Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 1098
  پرینتخانه » داغ‌ترین‌ها تاریخ انتشار : 12 دی 1398 - 12:17 |

فال روزانه: ۱۲ دی‌ماه

محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه، صرفا جنبه سرگرمی دارد.
فال روزانه: ۱۲ دی‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی سرشار از انگیزه و انرژی را آغاز خواهید کرد. در این سال لحظه‌ای از رویاپردازی دست برندارید و با تمام قوا سعی در تحقق رؤیاهای بلندپروازانه خود داشته باشید. در ماه فروردین با فرد یا افراد جدیدی آشنا خواهید شد، این آشنایی زمینه‌ای برای رفاقتی بلندمدت را میان شما و این افراد فراهم خواهد کرد. مدت‌ها است سودای سفر به مکانی جذاب و باشکوه را در سر می‌پرورانید، اما موقعیت این سفر هرگز فراهم نشده است. در سال تولدتان بخت با شما یار است چرا که در اردیبهشت ماه سال آینده، شرایطی برای این سفر رویایی مهیا خواهد شد. این شرایط را به فال نیک بگیرید و خاطره‌انگیزترین مسافرتی که تاکنون داشته‌اید را تجربه کنید. تیر ماه سالی که از راه می‌رسد، زمان عاشقی شما است و اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، در این ماه عشقی سوزان را تجربه خواهید کرد. شهریور و مهر سال آینده، شلوغ‌ترین ماه‌های سال تولدتان به حساب می‌آیند. در این ماه‌ها لحظه‌ای از تلاش دست برندارید و فراموش نکنید که نابرده رنج، گنج میسر نمی‌شود. زحمت‌هایی که در سال تولدتان می‌کشید در ماه آبان سال آینده به بار خواهد نشست و در این ماه مزد تلاش‌های شبانه‌روزی خود را بدست خواهید آورد. سال تولدتان را با رؤیاهای درخشان و امید‌بخش شروع کرده‌اید و این سال را به گونه‌ای به پایان برسانید که به بیشتر این رؤیاها جامه عمل پوشانده باشید.

متولدین فروردین

اهمیتی به ارتقای مهارت‌های خود نمی‌دهید و این قضیه جلوی پیشرفت شما را گرفته است. امروز فرصتی برای ثبت‌نام در دوره‌های تخصصی فراهم خواهد شد. این فرصت را از دست ندهید و با افزایش دانش و تخصص خود، درهای موفقیت را باز کنید. روز خوبی به لحاظ مالی را در پیش ندارید و اگر حواس‌تان به فعالیت‌های مالی‌تان نباشد، ضرری هنگفت را تجربه خواهید کرد. اهل شوخی و خنده نیستید و کسی لبخند شما را ندیده است. چنین روحیه‌‌ای روی اعضای خانواده اثر نامناسبی گذاشته و اهل منزل از مشاهده چهره عبوس شما ناراحت هستند. امروز زمان آن فرا رسیده که این روحیه را کنار بگذارید و اجازه دهید دوستان و اعضای خانواده روی خوش شما را ببینند و از اکنون به بعد، همیشه شکوفه لبخند روی لبان‌تان جاری شود. زحمت‌هایی که در چند مدت گذشته کشیده‌اید، امروز به بار می‌نشیند و تلاش شما در پیش‌روی اطرافیان جلوه پیدا خواهد کرد.

متولدین اردیبهشت

مدت‌ها پیش پولی را برای انجام کاری سرمایه‌گذاری کرده‌اید، اما از این سرمایه‌گذاری تاکنون مبلغ چشمگیری عاید شما نشده است. امروز خبر خوشی از این سرمایه‌گذاری به دست شما خواهد رسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز رفتاری غیر‌منتظره و عجیب دارد و به زمین و آسمان خرده می‌گیرد. چنین رفتاری را به روی عشق‌زندگی‌تان نیاورید و مطمئن باشید با‌گذشت زمان، دوباره عشق‌زندگی‌تان سرخوش و بامحبت خواهد شد. انسان مسئولیت‌پذیری هستید و مدتی است که احساس می‌کنید کمرتان در زیر بار مسئولیت‌های زندگی خم شده‌ است. این وضعیت را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و از آنها برای انجام مسئولیت‌ها و مشکلات زندگی کمک بخواهید.

