Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 7122
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 12 دی 1399 - 11:39 |

فال روزانه: ۱۲ دی‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۲ دی‌ماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. کار بسیار مهمی را نیمه‌کاره رها کرده‌اید و مدت زیادی است که ناتمام ماندن این کار فکر و ذهن شما را به خود مشغول کرده است. در سالی که با تولدتان آغاز می‌کنید این فرصت فراهم می‌شود تا این کار مهم را به پایان برسانید و مزد زحمت‌های خود را دریافت نمایید. رویکردی جدی و عمل‌گرایانه به این سال داشته باشید و برنامه‌ای منظم و دقیق برای پیشرفت و موفقیت‌های بعدی خود تنظیم کنید. بهمن ماه امسال زمان مناسبی است تا فکری به حال وضعیت مالی خود بردارید و نقشه‌های دقیقی برای افزایش درآمد طرح کنید. مطمئن باشید این نقشه‌‌ها در نهایت عملی خواهد شد و وضعیت مالی‌تان تغییر می‌کند، اما این وضعیت در بازه زمانی کوتاه مدتی اتفاق نمی‌افتد. در نتیجه صبر پیشه کنید و به خاطر داشته باشید که موفقیت پشت تلاش و پشتکار قرار دارد. در ماه اسفند میان شما و یکی از دوستان مشاجره‌ای ایجاد می‌شود، اجازه ندهید این مشاجره زمینه دلخوری شما و این فرد را ایجاد کند و در اولین فرصت از درِ دوستی و محبت با ایشان وارد شوید و به صلح و آرامش برسید. خرداد و تیر ماه سال آینده زمان عاشقی شما است و در این ماه‌ها فرصتی برای عشق‌بازی پیدا می‌کنید. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و خاطره‌ خوش این لحظه‌های عاشقانه را برای همیشه در ذهن خود ماندگار کنید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با پشتکار بیشتری دنبال کنید و در این سال به گونه‌ای رفتار نمایید تا به یکی از بهترین سال‌های عمر شما تبدیل شود.

متولدین فروردین

بیماری مزمنی دارید و اگر امروز مواظب خودتان نباشید، این بیماری عود می‌کند. امروز سود قابل‌ملاحظه‌ای در معاملات خواهید داشت، از معامله‌ پرسودی که انجام داده‌اید درس بگیرید و در آینده نیز شرایط سود و درآمد بیشتر را مهیا کنید. یکی از اعضای خانواده امروز به دستاورد مهمی خواهد رسید و شما به وی افتخار می‌کنید. روز خوبی برای آشنایی با افراد جدید و پیدا کردن دوستان تازه است.  تصمیم‌های احساسی را کنار بگذارید و برای تصمیم‌های مهم زندگی خود از عقل و منطق کمک بگیرید. اگر مواظب گذشت زمان نباشید، امروز زودتر از چیزی که فکرش را بکنید بدون انجام کار مهمی به پایان می‌رسد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان آن‌گونه که انتظار دارید پاسخ‌گوی توقع‌های شما نیست و این رویکرد امروز زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند.

متولدین اردیبهشت

 به لحاظ مالی پولی به دست‌تان می‌رسد تا مشکلات مالی‌تان را خاتمه دهید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان اعضای خانواده بر سر مشکلات مالی وجود دارد.  به لحاظ کاری روز خوبی انتظار شما را می‌کشد و به موفقیت دست پیدا می‌کنید. قبل از انجام کار جدیدی که در سر دارید، تمام جوانب آن را بررسی نمایید. سفری در راه دارید، اما به نفع‌ شما است که این سفر را به آینده موکول نمایید.

متولدین خرداد

امروز ممکن است احساساتی شوید و تصمیمی غیرمنطقی بگیرید.  یکی از دوستان یا آشنایان امروز از شما درخواست پول دارد، اما در شرایط مالی مناسبی برای قرض پول به اطرافیان نیستید، در نتیجه از این دوست عذرخواهی کنید و ثبات مالی‌تان را به خطر نیاندازید. شرایطی مهیا می‌شود تا با انجام کارهای عقب‌افتاده، نگرانی‌های‌تان را کاهش دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از شما درخواستی دارد که از عهده انجام آن ناتوان هستید.  نقشه‌های مهمی که برای کار و پیشرفت کشیده‌اید را با هر کس درمیان نگذارید و رازنگه‌داری پیشه کنید. وقتی را برای حضور بیشتر در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید.  فردی قصد دخالت میان شما و عشق‌زندگی‌تان را دارد.

