Wednesday, 4 October , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۲ - 20 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 4513
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 12 مرداد 1399 - 8:48 |

فال روزانه: ۱۲ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۲ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. برنامه‌ای در زندگی ندارید و همیشه سرتان شلوغ است، سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید زمان مناسبی است تا این رویکرد را تغییر دهید و با برنامه‌ریزی و نظم، زندگی خود را بهبود بخشید. در ماه آبان با مشکلی روبرو می‌شوید، اما اجازه ندهید این مشکل روحیه‌تان را ضعیف کند. در دی ماه امسال فرصتی برای شادی و تفریح پیدا می‌کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و تا می‌توانید استراحت کنید چرا که فروردین و اردیبهشت سال آینده، کار‌های زیادی روی سرتان تلنبار می‌شود و فرصت استراحت پیدا نمی‌کنید. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید از تلاش و کوشش دست نکشید و مطمئن باشید فاصله چندانی با موفقیت ندارید.

متولدین فروردین

انسان باتجربه‌ای هستید و نظر‌های مفید و سودمندی دارید، اما نظر‌های خود را درمیان جمع ابراز نمی‌کنید و این وضعیت باعث شده تا اطرافیان آن‌گونه که انتظار دارید روی شما حساب باز نکنند. ادامه این شرایط اصلا به صلاح شما نیست و از امروز به خودتان قول بدهید که با صدایی بلند و رسا نظر‌های خود را اعلام کنید و اطرافیان را از این نظر‌های مفید بهره‌مند سازید. نبود اعتماد‌به‌نفس سد راه شما در پیشرفت و موفقیت است و اگر به فکر دستاورد‌های بیشتری در زندگی هستید، باید فکری به حال این وضعیت بردارید و با اعتماد‌به‌نفس و اراده‌ای پولادین مسیر موفقیت را در پیش بگیرید. یکی از اعضای خانواده که احتمالا برادر شما است، امروز به کمک‌تان نیاز دارد. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای رفتار ناپسندی که داشته‌اید عذرخواهی کنید. عادت ناپسندی دارید و این وضعیت جلوی پیشرفت شما را گرفته است، در اولین فرصت این عادت ناپسند را کنار بگذارید.

متولدین اردیبهشت

امروز حادثه‌ای وجود نازنین‌تان را تهدید می‌کنید، در نتیجه بیشتر از همیشه مواظب سلامتی‌تان باشید و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که سلامت شما به خطر نیافتد. روز را با نگرانی و اضطراب آغاز کرده‌اید و لحظه‌ای آرام و قرار ندارید، به خاطر داشته باشید که این وضعیت برای سلامتی شما اصلا مفید نیست و با صحبت با فردی که ایشان را به عنوان سنگ‌صبور خود قبول دارید، بار غم‌ها و نگرانی‌ها را کنار بگذارید. مهمان ناخوانده‌ای در راه منزل شما است و فرصتی را باید به پذیرایی از این مهمان بگذرانید. پرتوقعی را کنار بگذارید و توقع‌های نابجایی از اطرافیان نداشته باشید. میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای در می‌گیرد.

متولدین خرداد

انسان شو‌خ‌طبعی هستید، این روحیه را ادامه دهید و دوستان بیشتری پیدا کنید. اگر پول اضافه‌ای دارید، این پول را برای خرید املاک و مستغلات صرف کنید. فرصتی برای بودن در کنار اعضای خانواده فراهم می‌شود. امروز متوجه می‌شوید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان دروغ بزرگی به شما گفته‌است.

متولدین تیر

امروز بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری و رسیدن به سودی چشمگیر است. مدتی است که وقتی را در کنار اعضای خانواده سپری نکرده‌اید، قبل از اینکه ادامه این وضعیت زمینه ناراحتی اهل منزل را فراهم کند، امروز زمانی را به اعضای خانواده اختصاص دهید و به ایشان ثابت نمایید که از هر لحظه‌ای برای بودن در کنار آن‌ها بهره می‌گیرید. فرصتی برای انجام کار‌های خیرخواهانه و مذهبی پیدا می‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی تان امروز را به یکی از عاشقانه‌ترین روز‌های زندگی تان تبدیل خواهد کرد.

متولدین مرداد

با انجام کار‌های موردعلاقه و دلخواه، از شر نگرانی و اضطرابی که گرفتار آن هستید خلاص شوید. خرج غیرمترقبه‌ای امروز روی دست شما گذاشته می‌شود. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که بیشتر از همیشه دوستش دارید. مدتی است که دستی به سروروی‌تان نکشیده‌اید و خوش‌تیپ نکرده‌اید. امروز زمان مناسبی است تا خودتان را تحویل بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید. از حال پدر و مادر و بزرگان فامیل بی خبر نمانید.

