Sunday, 1 October , 2023
امروز : یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ - 17 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 5061
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 12 شهریور 1399 - 9:27 |

فال روزانه: ۱۲ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۲ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. انسان سخت‌کوشی هستید و لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش بر نمی‌دارید، در سالی که با تولدتان آغاز می‌کنید شرایطی دست می‌دهد تا کمی استراحت کنید و بار خستگی‌تان را زمین بگذارید. اطرافیان در شهریور امسال درخواست‌های زیادی از شما دارند، اما نیازی نیست به تمامی این درخواست‌ها پاسخ مثبت دهید. آبان و آذر امسال را به خوبی و خوشی پشت سر خواهید گذاشت و ایام به کام شما خواهد بود. در دی ماه با مشکلی روبرو می‌شوید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این مشکل را از سر راه بر خواهید داشت. در ماه اردیبهشت فرصتی برای خوشگذرانی در کنار اعضای خانواده پیدا می‌کنید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با شادکامی به پایان خواهید رساند و خاطره‌های خوش این سال برای همیشه در ذهن‌تان ماندگار می‌شود.

متولدین فروردین

فرد از خدا بی‌خبری می‌خواهد میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازد، قبل از اینکه این فرد برنامه‌های خود را عملی کند، ایشان را شناسایی کنید و به وی ثابت نمایید که هیچ‌چیزی بین شما و عشق‌زندگی‌تان فاصله نخواهد انداخت. روحیه‌ای خجالتی دارید و نظرهای‌تان را در میان جمع مطرح نمی‌کنید، این رویکرد نبود اعتمادبه‌نفس را در شما تقویت کرده و باعث شده تا دوستان و اطرافیان آن‌گونه که انتظار دارید روی شما حساب‌باز نکنند. در نتیجه ادامه این رویکرد به صلاح شما نیست و از امروز خجالت را کنار بگذارید و نظر‌های خود را با صدایی بلند و رسا در میان جمع مطرح نمایید. برنامه‌های مهمی برای امروز کشیده‌اید، اما کار ضروری برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان پیش می‌آید و نقشه‌های‌تان نقش بر آب خواهد شد.

متولدین اردیبهشت

هزینه‌ای هنگفت را برای تحصیل خود یا یکی از اطرافیان باید خرج کنید. رفتار ناپسند زیادی دارید، اما همسر یا عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت کرده که به‌رغم این رفتار ناپسند، باز هم عاشق شما است و دوست‌تان دارد. اهل گله و شکایت و اشکال‌تراشی هستید و از هر فرصتی برای غر و لند و اعصاب‌خوردی با همسر یا عشق‌زندگی تان بهره می‌گیرید، ادامه این وضعیت رابطه شما را به سردی خواهد گذاشت، در نتیجه از امروز رویکرد خود را تغییر دهید و به جای گله و شکایت‌های بی‌جا، از محبت و صفا با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید. همیشه نگران حل مشکلات دوستان و آشنایان هستید و قلب‌تان برای اطرافیان می‌تپد، به خاطر داشته باشید که زحمت‌های شما بی‌نتیجه نخواهد ماند و اطرافیان نیز در مشکلات دست شما را خواهند گرفت.

متولدین خرداد

انسان تندرستی هستید و لحظه‌ای از سلامتی خود غافل نمی‌شوید، این رویکرد را در زندگی ادامه دهید و مطمئن باشید که کسی از سلامتی و تندرستی ضرر نکرده‌است. اعمال‌نظر‌های مستبدانه را کنار بگذارید و به اطرافیان اجازه ندهید که خودشان برای سرنوشتی که در پیش‌رو دارند تصمیم بگیرند. احساسات خود را کنترل کنید و از روابط پنهانی و بی‌ثمر دوری بگیرید. راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید کار‌های روزانه را به پایان خواهید برد. همسر یا عشق زندگی‌تان رفتار سخت‌گیرانه‌ای دارد و زندگی را به شما تنگ کرده‌است، در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و از ایشان درخواست نمایید که سخت‌گیری‌های بی‌دلیل را کنار بگذارد.

متولدین تیر

امروز ممکن است عصبانی شوید و از کوره در بروید. اجازه ندهید ناراحتی‌های امروز، مشکلات بیشتری برای شما ایجاد کند. قصد دارید راز مگویی را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید، اما بهتر است بعضی از راز‌ها برای همیشه پنهان بماند. احتمال دارد که حرفی بزنید و همسر یا عشق‌زندگی‌تان از این حرف دلخور شود. به خودتان قول داده‌اید فرصتی برای انجام کار‌های موردعلاقه‌تان اختصاص دهید، اما امروز چنین شرایطی فراهم نمی‌شود.

متولدین مرداد

روزی بسیار خوبی را در پیش دارید و فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی تفریح کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با استراحت و تفریح، خودتان را آماده روز‌های آینده کنید. پولی که برای سرمایه‌گذاری کنار گذاشته‌اید را در بازار املاک هزینه کنید. از توانایی خود برای جلب‌نظر اطرافیان نهایت استفاده را ببرید. به فکر انجام کار مهمی افتاده‌اید، اما آن‌گونه که باید و شاید برای انجام این کار مهارت ندارید و بهتر است که قبل از بدست آوردن مهارت کافی، فکر این کار را از سرتان بیرون کنید.