متولدین خرداد

انسان خوش‌فکری هستید و همیشه برای مشکلات راه‌حل‌های هوشمندانه‌ای پیدا می‌کنید، اما اخیراً گره‌ای در زندگی شما افتاده که هرچقدر فکر می‌کنید راهی برای حل آن پیدا نمی‌شود. در این شرایط به خودتان سخت نگیرید و مطمئن باشید راه‌چاره‌ای به ذهن‌ پویا و خلاق شما خواهد رسید و از این مخمصه رهایی پیدا می‌کنید. به شرکت در مهمانی رسمی یا جلسه کاری مهمی دعوت شده‌اید. در این مراسم حتماً حضور پیدا کنید، چرا که با افراد سرشناسی آشنا خواهید شد و این آشنایی زمینه موفقیت‌‌های بعدی شما را فراهم خواهد کرد. انسان سخت‌گیری هستید و همکاران شما در محل کار یا اعضای منزل برای این رفتار به شما خورده می‌گیرند. از امروز سخت‌گیری را کنار بگذارید و توقعات خود را از دیگران با توجه به توانایی‌های‌شان، متعادل کنید. اصلاً اهمیتی به گذر وقت و زمان نمی‌‌دهید و فراموش کرده‌اید که وقت طلا است. در نتیجه امروز تصمیم بگیرید که با مدیریت‌زمان و زمان‌‌بندی کارهای روزانه، قدر لحظه‌لحظه زندگی‌تان را بدانید. رفتاری ناشایست با همسر یا عشق‌زندگی‌تان انجام دا‌ده‌اید و به رغم اینکه ایشان از شما نارحت شده‌ است، امروز این رفتار را به روی شما نمی‌‌آورد و ثابت می‌کند که هنوز هم مانند همیشه عاشق شما است.

متولدین تیر

نگرشی منفی به زندگی دارید و مشکلات را همیشه بزرگ‌نمایی می‌کنید. این رویکرد چیزی به غیر از افسردگی و شکست در زندگی به دنبال ندارد. امروز به خودتان قول بدهید که دنیا را با عینک خوش‌بینی ببینید و تفکرات منفی را از ذهن‌تان بیرون کنید. مدتی است که برای دریافت وامی ثبت‌نام کرده‌اید، امروز قرعه به نام شما خواهد افتاد و با این وام مشکلات مالی‌تان را پوشش خواهید داد. کارها را به‌موقع انجام نمی‌‌دهید و این روحیه باعث شده تا همیشه کارهای عقب‌مانده زیادی روی دست‌ شما تلنبار شود. امروز فرصت خوبی است که این کارهای عقب‌مانده را انجام دهید و از فردا اجازه ندهید انجام کارها به تعویق بیافتد. امروز در محل کار یا منزل با مشکلی روبرو خواهید شد و انتظار دارید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان دست شما را در حل این مشکل بگیرید، اما عشق‌زندگی‌تان شما را در حل این مشکل تنها می‌گذارد و این قضیه زمینه دلخوری شما را فراهم خواهد کرد.

متولدین مرداد

پولی به قرض کسی داده‌اید و امروز این پول وصول می‌شود و به لحاظ مالی مشکلی نخواهید داشت. فردی که بدخواه شما است، دائم پشت‌سرتان صفحه می‌گذارد و از هر فرصتی برای تخریب شخصیت شما بهره می‌گیرد. این فرد را شناسایی کنید و اجازه ندهید به راحتی با آبرو و حیثیت شما بازی کند. امروز با مشکلی در محل کار یا منزل روبرو خواهید شد، برای حل این مشکل، کاری از دست کسی بر نمی‌آید و بهتر است به‌تنهایی آستین‌های‌تان را بالا بزنید و این مشکل را از سر راه بردارید.

