Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 2628
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 12 فروردین 1399 - 11:59 |

فال روزانه: ۱۲ فروردین‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید
فال روزانه: ۱۲ فروردین‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. زندگی را به خودتان سخت‌ نگیرید و در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود، بیشتر از هر سال دیگری هوای خودتان را داشته باشید و با تفریح و استراحت، روحیه‌ای که از دست داده‌اید را بدست آورید. در این سال فرصتی برای تغییر دیدگاه‌های خود پیدا کنید و دنیا را با دیدی تازه و جدید ببینید و به استقبال زندگی بروید. در سالی که با تولدتان شروع شده‌، ممکن است وسوسه شوید و اخلاقیات را زیر پا بگذارید، در نتیجه در این سال بیشتر از همیشه به اخلاق درست و رفتار نیکو پایبند باشید و فراموش نکنید که بار کج به منزل نمی‌رسد. در تیر ماه امسال احتمال زیادی وجود دارد که ولخرجی کنید و بدهکار مردم شوید. مهر ماه امسال زمان عاشقی شما است و در این ماه طعم عشقی شیرین و دلنشین را خواهید چشید. آبان ماهی که از راه می‌رسد مهم‌ترین ماه زندگی شما است، در این ماه لحظه‌ای دست از تلاش نکشید و برای رسیدن به موفقیت از هوش سرشار خود کمک بگیرید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با کارهای جدید و تازه به پایان برسانید و این سال را به گونه‌ای ادامه دهید که تجربه‌های آن به الگویی برای دیگر سال‌های زندگی‌ شما تبدیل شود.

متولدین فروردین

با انرژی و نشاط از رختخواب بلند شده‌اید و این انرژی را تا انتهای روز حفظ خواهید کرد. بیشتر از همیشه مواظب دارایی‌های‌تان باشید. یکی از اعضای خانواده به دستاورد مهمی رسیده و به ایشان افتخار می‌کنید. امروز ممکن است در اولین نگاه عاشق محبوبی خوش‌قدوبالا شوید. همکاران یا اعضای منزل امروز برای کمک به شما در حل مشکلات آستین بالا می‌زنند. کار مهمی که آغاز کرده‌اید را به هر قیمتی که شده به پایان برسانید.

متولدین اردیبهشت

در رویارویی با مشکلات از کوره در نروید و صبر پیشه کنید. با شرایطی برای افزایش درآمد روبرو خواهید شد. دیدگاه تازه‌ای به کار و زندگی در پیش بگیرید و افق‌های نگاه‌تان را گسترش دهید. امروز مهمان ناخوانده‌ای از راه می‌رسد. بهانه‌‌تراشی را کنار بگذارید و با جدیت بیشتری کار کنید. وقت باارزش خود را به انجام کارهای پیش‌پاافتاده هدر نکنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان دائم به کارهای‌تان سرک می‌کشد و این وضعیت زمینه دلخوری‌تان را فراهم کرده‌است.

متولدین خرداد

روز را با احساسی همراه با شادی و نشاط آغاز کرده‌اید. با خرج غیرمترقبه‌‌ای روبرو می‌شوید. فرصتی برای بودن در کنار اعضای خانواده فراهم می‌شود. رفتار و گفتار آزار‌دهنده‌ را کنار بگذارید و با اطرافیان مهربان‌تر باشید. تصمیم مهمی در پیش‌رو دارید اما قبل از اتخاذ تصمیم، یک‌بار دیگر تمام شرایط را بررسی کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز دردسری برای شما درست می‌کند.

متولدین تیر

مشکلی که امروز با آن روبرو می‌شوید را به کمک اعتماد‌به‌نفس سرشاری که دارید از سر راه بردارید. برای رسیدن به ثبات مالی، از امروز ولخرجی را کنار بگذارید. از علاقه خود به کسب علم و دانش، نهایت استفاده را ببرید. توقع‌های بی‌جایی از عشق‌زندگی‌تان نداشته باشید. مطمئن باشید که وفاداری و مسئولیت‌پذیری شما در نزد اطرافیان بدون مزد و پاداش باقی نمی‌ماند. کارهای مهم را پشت‌گوش نیاندازید و خوش‌قول و منظم باشید. کاری نکنید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان به رفتار شما مشکوک شود.

متولدین مرداد

کارهای غیرممکن را کنار بگذارید و به فکر انجام کارهای ممکن و شدنی باشید. امروز احتمال زیاد وجود دارد که وسوسه شوید و حسابی ولخرجی کنید. روزی همراه با عشق و محبت را در پیش‌رو دارید. رویا و خیال را کنار بگذارید و با واقعیت‌های زندگی روبرو شوید. کارها را با عجله انجام ندهید و به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان آرامش و تمرکز می‌گذرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه به بودن در کنار شما نیاز دارد.