متولدین شهریور

بیماری مزمنی که دارید امروز رو به بهبودی خواهد گذاشت. امروز مواظب باشید که احساساتی نشوید و تصمیم نادرستی نگیرید. خبر فرخنده‌ای از یکی از آشنایانی که در غربت است به دست شما می‌رسد. فرصتی مهیا می‌شود تا در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان حسابی خوش‌بگذرانید و غصه‌ها را فراموش کنید. امروز زمان مناسبی است تا برنامه‌ای دقیق و کارآمد برای آینده خود ترسیم کنید و راه موفقیت را هموار نمایید.

متولدین مهر

فراموش نکنید که کلید موفقیت در صبر و بردباری نهفته است. یکی از دوستان قدیمی که مدتی است خبری از ایشان ندارید، امروز بعدازظهر با شما تماس می‌گیرد و خاطره‌های خوش گذشته را زنده می‌کند. قولی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان داده‌اید، اما امروز از عهده انجام این قول بر نخواهید آمد. امروز وقت کم می‌آورید و فرصتی برای استراحت و تفریح نخواهید داشت.

متولدین آبان

همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز رفتار محبت‌آمیزی با شما در پیش می‌گیرد، از این رفتار سوءاستفاده نکنید. امروز قرار است برای دیدار یکی از آشنایان به منزل وی بروید، اما در این دید و بازدید به شما خوش نخواهد گذشت، در نتیجه تا جایی که امکان دارد این برنامه را به روز‌های آینده موکول نمایید. شرایطی مهیا می‌شود تا سروضع محل زندگی خود را بهبود بخشید. وقت گران‌بهای خود را به بطالت هدر ندهید و به فکر فراگیری مهارت‌های جدید باشید.

متولدین آذر

به فکر سلامتی تان باشید و مقداری استراحت کنید. خلاقیت و استعداد خود را دست‌کم نگیرید و از این توانایی‌ها نهایت استفاده را ببرید. علاقه زیادی به نشست‌و‌برخاست با اطرافیان دارید، اما امروز ترجیح می‌دهید که تنها باشید و کسی مزاحم‌تان نشود، این اتفاق خواهد افتاد و فرصتی برای تنهایی و استراحت پیدا می‌کنید. برنامه‌های مهمی برای امروز کشیده‌اید، اما کار ضروری برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان پیش می‌آید و نقشه‌های‌تان نقش بر آب خواهد شد.

متولدین دی

از شخصیت جذابی که دارید نهایت استفاده را ببرید. قدر پس‌انداز و صرفه‌جویی را می‌دانید و این رویکرد باعث شده

متولدین بهمن

مشکلی بزرگ امروز سر راه‌تان قرار می‌گیرد، اما اجازه ندهید این مشکل روز شما را خراب کند. کمک اعضای خانواده را دست‌کم نگیرید و برای حل مشکلات روی آن‌ها حساب‌باز کنید. کار مهمی در پیش رو دارید، اما این کار به دلیل نبود سرمایه متوقف خواهد شد، در برابر این مشکل کمر خم نکنید و با درمیان گذاشتن این مشکل با دوستان و آشنایان، سرمایه لازم را برای انجام این کار فراهم کنید. تاکنون از صمیم‌قلب به کسی دل نباخته‌اید و طعم عشقی سوزان را نچشیده‌اید، اما امروز روز عاشقی شما است و به محبوبی دل خواهید باخت و عشقی آتشین را تجربه خواهید کرد.

متولدین اسفند

به موفقیتی چشمگیر دست پیدا خواهید کرد. شادی‌های خود را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید. دوستان یا اعضای فامیل امروز به دیدارتان می‌آیند. عشق و عاشقی را به روز‌های آینده موکول کنید چرا که امروز شرایط خوبی برای عاشقی نیست. علاقه زیادی به پیشرفت و موفقیت دارید، اما ضعف‌ها و برتری‌های خود را نمی‌شناسید و این وضعیت جلوی موفقیت‌های آینده شما را گرفته است، امروز مشکلی سر راه شما قرار می‌گیرد و در حین حل این مشکل، با نقاط ضعف و قوت خود بیشتر آشنا می‌شوید. این تجربه‌ها را به کوله‌بار تجربه‌های‌تان اضافه کنید و شناخت بیشتری نسبت به ضعف‌ها و برتری‌های خود بدست بیاورید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.