متولدین تیر

اجازه ندهید نگرانی‌های روزمره زمینه اضطراب و ناراحتی‌ شما را فراهم کند. دور رفقای ناباب را خط بکشید و اهمیت بیشتری به انتخاب دوستان بدهید. روز خوبی در پیش دارید و انرژی خود را در طول روز حفظ نمایید. به این فکر هستید که بعدازظهر امروز را به تفریح و استراحت اختصاص دهید، اما با کارهای زیادی روبرو خواهید شد و نقشه‌های‌تان نقش برآب می‌شود.  انسان مبارزی هستید و روحیه‌ای رقابت‌طلبانه دارید، امروز از این روحیه به نفع خود استفاده نمایید.   فرصتی برای مسافرت در پیش دارید. فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان گل بگویید و گل بشنوید.

متولدین مرداد

هوش سرشاری دارید و از این روحیه برای حل مشکلات امروز کمک بگیرید. فکرهای منفی را کنار بگذارید و همیشه به افکار مثبت و خوشایند فکر کنید. قرار است برای خرید بیرون بروید اما مواظب باشید که تنها لوازم ضروری را خریداری نمایید و ولخرجی نکنید.  روزی سرشار از عشق و محبت را آغاز کرده‌اید و جوانه عشق در دل‌تان شکوفه زده‌است، این احساس را غنیمت بدانید و لحظه‌هایی سرشار از عشق و شادی را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه نمایید. فرد سرشناس و بانفوذی سر راه‌تان قرار خواهد گرفت. ایده‌های زیادی در ذهن دارید اما تاکنون برای انجام این ایده‌ها آستین بالا نزد‌ه‌اید، امروز زمان مناسبی است که به ایده‌های خود جامه عمل بپوشانید.

متولدین شهریور

مشکل بزرگی که با آن دست به گریبان هستید امروز از سر راه‌تان برداشته می‌شود. سبک‌زندگی‌ خود را تغییر دهید و زندگی سالمی را در پیش بگیرید.  فرصتی از روز را به بودن در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید و از هم‌صحبتی با اهل منزل لذت ببرید. احتمال زیادی وجود دارد که حرف ناراحت‌کننده‌ای به همسر یا عشق‌زندگی‌تان بزنید. تسلط بیشتری بر اعصاب خود داشته باشید و زود از کوره در نروید. فردی قصد دارد کار پسندیده‌ای که انجام داده‌اید را به نفع خودش تمام کند.

متولدین مهر

نگرانی‌های بی‌موردی که برای سلامتی‌تان دارید را کنار بگذارید. برای حل مشکلات از دوستان و آشنایان کمک بگیرید. مدتی است که به فکر پس‌انداز و صرفه‌جویی هستید، اما خرج‌های زندگی امان شما را بریده و فرصتی برای پس‌انداز پیدا نکرده‌اید، امروز بخت با شما یار است چرا که پولی به دست‌تان می‌رسد و می‌توانید قسمتی از این پول را برای آینده پس‌انداز نمایید.  احتمال ایجاد مشاجره‌ای درمیان اعضای خانواده وجود دارد.  به فکر مشارکت برای انجام کار جدیدی افتاده‌اید و می‌خواهید سرمایه‌تان را در کار جدیدی با فردی شریک شوید، امروز بهترین زمان برای آغاز این مشارکت است و مطمئن باشید از شراکتی که امروز آغاز می‌کنید، متحمل ضرری نخواهید شد. وقت خود را با فکر به چیزهای پیش‌پاافتاده و کم‌اهمیت، تلف نکنید. بر این باور هستید که باید همیشه در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان باشید، اما گاهی اوقات بهتر است که عشق‌زندگی‌‌تان را تنها بگذارید امروز از همین مواقع است و بیشتر از حد مزاحم عشق‌زندگی‌تان نشوید و بگذارید از تنهایی لذت ببرد.

متولدین آبان

امروز فرصتی فراهم می‌شود تا کار مهمی که مدت‌ها  به فکر انجام آن هستید را آغاز کنید. امروز به مشکلی مالی برخورد خواهید کرد و مجبور می‌شوید قسمتی از اندوخته خود را برای حل این مشکل خرج کنید. کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید و این وضعیت امروز زمینه دلخوری شما را فراهم می‌کند. برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان بدون هیچ دلیل و بهانه‌ای هدیه بخرید و محبت خود را به وی ثابت نمایید. سودای انجام کار مهمی را در سر دارید و بر این باور هستید که از این کار سود و منفعت چشمگیری به جیب می‌زنید. امروز بهترین فرصت برای انجام این کار است و مطمئن باشید که از این کار ضرر نخواهید کرد. فرصتی برای فراغت و تنهایی پیدا می‌کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با استراحت و تفریح، انرژی لازم برای روزهای پرکار آینده را بدست آورید.