متولدین شهریور

به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش دارید و کارها سریع‌تر از چیزی که فکرش را بکنید انجام می‌شود. انسان محافظه‌کاری نیستید و در تصمیم‌های مالی بی‌گدار به آب می‌زنید. این روحیه امروز وضعیت مالی شما را به خطر خواهند انداخت، در نتیجه اگر قصد خرید یا انجام کارهای مالی را دارید، شش‌دانگ حواس‌تان را جمع کنید و جلوی ضرر و زیان مالی را بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید روی شما حساب می‌کند و امروز توقع انجام کاری مهم را از شما دارد. این کار را به هرقیمتی که شده انجام دهید و به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که بی‌دلیل به شما اعتماد نکرده است. مدتی است که تصمیم‌گرفته‌اید به انجام کارهای موردعلاقه‌تان بپردازید، اما این فرصت تاکنون دست نداده است. امروز فرصت خوبی دست می‌دهد تا از این موقعیت استفاده کنید و به انجام کارهای دلخواه‌تان مشغول شوید.

متولدین مهر

با کوچکترین چیزی از کوره در می‌روید و دعواو‌سرصدا راه می‌اندازید. این روحیه باعث شده تا در محل کار و زندگی، اطرفیان از شما گریزان باشند. امروز زمان خوبی است که فکری به حال این اخلاق بردارید و از امروز به بعد با تسلط بیشتر بر رفتارتان، اطرافیان را به خود جلب کنید. امروز بعد از ظهر به همسر یا عشق‌زندگی‌تان قول داده‌اید که با هم بیرون بروید و حسابی خوش بگذرانید، این شرایط مهیا خواهد شد و روزی عاشقانه و خاطره‌انگیز را پشت‌سر می‌گذارید. غصه‌ای در زندگی دارید و این غم شما را از درون آزار می‌دهد. چنین غم بزرگی را پیش خودتان نگذارید و با یکی از دوستان که سنگ‌صبورتان است، صحبت کنید و بار این غصه را زمین بگذارید. به لحاظ مالی موقعیتی خوش‌آتیه و آینده‌دار در پیش‌رو دارید، از این موقعیت کمال استفاده را ببرید چرا که در آینده چنین موقعیت‌هایی کمتر برای شما پیش خواهد آمد.

متولدین آبان

رازی سربه‌مهر در سینه دارید و این راز را می‌خواهید با همسر یا عشق‌زندگی‌تان در میان بگذارید. پیشنهاد می‌کنیم چنین راز مهمی را به ایشان نگویید چرا که بعضی از رازها بهتر است تا ابد سربه‌مهر باقی بماند. انسان پرتلاشی هستید و لحظه‌ای از کار و زحمت فروگذار نمی‌کنید. این روحیه باعث شده تا رسیدگی کمتری به اعضای خانواده داشته باشید و اهل منزل دلتنگ‌ شما شوند. امروز فرصتی دست می‌دهد تا جبران مافات کنید و زمان بیشتری در کنار خانواده باشید. در این زمان به آنها ثابت کنید که در کنار کار و تلاش، خانواده جایگاه ویژه‌ای در قلب و ذهن شما دارد. در محل کار یا همسایگی شما، فردی را میشناسید که احساس می‌کنید این فرد بدخواه شما است. امروز شرایطی پیش می‌آید و این فرد به شما ثابت می‌کند که از رفتار او سوء‌برداشت داشته‌اید و نه‌تنها بد شما را نمی‌خواهد، بلکه انسان خیرخواهی است و جویای صلاح و آرامش شما است. امروز خرجی برای اهل منزل باید انجام دهید، از انجام چنین هزینه‌هایی ناراحت نشوید و مطمئن باشید اعضای خانواده قدردان زحمت‌های شما هستند.