متولدین شهریور

یکی از آرزوهای‌ دیرینه‌تان امروز برآورده می‌شود. احساسات خود را کنترل کنید و هیجان‌زده نشوید. پولی که برای انجام کار مهمی نیاز دارید امروز فراهم می‌شود. با تقدیم هدیه‌ای به عشق‌زندگی‌تان به ایشان ثابت کنید که همیشه به فکرش هستید. همکاری بیشتری با همکاران در محل‌کار یا اعضای خانواده داشته باشید. با شناخت نقاط ضعف و قدرت خود، درهای تازه‌ای از موفقیت را به روی خود باز کنید.

متولدین مهر

امروز را به انجام کار سختی که مدتی است پشت‌گوش می‌اندازید، اختصاص دهید. دست نیازمندان را بگیرید و بخشنده و سخاوتمند باشید. خبری خوشحال‌کننده‌ امروز به دست شما خواهد رسید. فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان گل بگویید و گل بشنوید. روز خوبی برای شراکت نیست و احتمال زیادی وجود دارد که شریک‌تان کلاه سرتان بگذارد. وقت‌کشی را کنار بگذارید و قدر لحظه‌های‌تان را بدانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز با انجام کاری به شما ثابت می‌کند که برای خوشنودی‌تان دست به هر کاری خواهد زد.

متولدین آبان

روحیه‌ دمدمی مزاجی که دارید را کنار بگذارید و با عزمی راسخ زندگی را ادامه دهید. هزینه‌ای برای تعمیر یکی از لوازم منزل یا محل‌کار باید کنار بگذارید. روزی که با انرژی شروع کرده‌اید را با نیرو و توان بیشتری ادامه دهید. احتمال ایجاد اختلاف‌نظری میان شما و یکی از اعضای خانواده یا همکاران در محل‌کار وجود دارد. فرصتی برای خلوت و تنهایی پیدا می‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی سرشار از عشق و محبت تبدیل خواهد کرد.

متولدین آذر

برای حل مشکلی که امروز با آن روبرو می‌شوید آرامش خود را حفظ کنید. از مشکلات فرار نکنید و به خاطر داشته باشید که زندگی فراز‌وفرودهای زیادی دارد. حضور بیشتری در جمع داشته باشید و از انزوا دوری کنید. به فکر شکار فرصت‌های جدید برای افزایش درآمد باشید. با کار بیش‌از‌حد، زمینه دلخوری همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم نکنید. کمتر صحبت کنید و احترام خود را نزد اطرافیان حفظ نمایید. از محلی که در آن سرمایه‌گذاری کرده‌اید امروز ضرری متحمل خواهید شد. قصد سفر دارید، این سفر در درازمدت فاید‌ه‌های زیادی به دنبال خواهد داشت. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شما را میزبان عشقی فراموش نشدنی خواهد کرد.

متولدین دی

خوراکی‌های ناسالم را کنار بگذارید. امروز خرج غیرمنتظره‌ای روی دست شما قرار می‌گیرد. انسان مردم‌دوستی هستید و به لطف این روحیه دوستان بیشتری پیدا کنید. محبت بیشتری به اطرافیان داشته باشید و جادوی عشق را فراموش نکنید. موقعیت برای پیشرفت در پیش‌روی شما قرار دارد. روز شلوغی انتظار شما را می‌کشد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خاطره‌ای خوش از عشق و محبت را در ذهن‌ شما ماندگار خواهد کرد.

متولدین بهمن

امروز کودک درون‌تان بیدار شده و فرصتی برای تفریح و خوش‌گذرانی پیدا می‌کنید. از هرگونه معامله و امور مالی دوری کنید. امروز بوسیله دوستان با فرد سرشناسی آشنا خواهید شد. ممکن است حرف ناخوشایندی از دهان‌تان خارج شود و همسر یا عشق‌زندگی‌تان را برنجانید. کار مهمی که تاکنون آغاز نکرده‌اید را امروز شروع کنید. در میان روزمرگی‌های زندگی، امروز فرصتی برای تنهایی و خلوت دست می‌دهد. در شادی و خوشحالی همسر یا عشق‌زندگی‌تان سهیم شوید. یکی از آشنایان با تقدیم هدیه‌ای به شما ثابت می‌کند که همیشه به یاد‌تان است.

متولدین اسفند

کارها را به لطف انرژی و نشاطی که دارید سریع‌تر از همیشه به پایان برسانید. ولخرجی را کنار بگذارید و فکری به حال پس‌انداز و صرفه‌جویی بردارید. خبر فرخنده‌ای امروز به دست‌تان خواهد رسید. چشم‌تان به جمال یاری خوش‌قدوبالا روشن می‌شود. مسئولیت‌های جدیدی امروز به شما واگذار خواهد شد. اجازه ندهید اطرافیان در تصمیم‌های مهم زندگی‌ شما دخالت کنند. حوصله اطرافیان را ندارید و امروز می‌خواهید به خلوت پناه ببرید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.