Thursday, 7 December , 2023
امروز : پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ - 25 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5067
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 13 شهریور 1399 - 8:46 |

فال روزانه: ۱۳ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۳ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید با خوشی‌های زیادی روبرو خواهید شد و غصه‌های اندکی نیز پیش روی‌تان قرار می‌گیرد. زندگی را به گونه‌ای که دوست دارید ادامه دهید و قدر داشته‌های‌تان را بدانید. در اواخر آبان مان امسال فرصتی برای تفریح و خوش‌گذرانی پیدا می‌کنید و دی ماه امسال شرایطی برای کار و تلاش بیشتر مهیا می‌شود. زحمت‌هایی که کشیده‌اید در ماه مرداد سال آینده به بار می‌نشیند و در این ماه مزد تلاش‌های شبانه‌روزی خود را دریافت خواهید کرد. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با خاطره‌های خوش به پایان برسانید و این سال را به الگویی از موفقیت و تلاش برای سال‌های آینده زندگی‌تان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

در کنار کار، از استراحت و تفریح غافل نشوید. امروز بخت با شما یار است و پولی به دست‌تان می‌رسد. فردی که بدخواه شما است، امروز نقشه‌ای شوم برای‌تان کشیده. روزی عاشقانه را سپری خواهید کرد و خاطره‌های خوش امروز برای همیشه در ذهن‌تان ماندگار خواهد شد. به لحاظ نیرو و انرژی برای انجام کار‌های امروز مشکلی نخواهید داشت.

متولدین اردیبهشت

زودتر از همیشه کار‌ها را تعطیل نمایید و کمی استراحت کنید. امروز فردی از شما درخواست پول می‌کند، اما این فرد بدحساب است و قصد پرداخت پولی که از شما قرض می‌کند را ندارد، در نتیجه از پرداخت پول به این فرد امتناع کنید و پولی که با هزارویک زحمت بدست آورده‌اید را به‌راحتی از دست ندهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از شما درخواستی دارد که از عهده انجام آن ناتوان هستید. خبر فرخنده‌ای از یکی از آشنایانی که در غربت است به دست شما می‌رسد.

متولدین خرداد

انسان خنده‌رویی هستید و از این روحیه برای رویارویی با مشکلات کمک بگیرید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و فردی وجود دارد. امروز اگر مواظب نباشید، پولی که با هزارویک زحمت بدست آورده‌اید را از دست می‌دهید. یکی از اعضای خانواده به دستاورد مهمی رسیده و به ایشان افتخار می‌کنید. صداقت بیشتری در رفتار و گفتار به خرج دهید. به خودتان قول داده‌اید که امروز فرصتی را به تفریح و ورزش اختصاص دهید، اما این فرصت فراهم نمی‌شود و مجبور به انجام کار‌های غیرمنتظره خواهید شد.

متولدین تیر

اوقات فراغت زیادی دارید و امروز فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید. به خاطر داشته باشید که با ولخرجی راه به جایی نخواهید برد. عشقی غیرمنتظره انتظار شما را می‌کشد و امروز چشم‌تان به محبوبی می‌افتد و عاشق می‌شوید، اما مواظب این عشق باشید چرا که با عشقی ماندگار روبرو نیستید و آتش این عشق زودتر از چیزی که فکر کنید در دل‌تان خاکستر می‌شود. مرتکب اشتباهی شده‌اید و نمی‌خواهید این اشتباه را به گردن بگیرید، اما این رفتار اصلا به نفع شما نیست و باعث می‌شود تا اطرافیان شما را به عنوان فرد بی‌مسئولیتی بشناسند. در نتیجه در اولین فرصت پای اشتباهات خود بایستید و به اطرافیان ثابت کنید که از این اشتباه درس گرفته‌اید.

متولدین مرداد

روزی سرشار از انرژی در پیش‌رو دارید. امروز با مشکل مالی روبرو خواهید شد و به تنهایی کاری از دست‌تان برای حل این مشکل بر نمی‌آید، در این شرایط از بزرگان فامیل کمک بگیرید و از امروز تصمیم بگیرید که بیشتر به فکر پس‌انداز و صرفه‌جویی باشید و در آینده ثبات مالی‌تان را بهبود بخشید. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان اهمیتی به شما نمی‌دهد و مدتی است که با رفتار و گفتار خود به شما ثابت کرده که از هر فرصتی برای نادیده گرفتن شما بهره می‌گیرد، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با همسر یا عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و دلیل این رفتار را از ایشان جویا شوید. فرصتی برای خلوت و تنهایی پیدا می‌کنید.