متولدین آذر

روز خوبی را شروع کرده‌اید و به لحاظ سلامتی‌، احساس نشاط و شادابی می‌کنید. این روحیه را تا پایان شب حفظ کنید و کارها را سریع‌تر از همیشه انجام دهید. افق‌های تازه‌ای به لحاظ مالی در پیش روی شما قرار دارد، این شرایط را به فال نیک بگیرید و آینده‌ای سرشار از موفقیت را رقم بزنید. امروز از دوست یا فامیلی بسیار دور خبری فرخنده به دست شما خواهد رسید. این خبر خوشحالی شما و دیگر اعضای خانواده را به دنبال دارد، در نتیجه خبری که به دست شما رسیده را با اهل منزل به اشتراک بگذارید و لحظه‌های شادی را در کنار هم سپری کنید. مدتی است فردی که آشنایی زیادی از او ندارید، خودش را به شما نزدیک کرده است. این فرد قصد و نیت خیری ندارد و به دنبال ریختن آبروی شما است. امروز این فرد را شناسایی کنید و اجازه ندهید بیش از این، آبرویی که با هزارویک زحمت به دست آورده‌اید را تخریب کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌های خاصی برای شما چیده است و کاری خواهد کرد که خستگی‌های چند روز گذشته حسابی از تن شما بیرون رود.

متولدین دی

امروز صبح با خستگی و کوفتگی از خواب بلند شده‌اید و کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید. از آنجایی که فکر به انجام این کارها شما را خسته کرده است، امروز تصمیم بگیرید به هرقیمتی که شده کارهای عقب‌افتاده را به پایان برسانید. برنامه‌ای برای آینده ندارید و در زندگی احساس بلاتکلیفی می‌کنید. امروز با فردی سرشناس آشنا خواهید شد، پای صحبت این فرد بنشینید و از کوله‌بار تجربه‌های ایشان برای برنامه‌ریزی‌ آینده خود کمک بگیرید. علاقه‌ زیادی به حضور در جمع ندارید و تنهایی را ترجیح می‌دهید. امروز موقعیت خوبی فراهم می‌شود تا حسابی با خودتان خلوت کنید. مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان در گرفته است. اجازه ندهید این مشاجره ادامه پیدا کند و در اولین فرصت، از عشق‌زندگی‌تان دلجویی نمایید.

متولدین بهمن

مدتی است قرار گذاشته‌اید وقتی را با یکی از دوستان قدیمی خود بگذرانید، امروز این فرصت مهیا خواهد شد تا با دوست قدیمی‌تان بنشینید و خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید. اهل پس‌انداز و صرفه‌جویی نیستید و این رویکرد وضعیت مالی شما را به خطر انداخته است و امروز پول چندانی ندارید. اجازه ندهید ولخرجی شرایط مالی شما را تهدید کند و از امروز به بعد، با پس‌انداز، به لحاظ مالی آینده‌ای باثبات را رقم بزنید. عازم سفری کوتاه هستید، این سفر را به فال نیک بگیرید تا برای مدتی هم که شده از شلوغی و روزمرگی‌های زندگی کناره بگیرید و حسابی خوش بگذرانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان گرفتار بستر بیماری شده و حال و روز خوشی ندارد. در نتیجه امروز وقتی را برای پرستاری از عشق‌زندگی‌تان کنار بگذارید و به ایشان ثابت کنید که در غم و شادی در کنارش هستید. در محل کار یا منزل، کار مهمی به شما واگذار خواهد شد، این کار را با جدیت تمام انجام دهید و مطمئن باشید پیشرفت شما در گروه انجام موفقیت‌آمیز این کار نهفته است.

متولدین اسفند

روز را با نگرانی و اضطراب‌های بی‌مورد شروع کرده‌اید، اجازه ندهید این نگرانی‌ها روز شما را خراب کند و به جای اینکه بی‌دلیل نگران و مضطرب باشید، با اعتماد‌به‌نفس بیشتری به زندگی نگاه کنید و مطمئن باشید مشکلی نیست که شما در انجام آن ناتوان باشید. امروز یکی از همکاران یا همسایه‌ها، کار خوشایندی برای شما انجام می‌دهد که اصلاً توقع انجام چنین کاری را نداشتید. این کار پسندیده را پیش‌ خودتان نگذارید و به دنبال موقعیتی برای جبران آن باشید. مشکلات مالی امان شما را بریده و چاره‌ای برای افزایش درآمد پیدا نمی‌کنید، در چنین شرایطی پای صحبت بزرگان فامیل بنشینید، مطمئن باشید بزرگان فامیل تجربه‌هایی ارزشمندی برای افزایش درآمد با شما درمیان خواهند گذاشت.

| منبع خبر : برترین‌ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.