Tuesday, 28 November , 2023
امروز : سه شنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۲ - 16 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5506
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 12 مهر 1399 - 8:29 |

فال روزانه: ۱۲ مهرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۲ مهرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرد ه‌اید کودک درون‌تان را حسابی تحویل بگیرید و لحظه‌های شادی را تجربه نمایید. هوش و ذکاوت سرشاری دارید، اما از خطر می‌هراسید و تاب تحمل شکست را ندارید، در سالی که با تولدتان آغاز شده، این رویکرد را تغییر دهید و با پذیرش خطر، دل به دریا بزنید و در‌های بیشتری از موفقیت و پیشرفت را به روی خود باز کنید. در پاییز امسال با مشکلات مالی روبرو خواهید شد و به نفع شما است که بیشتر از همیشه مواظب دخل‌وخرج‌تان باشید. بهاری سالی که از راه می‌رسد زمان عاشقی شما است و در این ماه طعم عشقی شیرین و فراموش‌نشدنی را تجربه خواهید کرد. مرداد سال آینده زمان آن فرا می‌رسد تا دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید را با پشتکار و تلاش به پایان برسانید و دستاورد‌های درخشان این سال را به کارنامه زندگی‌تان اضافه نمایید.

متولدین فروردین

با منفی‌بافی راه به جایی نخواهید برد. ایده بکری به ذهن‌تان رسیده، این ایده را به هر قیمتی که شده اجرا کنید. فرصتی پیدا می‌کنید تا بیرون از شهر بروید و از طبیعت لذت ببرید. کار‌ها را زودتر از همیشه انجام دهید و فرصتی از روز را برای خودتان کنار بگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی ماندگار و عاشقانه تبدیل خواهد کرد.

متولدین اردیبهشت

نشاط و انرژی که دارید را تلف نکنید و کار‌ها را سریع‌تر از همیشه انجام دهید. پولی به دست‌تان می‌رسد و مشکلات مالی‌تان از بین می‌رود. اتفاق جالب و سرگرم‌کننده‌ای انتظار شما را می‌کشد. فرصتی برای عاشقی دارید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و لحظه‌هایی سرشار از عشق را تجربه کنید. اطرافیان شما را به‌عنوان فرد مسئولیت پذیری می‌شناسند که از هر فرصتی برای کمک به دیگران بهره می‌گیرد. به همین دلیل امروز یکی از آشنایان که گرفتار مشکلی است، از شما درخواست کمک می‌کند. دست رد به سینه این فرد نزنید و هر کاری که از دست‌تان برمی‌آید را برای حل مشکل ایشان انجام دهید.

متولدین خرداد

غم و غصه‌ها را کنار بگذارید و به جای فکر به چیز‌های منفی، همیشه مسائل مثبت را ببینید و رویکردی امیدوارانه به زندگی داشته باشید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و از جایی که حتی فکرش را نمی‌کردید، پولی به دست‌تان می‌رسد. این پول نگرانی‌های مالی شما را خاتمه می‌دهد و زمینه ثبات مالی‌تان را در آینده فراهم خواهد کرد. قرار است در کنار اعضای خانواده دور هم جمع شوید و حسابی خوش بگذرانید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز تنهایی‌تان به پایان می‌رسد و عشقی گرم و آتشین را تجربه می‌کنید. اما بهتر است بی‌گدار به آب نزنید و جوانب مختلف این عشق را بررسی نمایید. تصمیم‌های عجولانه نگیرید و به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است.

متولدین تیر

امروز با حجم زیادی از کار‌ها روبرو خواهید شد، اما انرژی لازم را بدست می‌آورید و خسته نخواهید شد. با پس‌انداز و صرفه‌جویی، ثبات مالی‌تان را در آینده ثبات بخشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیمار شده و نیازمند رسیدگی شما است. روزمرگی‌های زندگی شما را حسابی خسته و افسرده کرده و به اندازه‌ای درگیر کار‌های روزانه می‌شوید که فرصتی برای خودتان پیدا نمی‌کنید. قبل از اینکه این شرایط زمینه افسردگی بیشتر شما را فراهم کند، امروز مهارت‌های مدیریت‌زمان را فرا بگیرید و با اولویت بندی کارها، در میان حجم زیاد کار‌ها و روزمرگی‌های زندگی، وقتی برای خودتان پیدا کنید.

متولدین مرداد

نگرانی‌های فکری را کنار بگذارید و به خاطر داشته باشید که عقل سالم در بدن سالم است. امروز به مشکل مالی برخورد خواهید کرد و برای حل این مشکل به‌تن‌هایی کاری از دست‌تان بر نمی‌آید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد و مشکل مالی خود را با بزرگان فامیل مطرح کنید و مطمئن باشید که شما را از این گرفتاری مالی بیرون می‌آورند. فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای گردش و تفریح بیرون بروید و لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه نمایید. امروز نیمه گمشده‌تان را پیدا می‌کنید و از دل و جان عاشق می‌شوید. آهنگ سفر کرده‌اید و می‌خواهید مسافرت کنید، اما خطر‌های زیادی در این سفر شما را تهدید می‌کند. خطر‌های این سفر را به جان بخرید و مطمئن باشید سفری که امروز انجام می‌دهید، در درازمدت فایده‌های زیادی برای شما به دنبال دارد. اشتباهی که در گذشته انجام داده‌اید امروز گریبان شما را می‌گیرد.