متولدین شهریور

عجله‌ای برای انجام کار‌ها نداشته باشید و مطمئن باشید که کسی از عجله سود نبرده‌است. یکی از بزرگ‌تر‌های خانواده امروز پیشنهادی را با شما درمیان می‌گذارد و به نفع‌تان است که این پیشنهاد را هرچه‌سریع‌تر اجرا کنید. احترام بیشتری به سلیقه همسر یا عشق‌زندگی‌تان قائل شوید. ایده‌های خلاقی ندارید و این وضعیت شما را به لحاظ کاری از هم‌قطاران‌تان عقب انداخته‌است. برای حل این مشکل نشست‌و‌برخواست خود را با افراد خلاق بیشتر کنید و از طرح‌های خلاقانه آنها، ایده بگیرید. اگر مواظب گذرزمان نباشید، لحظه‌های با ارزش زندگی مثل برق و باد از جلوی چشم تان عبور می‌کند.

متولدین مهر

به نصیحت اطرافیان گوش فرا دهید و مطمئن باشید خیر و صلاح شما در مشورت با دیگران است. احتمال ایجاد مشاجره‌ای درمیان اعضای خانواده وجود دارد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌های خاصی برای شما تدارک دیده و ثابت می‌کند که از همیشه بیشتر عاشق شما است. یکی از همکاران در محل‌کار یا همسایه‌ها نقشه‌های شومی برای شما کشیده و امروز دست این فرد پیش شما رو می‌شود. فرصت فراغتی برای انجام کار‌های خیر و انسان‌دوستانه پیدا می‌کنید.

متولدین آبان

به خاطر داشته باشید که راز جوانی و شادابی در ورزش و تحرک نهفته‌است. پای صحبت بزرگان فامیل بنشینید و از تجربه‌های آن‌ها درس بگیرید. برای حضور در جلسه‌کاری مهم یا مهمانی رسمی دعوت هستید و در این مراسم شرایطی برای آشنایی با افراد بانفوذی را پیدا می‌کنید. مشغله‌های کاری زیادی دارید و از رسیدگی به اعضای خانواده و همسر یا عشق‌زندگی‌تان غافل می‌شوید. دستاورد چندانی در زندگی ندارید و به فکر موفقیت‌های بیشتر هستید، در چنین شرایطی بهتر است با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت نمایید و راه‌و‌چاه موفقیت را از آن‌ها جویا شوید. اجازه ندهید کسالت و خستگی به شما غلبه کند و روز را با انرژی و نشاط به پایان برسانید.

متولدین آذر

فرصت فراغتی دست می‌دهد تا به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید. پولی به دست‌تان می‌رسد، اما بهتر است قسمتی از آن را برای کار‌های خیریه کنار بگذارید. یکی از اطرافیان فرزندی به دنیا آورده و امروز به جشن و سروری برای این نورسیده دعوت شده‌اید. امروز عشقی بی‌پایان در سینه نهفته دارید و از خواب که بلند شده‌اید، دنیا را عاشقانه‌تر از همیشه می‌بیند، این روحیه را به فال نیک بگیرید و لحظه‌هایی سرشار از عشق و محبت را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه کنید. تجربه‌های زیادی در زندگی دارید، این تجربه‌ها را از اطرافیان دریغ نکنید و هر کاری که از دست‌تان برمی‌آید برای کمک به دیگران انجام دهید.

متولدین دی

احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان اعضای خانواده وجود دارد. رفتار شایسته‌ای با اعضای خانواده داشته باشید و به اهل منزل نازک‌تر از برگ گل نگویید. روزی رمانتیک و سرشار از عشق و محبت را تجربه می‌کنید. برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از بزرگ‌تر‌های فامیل کمک بگیرید. به اعضای خانواده ثابت کنید که از بودن در کنار آن‌ها لذت می‌برید.

متولدین بهمن

بخت با شما یار است و روزی همراه با شادی و نشاط انتظار شما را می‌کشد، این شرایط را مغتنم بدانید و با تفریح و خنده، نگران‌های‌تان را فراموش کنید. احتمال زیادی وجود دارد که میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر مشکلات مالی مشاجره‌ای ایجاد شود. روحیه‌ای آرام و متین دارید و زود از کوره در نمی‌روید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و مشکلی که در سر راه‌تان قرار می‌گیرد را با آرامش و متانت حل کنید. ثبات نظر ندارید و هر لحظه نظرهای‌تان را تغییر می‌دهید، با این روحیه اطرافیان حسابی از شما ناراحت شده‌اند. ایده‌ای که به ذهن‌تان رسیده را اجرا کنید و مطمئن باشید که این ایده زمینه موفقیت شما را به دنبال دارد.

متولدین اسفند

روز حساسی را در پیش دارید و بیشتر از همیشه مواظب سلامت وجود نازنین‌تان باشید. احتمال سرقت یکی از اموال با ارزش شما وجود دارد. مشکلی قدیمی و کهنه میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد و این مشکل گاه و بی‌گاه زمینه مشاجره و دلخوری شما و عشق‌زندگی‌تان را فراهم می‌کند، ادامه این وضعیت اصلا به صلاح نیست و امروز زمان مناسبی است تا با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و یک‌بار برای همیشه این مشکل را حل نمایید. جادوی عشق و محبت را دست‌کم نگیرید و با اطرافیان مهربان‌تر باشید. انسان هنرمندی هستید و امروز فرصت‌های مناسبی برای هنرنمایی پیدا می‌کنید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.