Wednesday, 6 December , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۲ - 24 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5980
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 13 آبان 1399 - 12:16 |

فال روزانه: ۱۳ آبان‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۳ آبان‌ماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در ماه‌های اول سال تولدتان احساس خستگی به شما دست می‌دهد و فکر می‌کنید که با سال کسل‌کننده‌ای طرف هستید، اما این احساس برطرف خواهد شد و با اتفاقات بسیار هیجان‌زده‌ای در ادامه سال تولدتان روبرو خواهید شد. در ماه‌های فروردین و اردیبهشت سال آینده با خبر‌های خوشی روبرو می‌شوید و اتفاقات فرخنده‌ای در این ماه‌ها انتظار شما را می‌کشد. خرداد ماه سالی که از راه می‌رسد را با دقت بیشتری سپری کنید و در این ماه حواس‌تان به اتفاق‌های جزئی و پیش‌پاافتاده باشد. مرداد سال آینده زمانی است که زحمت‌های شما به بار خواهد نشست و در این ماه مزد تلاش‌های شبانه‌روزی‌تان را دریافت می‌کنید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با خاطره‌های خوش و دستاورد‌های چشمگیر به پایان برسانید و در این سال به گونه‌ای زندگی کنید تا به سالی در خشان در کارنامه زندگی‌تان تبدیل شود.

متولدین فروردین

برای حفظ سلامتی‌تان هم که شده امروز از مشاجره و جروبحث دوری کنید. فرصتی برای افزایش درآمد در پیش‌روی شما قرار می‌گیرد. دیدگاه تازه‌ای به کار و زندگی در پیش بگیرید و افق‌های نگاه‌تان را گسترش دهید. رسیدگی به مشکلات اعضای خانواده را در اولویت کار‌های خود قرار دهید. دنیا را به رنگ عشق می‌بینید و بیشتر از همیشه عاشق شده‌اید. تجربه‌های زیادی در زندگی دارید، این تجربه‌ها را از اطرافیان دریغ نکنید و هر کاری که از دست‌تان برمی‌آید برای کمک به دیگران انجام دهید. کار‌های زیادی دارید، اما بیش‌از‌حد خودتان را خسته نکنید و برای ساعتی هم که شده از کار فاصله بگیرید و استراحت کنید.

متولدین اردیبهشت

پولی که برای خرید کالای مهمی نیاز دارید امروز به دست‌تان می‌رسد. دستی به سروروی منزل یا محل‌کار خود بکشید. عشقی غیرمنتظره در انتظار شما است و طعم شیرین عشق و محبت را تجربه خواهید کرد، اما این عشق دیری نمی‌پاید و آتش آن زودتر از چیزی که فکرش را بکنید خاکستر خواهد شد. کار‌های روزانه زودتر از چیزی که فکرش را بکنید به پایان می‌رسد و فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می‌کنید.

متولدین خرداد

یکی از دوستان قدیمی که مدت زیادی است خبری از وی نداشته‌اید، امروز به دیدارتان می‌آید و فرصتی پیدا می‌کنید تا خاطره‌های خوش گذشته را با هم زنده کنید و حسابی خوش بگذارنید. مدتی است که از کسی پول قرض کرده‌اید یا وامی گرفته‌اید، امروز موعد پرداخت این پول فرا رسیده و کسی که از ایشان پول گرفته‌اید انتظار بازپرداخت این قرض را دارد. این پول را حتی اگر از زیر سنگ هم شده فراهم کنید و دِین خود را ادا نمایید. برای حل مشکلی که میان اعضای خانواده ایجاد شده، آستین بالا بزنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از عشق برای شما چیزی کم نخواهد گذاشت. انرژی و توان خود را به انجام کار‌های مهم و ضروری اختصاص دهید.

متولدین تیر

خطری در کمین شما است و امروز بیشتر از همیشه مواظب خودتان باشید. امروز هرگونه سرمایه‌گذاری و فعالیت مالی را کنار بگذارید. علاقه‌ای که به فراگیری علم و دانش دارید را دست‌کم نگیرید و به لطف این روحیه، افق‌های جدیدی را در پیش‌روی خود قرار دهید. دیدگاه خود نسبت به همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تغییر دهید و به ایشان سخت‌نگیرید. اجازه ندهید انجام کار‌های غیرضروری، وقت باارزش‌تان را هدر بدهد.

متولدین مرداد

به خاطر داشته باشید که با لجبازی راه به جایی نخواهید برد. به منزل یکی از دوستان یا آشنایان نزدیک دعوت هستید، اما در این مهمانی به شما خوش نمی‌گذرد و با مهمانی کسل‌کننده‌ای طرف هستید که خاطره بدی را در ذهن‌تان ماندگار می‌کند. خبر ناخوشایندی به دست شما می‌رسد و زمینه ناراحتی‌تان را فراهم می‌کند. تمرکز بیشتری به هدف‌های خود داشته باشید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله چندانی ندارید. روز حساسی را آغاز کرده‌اید و اگر حواس‌تان به گذر زمان نباشد، سریع‌تر از چیزی که انتظار دارید روز سپری خواهد شد. در نتیجه امروز بیشتر از همیشه قدر لحظه‌های زندگی‌تان را بدانید و به خاطر داشته باشید که وقت طلا است. حواس‌تان را حسابی جمع کنید چرا که احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد.