متولدین شهریور

دزدی در کمین مال شما نشسته و امروز اگر چشم چپ کنید، اموال‌تان به سرقت می‌رود. اهمیت زیادی به انجام خواسته‌های اعضای منزل می‌دهید و این رویکرد شما را حسابی خسته کرده است. به محبوب خوش‌قدوبالایی نرد عشق باخته‌ا‌ید، اما شهامت ندارید تا پا پیش بگذارید و عشق خود را به دلدار عیان سازید. امروز شهامت لازم را پیدا می‌کنید تا راز عشق را با محبوب خود درمیان بگذارید و خودتان را مهمان عشقی سوزان و آتشین کنید. اعضای خانواده انتظار دارند امروز فرصتی را به آن‌ها اختصاص دهید و با اهل منزل باشید، اما کار‌های زیادی برای شما پیش می‌آید و زمانی برای بودن در کنار اعضای خانواده پیدا نمی‌کنید. اجازه ندهید اهل منزل این رفتار شما را به حساب کم‌توجهی‌تان به آن‌ها بگذارند و به اعضای خانواده قول بدهید که در اولین فرصت، زمانی را در کنار آن‌ها خواهید گذراند.

متولدین مهر

مشاجره‌ای که با کسی دارید امروز ختم به خیر می‌شود و با این فرد آشتی خواهید کرد. به لحاظ مالی افزایش درآمدی را تجربه می‌کنید. شرایطی مهیا می‌شود تا با انجام کار‌های عقب‌افتاده، نگرانی‌های‌تان را کاهش دهید. کار‌های زیادی روی سر شما آوار می‌شود و فرصت چندانی برای استراحت دست نمی‌دهد. رابطه‌ای که با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید را سرشار از عشق و صفا کنید. به رغم اینکه علاقه زیادی به حضور در جمع دارید، امروز احساس تنهایی می‌کنید و ترجیح می‌دهید با خودتان خلوتی داشته باشید.

متولدین آبان

انسان جذابی هستید و اطرافیان را مانند آهنربا به خود جذب می‌کنید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. هزینه‌های زندگی شما سربه‌فلک گذاشته و حساب‌و‌کتاب خرج‌های‌تان از دست شما دررفته است. ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و از امروز تصمیم بگیرید که مدیریت بیشتری بر خرج‌ها داشته باشید و اجازه ندهید هزینه‌های زندگی کمر شما را خم کند. فرصتی دست می‌دهد تا به کار‌های عقب‌افتاده رسیدگی کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز تحت‌تاثیر صحبت‌های فردی قرار گرفته و رفتار خوبی با شما نخواهد داشت.

متولدین آذر

محبت دوستان و آشنایان را دست‌کم نگیرید و برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از رفقای قدیمی کمک بگیرید. یکی از اعضای فامیل امروز سبب خیر می‌شود و سودی از ایشان به شما می‌رسد. مهمانی ترتیب داده‌اید و دوست و آشنا را دعوت کرده‌اید، پذیرایی از مهمان‌ها ممکن است خستگی شما را به دنبال داشته باشد، اما اجازه ندهید خستگی به شما غلبه کند و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای خوشی و رضایت مهمان‌ها انجام دهید. فرصتی برای فراغت و تنهایی پیدا می‌کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با استراحت و تفریح، انرژی لازم برای روز‌های پرکار آینده را بدست آورید. فردی که به او پول قرض داده‌اید، امروز قرض خود را پرداخت می‌کند.

متولدین دی

امروز صبح با خستگی و کسالت از رختخواب بلند شده‌اید و حوصله‌ای برای انجام کار‌های روزانه ندارید، در چنین شرایطی نیازی نیست بیش‌از‌حد به خودتان سخت بگیرید و امروز را به خودتان مرخصی بدهید و حسابی استراحت کنید. ولخرجی و خرید‌های غیرضروری را به پایان برسانید و صرفه‌جویی درپیش بگیرید. به فکر افزایش در‌آمد هستید، اما راه مناسبی را برای دستیابی به ثروت بیشتر نمی‌بینید، در این شرایط دست‌روی‌دست نگذارید و امروز با بزرگان فامیل مشورت کنید و راه‌کار‌های ایشان را برای افزایش درآمد به کار ببندید. خبر شاد و خوشحال‌کننده‌ای امروز به دست‌تان می‌رسد. اعضای خانواده امروز دخالت‌های بی‌جایی در امروز شخصی شما می‌کنند. فرصت فراغت امروز را به انجام کار‌های خلاقانه اختصاص دهید.

متولدین بهمن

از اعتمادبه‌نفس و انرژی سرشاری که دارید، نهایت استفاده را ببرید. از جایی که انتظارش را نداشتید پولی به دست‌تان می‌رسد، بهتر است که قسمتی از این پول را پس‌انداز کنید و آینده مالی‌تان را تضمین نمایید. لحظه‌ای از کار و تلاش دست نکشید و مطمئن باشید که فاصله‌ای با تحقق رویای‌تان ندارید. زندگی را فدای کار نکنید و بیشتر در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان حضور داشته باشید. قبل از اینکه رابطه شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان از چیزی که هست، سردتر شود، فکری به حال گرمای رابطه خود بردارید. امروز دل‌تان برای یکی از دوستان قدیمی که مدتی است خبری از ایشان ندارید، حسابی تنگ می‌شود.

متولدین اسفند

کار‌های زیادی برای انجام‌دادن دارید، اما خسته نخواهید شد. امروز احتمال زیادی وجود دارد که پول‌تان را خرج خرید کالا‌های غیرضروری کنید. استعداد و ذکاوت همسر یا عشق‌زندگی‌تان را دست‌کم نگیرید و برای حل مشکلات مالی با ایشان مشورت کنید. انسان مسئولیت‌پذیری هستید و اعضای خانواده همیشه روی شما حساب باز می‌کنند. نظر‌های خود را با صدای بلند اعلام کنید و بی‌پرده سخن بگویید. یکی از اعضای خانواده امروز با تقدیم هدیه‌ای محبت خود را به شما ثابت می‌کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.