متولدین شهریور

انگیزه زیادی برای انجام کار‌های روزانه دارید، این روحیه را تا پایان روز حفظ کنید. یکی از اطرافیان امروز از شما درخواست کمک مالی خواهد داشت. شرایطی مهیا می‌شود تا با انجام کار‌های عقب‌افتاده، نگرانی‌های‌تان را کاهش دهید. امروز بیشتر از همیشه کار کنید و مطمئن باشید که مزد زحمت‌های خود را دریافت خواهید کرد. قرار است تا فرصتی از روز را به انجام کار‌های شخصی مشغول شوید و کمی با خودتان خلوت کنید، اما ممکن است فرد یا افرادی مزاحم شما شوند، در نتیجه شرایط ایجاد هرگونه مزاحمتی را از بین ببرید و اجازه ندهید اطرافیان با درخواست‌های بی‌اهمیت، روز شما را خراب کنند. فرصتی پیدا می‌کنید تا کدورت‌های قدیمی را کنار بگذارید و روز عاشقانه‌ای را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان به پایان برسانید.

متولدین مهر

به لحاظ سلامتی روز خوبی را درپیش دارید. برای سرمایه‌گذاری و افزایش درآمد بی‌گدار به آب نزنید و با افراد با تجربه مشورت نمایید. احتمال سوء‌برداشت شما از صحبت یا رفتار همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد. انسان مهربانی هستید و توجه زیادی به اطرافیان دارید، این روحیه هیچ اشکالی ندارد، اما مواظب باشید که اطرافیان از مهربانی شما سوء‌استفاده نکنند. مشکلی که میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد امروز به صلح و صفا ختم خواهد شد.

متولدین آبان

امروز فرصتی فراهم می‌شود تا کار مهمی که مدت‌ها به فکر انجام آن هستید را آغاز کنید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست‌تان می‌رسد، اما از آنجایی که در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد، بهتر است پولی که امروز روانه حساب‌های بانکی‌تان شده را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای آینده کنار بگذارید. دوستان بسیار خوبی دارید و لحظه‌ای شما را برای رسیدن به هدف‌های‌تان تنها نگذاشته‌اند، قدر این دوستان را بدانید و به آن‌ها ثابت کنید که هرگز محبت‌های‌شان را فراموش نمی‌کنید. اعضای خانواده امروز دخالت‌های بی‌جایی در امروز شخصی شما می‌کنند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز ناخوش‌احوال خواهد شد.

متولدین آذر

انسان مشکوکی هستید و به زمین و زمان شک دارید، این روحیه امروز شما را به دردسر بزرگی خواهد انداخت. به گونه‌ای زندگی کنید که با صرفه‌جویی و پس‌انداز، در آینده بدهکار مردم نشوید. ممکن است میان شما و فردی جروبحثی ایجاد شود و این وضعیت زمینه ناراحتی شما را در طول روز فراهم کند، این جروبحث ارزش ناراحتی شما را ندارد و تا می‌توانید روزی بدون حاشیه را ادامه دهید و آغازگر مشاجره‌ای نباشید.

متولدین دی

آرامش خود را حفظ کنید و روز را بدون نگرانی و استرس به پایان برسانید. پولی که از کسی قرض گرفته‌اید را امروز به هر قیمتی که شده بازپس دهید. امروز به شما ثابت می‌شود که همسر یا عشق‌زندگی‌تان از چیزی که انتظارش را دارید بیشتر خاطر شما را می‌خواهد. اوضاع بر وفق مرادتان پیش نمی‌رود و کار‌ها به خوبی انجام نمی‌شود. امروز دلخوری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان از بین می‌رود.

متولدین بهمن

نگاه‌تان را به زندگی تغییر دهید و رویکردی مثبت به زندگی درپیش بگیرید. به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان اعتماد‌به‌نفس می‌گذرد. پولی برای پس‌انداز کنار گذاشته‌اید، اما امروز مجبور می‌شوید این پول را خرج کنید. به مشکلی برخورد کرده‌اید و برای حل این مشکل قصد دارید از دوستان خود کمک بگیرید، اما کسی برای کمک به شما لبیک نمی‌گوید. فردی عاشق‌تان شده و امروز این عشق را با شما در میان می‌گذارد. روز خوبی برای شراکت نیست و احتمال زیادی وجود دارد که شریک‌تان کلاه سرتان بگذارد.

متولدین اسفند

به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست‌تان می‌رسد. خبر شاد و مسرت‌بخشی به دست‌تان می‌رسد، این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و روز را با شادی و خوشی به پایان برسانید. به خاطر داشته باشید که با غرور و خودخواهی راه به جایی نخواهید برد. یکی از دوستان نزدیک شما امروز به شما بی‌احترامی می‌کند، اما پس از گذشت مدتی بابت این رفتار از شما عذرخواهی خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.