متولدین شهریور

فراموش کرده‌اید که عجله کار شیطان است و این رفتار باعث شده تا همسر یا عشق‌زندگی‌تان از تصمیم‌های عجولانه شما به تنگ بیاید. روز حساسی را در پیش دارید و بهتر است کار‌ها را با دقت بیشتری انجام دهید. به پند و اندرز بزرگ‌تر‌های فامیل گوش فرا دهید. انسان جذابی هستید و اطرافیان را مانند آهن‌ربا به خود جذب می‌کنید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و روزی شاد و سرشار از موفقیت‌های عالی را رقم بزنید. فردی امروز از شما تقاضایی دارد، اما از انجام آن ناتوان هستید. روز خوبی را برای شراکت آغاز نکرده‌اید.

متولدین مهر

به اندازه کافی انرژی ندارید و کم‌روحیه هستید، این شرایط ممکن است زمینه ناراحتی شما را فراهم کند. احتمال زیادی وجود دارد که یکی از کالا‌های باارزش شما به سرقت برود. یکی از نزدیکان شما که علاقه زیادی به ایشان دارید امروز حسابی ناراحت و افسرده است، این فرد را در غم و غصه‌هایش تنها نگذارید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای شادی ایشان انجام دهید. وضعیت مالی‌تان بهبود پیدا می‌کند و به لحاظ روحی به آرامش می‌رسید. زمان آن فرا رسیده که نگرانی‌ها را کنار بگذارید و فکری به حال درمان افسردگی‌تان بردارید. کار‌های عقب‌افتاده را انجام دهید و کاری را به فردا موکول نکنید. ناراحتی‌هایی که بین شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد شده را فراموش کنید.

متولدین آبان

ترس و هراس را کنار بگذارید و هدف‌های‌تان را با جسارت بیشتری دنبال کنید. پس‌انداز خود را راکد و نگذارید و امروز سرمایه‌گذاری مطمئنی انجام دهید. قرار است فرصتی را در کنار دوستان و رفقای قدیمی باشید، اما حواس‌تان باشد چرا که احتمال دارد ولخرجی کنید. امروز لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه خواهید کرد. قبل از انجام کار جدیدی که در سر دارید، تمام جوانب آن را بررسی نمایید. از هر فرصتی برای افزایش دانش و مهارت خود بهره بگیرید.

متولدین آذر

روز سختی را در پیش دارید و کار‌های زیادی باید انجام دهید، اما اجازه ندهید که این کار‌ها فشار عصبی زیادی به شما وارد کند و نگران و مضطرب شوید. روز خوبی برای خرید انتخاب کرده‌اید و خرید کالایی که به فکر آن هستید را امروز قطعی کنید. به نصیحت بزرگ‌تر‌ها و افراد باتجربه گوش فرا دهید. حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع کنید و مواظب اتفاق‌های اطراف‌تان باشید. انسان صادق و راست‌گویی هستید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید کسی از راست‌گویی و صداقت ضرر نکرده است. فرصتی برای انجام کار‌های خیرخواهانه و مذهبی پیدا می‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه عاشق شما است و لحظه‌های عاشقانه‌ای انتظار شما را می‌کشد.

متولدین دی

فرد دنیادیده‌ای امروز نصیحت‌هایی را با شما درمیان می‌گذارد، این نصیحت‌ها را به کار ببندید و زندگی راحت‌تری را تجربه کنید. از حال فروافتادگان غافل نشوید و دست افرادی که نیازمند کمک هستند را بگیرید. امروز بخت با شما یار است، از این فرصت برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر بهره بگیرید. فکری ناب در سر دارید، اما این فکر را با کسی در میان نگذاشته‌اید و از شکست ایده‌های‌تان هراس دارید. امروز زمان مناسبی است که به ایده خود جامه عمل بپوشانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که از همیشه بیشتر عاشق شما است و روزی سرشار از محبت را در کنار عشق‌زندگی‌تان تجربه خواهید کرد.

متولدین بهمن

احوال‌پرس پدر و مادر یا بزرگان فامیل نیستید و ادامه این وضعیت شما را از چشم ایشان خواهد انداخت. قدر لحظه‌های زندگی خود را بدانید و تا می‌توانید عاشقی کنید. روزی سرشار از نشاط و شادکامی و خبر‌های خوش انتظار شما را می‌کشد. برای سرمایه‌گذاری با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید و پول‌تان را برای کاری سرمایه‌گذاری کنید که ضرری به دنبال نداشته باشد. صبر و بردباری بیشتری در کار‌ها پیشه کنید. امروز نیمه گمشده‌تان را پیدا می‌کنید و از دل و جان عاشق می‌شوید. مشکلی که با آن روبرو شوده‌اید را با مهارت و ذکاوت پشت‌سر بگذارید.

متولدین اسفند

امروز حوصله ندارید از منزل بیرون بروید و می‌خواهید استراحت کنید. پولی به کسی قرض داده‌اید و امروز بخت با شما یار است و این پول بازپرداخت خواهد شد. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از اطرافیان وجود دارد، در این مشاجره کوتاه بیاید و خودتان را ناراحت نکنید. امروز شرایطی دست می‌دهد تا پای صحبت یکی از همکاران یا همسایه‌ها بنشینید. در برابر مشکلات کمر خم نکنید و اجازه ندهید چیزی سد راه شما شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان قصد دارد امروز را به روز عاشقانه‌ای برای شما تبدیل کند و با تقدیم هدیه‌ای شما را حسابی شگفت‌زده و خوشحال نماید. محبتی که عشق‌زندگی‌تان به شما ابراز می‌کند را به خاطر داشته باشید و در آینده شما نیز عشق و محبت ایشان را جبران نمایید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.