متولدین آذر

دغدغه‌های زیادی در زندگی دارید و اجازه داده‌اید که این دغدغه‌ها آرام و قرار شما را از بین ببرد، ادامه این رویکرد اصلا به صلاح شما نیست و از امروز تصمیم بگیرید که نگرانی‌ها را کنار بگذارید و رویکردی همراه با آرامش به زندگی داشته باشید.  امروز از جانب فامیل همسر یا عشق‌زندگی‌تان فرصتی برای افزایش درآمد برای شما فراهم می‌شود.    اهل پشت‌گوش انداختن کارها هستید و کارهای مهم را سر موعد مقرر انجام نمی‌دهید، این وضعیت نه تنها جلوی پیشرفت و وموفقیت شما را گرفته، بلکه باعث شده تا اطرافیان شما را به‌‌عنوان فرد بی‌مسئولیتی بشناسند. ادامه این رویکرد اصلا به صلاح شما نیست و در اولین فرصت کارهای عقب‌افتاده را انجام دهید و کارهای مهم را پشت‌گوش نیاندازید.  امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان رفتار ناپسندی می‌کند و با این رفتار قلب شما را می‌شکند، در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و دلیل این رفتار ناپسند را جویا شوید.

متولدین دی

یکی از بزرگان فامیل در بستر بیماری است و به پرستاری شما نیاز دارد. قرار است به همراه دوستان و آشنایان قدیمی تفریح کنید و حسابی خوش بگذرانید، اما مواظب باشید این دورهمی خرج‌های زیادی روی دست‌تان نگذارد و امروز بیشتر از همیشه ولخرجی نکنید.  به محبوب خوش‌قدوبالایی نرد عشق باخته‌ا‌ید، اما شهامت ندارید تا پا پیش بگذارید و عشق خود را به دلدار عیان سازید. امروز شهامت لازم را پیدا می‌کنید تا راز عشق را با محبوب خود درمیان بگذارید و خودتان را مهمان عشقی سوزان و آتشین کنید. انجام کار مهمی که نیازمند هزینه زیادی است را به آینده موکول نمایید. توانایی‌های خود را بسنجید و به فکر تقویت نقاط قوت خود باشید.

متولدین بهمن

روزی همراه با سلامت و نشاط را سپری خواهید کرد و روی بیماری و ناخوش‌احوالی را نخواهید دید. اطرافیان امروز به کمک شما می‌آیند و از بودن در کنار آنها روحیه خواهید گرفت. برای افزایش درآمد به فکر سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت باشید. فرصتی از روز را برای رسیدگی به کارهای منزل کنار بگذارید. احترام همسر یا عشق‌زندگی خود را نگه نمی‌دارید و با زبان تند و تیز خود ایشان را آزار می‌دهید، قبل از اینکه ادامه این رفتار کار شما را به مشاجره تلخی بکشد، امروز این رفتار را کنار بگذارید و به خودتان قول بدهید که از برگ گل به عشق‌زندگی‌تان کمتر نگویید و همیشه احترام ایشان را نگه دارید.  اوضاع بر وفق مرادتان پیش نمی‌رود و کارها به خوبی انجام نمی‌شود.

متولدین اسفند

روز سختی را در پیش دارید و کارهای زیادی باید انجام دهید، اما اجازه ندهید که این کارها فشار عصبی زیادی به شما وارد کند و نگران و مضطرب شوید. احتمال زیادی وجود دارد که ضرری را متحمل شوید. یکی از اطرافیان از شما درخواست کمک دارد، از کمک به این فرد دریغ نکنید. مدتی است که چشم‌انتظار خبر خوشی هستید و امروز این خبر فرخنده به دست شما می‌رسد و شرایط را برای خوشحالی و شادی شما فراهم می‌کند. این فرصت را مغتنم بدانید و شادی که از این خبر بدست آورده‌اید را با اعضای خانواده در میان بگذارید و روزی سرشار از خوشی را در کنار اهل منزل تجربه نمایید.   روز خوبی برای شراکت نیست و احتمال زیادی وجود دارد که شریک‌تان کلاه سرتان بگذارد. انسان شوخ‌طبعی هستید، این روحیه را ادامه دهید و به لطف آن دوستان تازه‌ای پیدا کنید. فرصتی فراهم می‌شود تا به همراه همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیرون بروید و حسابی خوش بگذرانید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.