌های با ارزش زندگی مثل برق و باد از جلوی چشم تان عبور می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خستگی را از تن شما بیرون خواهد کرد و روزی عاشقانه را پست سر می‌گذارید.

متولدین مرداد

به کمک دوستان و اطرافیان با فرد سرشناسی آشنا خواهید شد، از این آشنایی نهایت استفاده را ببرید. نصیحت‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان را آویزه گوش نمایید. روحیه‌ای عیب‌جو و مشکل‌پسند دارید، این رفتار را کنار بگذارید و دوستان بیشتری پیدا کنید. در اوقات فراغت به کار خلاقانه‌ای که علاقه زیادی به آن دارید مشغول شوید. ایده‌ای بکر به ذهن‌تان می‌رسد، این ایده را جدی بگیرید و شرایط را برای موفقیت‌های بیشتر فراهم کنید.

متولدین شهریور

اجازه ندهید کار بیش‌از‌حد شما را از پا در بیاورد. فرصتی دست می‌دهد تا به کار‌های عقب‌افتاده رسیدگی کنید. مدتی است که به خودتان قول داده‌اید پس از انجام کار‌های روزانه، استراحت کنید و به تفریح موردعلاقه‌تان بپردازید، اما امروز چنین شرایطی فراهم نمی‌شود و کار غیرمنتظره‌ای پیش‌می آید که مجبور می‌شوید وقت زیادی به انجام این کار اختصاص دهید. مشکلی میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد می‌شود و اگر امروز این مشکل را حل نکنید، در آینده با دردسر‌های بیشتری روبرو خواهید شد. در اولین فرصت دست اعضای خانواده را بگیرید و برای تفریح و گردش بیرون بروید.

متولدین مهر

روزی سرشار از انرژی در پیش‌رو دارید. برای سرمایه‌گذاری با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید و پول‌تان را برای کاری سرمایه‌گذاری کنید که ضرری به دنبال نداشته باشد. نسبت به گذشته بیشتر در کنار اعضای خانواده بمانید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد. انسان درون‌گرایی هستید و به جای حضور در میان جمع و مهمانی‌های پرسروصدا، تنهایی را ترجیح می‌دهید. امروز روز شما است چرا که فرصتی پیدا می‌کنید تا دور از اطرافیان با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید. روز خوبی را برای خرید در پیش‌رو دارید، اما مواظب باشید که ولخرجی نکنید. چند دست لباس جدید بخرید و هوای خودتان را داشته باشید.

متولدین آبان

دست‌و‌دلبازی بیش‌ازحد را کنار بگذارید و بیشتر به فکر صرفه‌جویی باشید. انسان سخاوتمندی هستید، اما اجازه ندهید اطرافیان از این روحیه شما سوءاستفاده کنند. احساس عاشقانه‌ای که دارید را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان به اشتراک بگذارید. روز خوبی را برای معاشرت با مردم آغاز نکرده‌اید. فرصتی پیدا می‌کنید تا به جای وقت‌گذرانی با اطرافیان، با خودتان خلوت کنید. انسان پرحرفی هستید و لحظه‌ای از صحبت و گفتگو با اطرافیان دست بر نمی‌دارید، این روحیه زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کرده و از پرحرفی شما گریزان هستند. ادامه وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و از امروز تصمیم بگیرید که پرحرفی را کنار بگذارید و با صحبت‌های سنجیده و معقول، محبت اطرافیان را بدست آورید.

متولدین آذر

فراموش کرده‌اید که عجله کار شیطان است و این رفتار باعث شده تا همسر یا عشق‌زندگی‌تان از تصمیم‌های عجولانه شما به تنگ بیاید. روز حساسی را در پیش دارید و بهتر است کار‌ها را با دقت بیشتری انجام دهید. کمی از کار‌های روزانه فاصله بگیرید و به آرامش بگیرید. به لحاظ مالی روز بسیار خوبی را در پیش‌رو دارید و اگر حواس‌تان را حسابی جمع کنید، در معامله‌ها پول خوبی به جیب می‌زنید، از این وضعیت درس بگیرید و در آینده زمینه افزایش درآمد و سود را فراهم نمایید. به منزل یکی از دوستان یا آشنایان دعوت هستید و در این مهمانی حسابی به شما خوش می‌گذرد. با حس و حال تازه‌ای از عاشقی روبرو خواهید شد. بیشتر از همیشه مواظب مال و اموال خود باشید چرا که احتمال سرقت کالا‌های شما بسیار است.

متولدین دی

اهمیت زیادی به رسیدگی به اطرافیان می‌دهید و این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و برای حل مشکلی که با آن روبرو شده‌اید از آشنایان کمک بگیرید. احتمال زیادی وجود دارد که حرف ناشایستی از دهان‌تان بیرون آید و زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کند، در چنین شرایطی بیشتر از همیشه مواظب حرف‌های‌تان باشید و چیزی نگویید که اطرافیان را دلخور کند. با شرکت در کار‌های خیر و خداپسندانه به لحاظ روحی به آرامش برسید. امروز حرفی به غیر از عشق و دوستی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان نگویید. به خاطر داشته باشید که جلوی ضرر را هر زمان که بگیرید استفاده است و با این رویکرد از امروز به گونه‌ای زندگی کنید تا در آینده با دستاورد‌های بیشتری روبرو شوید.

متولدین بهمن

اطرافیان شما را به عنوان فرد زحمت‌کش و پرتلاشی می‌شناسند که لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش بر نمی‌دارد، اما به رغم تلاش‌های شبانه‌روزی که انجام‌داده‌اید، دستاورد چشمگیری ندارید و این وضعیت شما را افسرده و نگران کرده‌است. جایی برای نگرانی وجود ندارد و از امروز با تلاش بیشتری زندگی را ادامه دهید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله‌ای ندارید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و وضعیت مالی‌تان ثبات پیدا می‌کند. با فرصت چشمگیری برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر روبرو خواهید شد. به مشکلی بر می‌خورید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که اعضای خانواده شما را تنها نمی‌گذارند. دیدگاه خود نسبت به همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تغییر دهید و به ایشان سخت‌نگیرید. فرصتی برای استراحت و تنهایی پیدا می‌کنید.

متولدین اسفند

کار‌های عقب‌افتاده زیادی دارید و این وضعیت زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم کرده‌است. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست‌تان می‌رسد، اما از آنجایی که در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد، بهتر است پولی که امروز روانه حساب‌های بانکی‌تان شده را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای آینده کنار بگذارید. اجازه ندهید مشکلات خانوادگی ریشه‌دار شود. دشمنی دیرینه‌ای که با فردی دارید را امروز خاتمه دهید و از در صلح و دوستی با ایشان وارد شوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز می‌خواهد تنها باشد و با خودش خلوت کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.