Sunday, 3 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲ - 21 جماد أول 1445
شناسه خبر : 3480
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 12 خرداد 1399 - 14:18 |

فال روزانه: ۱۲ خردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۲ خردادماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۲ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شاید این چند وقت این طور به نظرتان آمده باشد که هیچ چیز در زندگیتان جور نمی‌شود و هیچ کدام از مشکلاتتان حل نمی‌شوند، ولی همین روز‌های نزدیک به تولدتان برای شما نقطه عطفی خواهند بود که همه چیز را رو به بهبود پیش خواهند برد. تمام موقعیت‌های فوق العاده‌ای که می‌خواستید در دسترستان قرار خواهند گرفت و درست پس از تولدتان به آن‌ها خواهید رسید. شما سرشار از انرژی و انگیزه هستید و این برایتان کافی خواهد بود تا مدیریت کار‌ها را در دست گرفته و به زندگیتان سر و سامان بدهید و مشکلاتی که مدت‌ها آزارتان داده اند را حل کنید. البته نباید انتظار داشته باشید که یک شبه همه چیز روبراه شود و حداقل تا آخر تابستان باید صبر کنید تا نتیجه موقعیت‌هایی که برایتان به وجود آمده اند را به طور ملموسی احساس کنید. تا اواخر پاییز امسال نمی‌توانید به طور قطع بگویید چه آینده‌ای در انتظار رابطه عاطفیتان خواهد بود، ولی پیش از پایان سال تکلیف خیلی چیز‌ها معلوم خواهد شد.

متولدین فروردین

امروز شما نگران این نیستید که با کمی مخالفت از جانب دیگران مواجه شوید و در واقع حتی برای مواجه شدن با چنین وضعیتی آماده هستید. هیچ چیزی مثل جنگیدن برای این که سطح آدرنالینتان را بالا نگه دارید به کارتان نخواهد آمد و شما هم به هیچ عنوان قصد ندارید جلوی خودتان را بگیرید. با این حال بهتر است کمی احتیاط به خرج دهید، زیرا به احتمال زیاد دشمنی که برای خودتان انتخاب کرده اید نه تنها دشمنی واقعی نیست، بلکه دوستی خیرخواه است که قصد کمک کردن به شما را دارد. بهتر است فعلا دست نگه دارید و قبل از ضربه فنی کردن کمی به حریفتان فکر کنید. امروز به دیدن مادرتان بروید و به او بگویید چقدر دوستش دارید و از او بخاطر زحماتش تشکر کنید.

متولدین اردیبهشت

امروز شاید ارزش‌هایی که پیش از این برای خودتان تعریف کرده بودید را زیر سوال ببرید، به ویژه اگر با فردی روبرو شوید که نگرشی متفاوت از شما نسبت به زندگی دارد که برای شما کاملا تازه و ناشناخته است. در ابتدا شاید با تمام وجود در برابر این دیدگاه مقاومت و مخالفت کنید، ولی هر چه بیشتر راجع به آن بحث کنید برایتان جذاب‌تر خواهد شد. از آنجایی که شما آدمی نیستید که به سادگی ذهن و طرز تفکر خود را تغییر دهد، فکر کردن به این که افکار و عقاید فعلیتان ممکن است بیهوده و حتی مانعی برای پیشرفتتان باشند شما را آزار خواهد داد. ولی خوشبختانه عجله‌ای در کار نیست و شما می‌توانید با دید باز همه جوانب را در نظر گرفته و خودتان تصمیم بگیرید.

متولدین خرداد

وقتی دست سرنوشت ناگهان و بی آن که انتظارش را داشته باشید باز جدیدی را برای شما در نظر می‌گیرد طبیعی است که آشفته شده و ندانید چه باید بکنید. شما متوجه این هستید که تغییراتی دارند ایجاد می‌شوند، ولی هنوز برای پذیرفتن آن‌ها آماده نیستید. شما نگران این هستید که آیا زندگیتان دارد به ثبات می‌رسد یا این اوضاع تنها شرایط را برایتان بدتر خواهد کرد و برنامه ریزی هایتان را بهم خواهد زد. به جای این که هول شوید و به فکر برنامه ریزی‌های تازه برای آینده تان فرو بروید، روی زمان حال و این که در این لحظه باید چکار کرد تمرکز کنید. وقتی بی ثباتی موجود در شرایط فعلی را بپذیرید موقعیت‌های فوق العاده‌ای که برایتان فراهم شده اند را خواهید دید.

متولدین تیر

تغییر نظر ناگهانی شما درباره تصمیمی که قبلا گرفته اید همکارانتان را متعجب خواهد کرد، ولی در واقع رفتار شما آنقدر‌ها هم تعجب آور نیست. برای خودتان کاملا مشخصی است که تصمیمی که قبلا گرفته اید شما را به آینده‌ای که لیاقتش را دارید نخواهد رساند. مثل این که رویا‌های گذشته تان یکباره جان تازه‌ای یافته اند و ذهن شما را درگیر خود کرده اند. ولی بیان کردن این رویا‌ها و نقشه‌هایی که در رابطه با آن‌ها دارید کاری غیر ضروری است که ممکن است به اعتبارتان لطمه بزند. به مرور زمان و با پیشروی شما به سوی اهدافتان دیگران نیز متوجه دلیل اصلی این تغییرات خواهد شد. به اسم‌های داخل دفترچه تلفنتان نگاه کنید و با چند نفر از دوستانی که مدت هاست از آن‌ها بی خبر هستید تماس بگیرید.

متولدین مرداد

امروز هر چقدر هم که مدام مسیرتان را تغییر دهید از این که در راه درستی قرار دارید که شما را به سوی موفقیت خواهد برد مطمئن هستید. با این حال ممکن است با کمی مخالفت مواجه شوید که اعتماد به نفس زیاد شما را کمی زیر سوال خواهد برد. به جای آن که آنقدر صبر کنید که شرایط به وجود آمده خسته تان کنند، قدرتتان را با نشان دادن تردید‌ها و نگرانی هایتان به نزدیکان خود نشان دهید. مرز مشخصی بین انگیزه داشتن و دچار توهم شدن وجود دارد که باید آن را تشخیص بدهید. تمام احتمالات را در نظر گرفته و با واقع بینی پیش بروید. سری به کتاب فروشی نزدیک خانه یا محل کارتان بزنید و حتی اگر قصد خرید ندارید در میان قفسه‌ها قدم زده و کتاب‌ها را ورق بزنید.

متولدین شهریور

شما به توانایی خود در تحلیل واقعیت‌ها و تشخیص اطلاعاتی که کاربردی هستند افتخار می‌کنید. ولی امروز از این توانایی‌های مورد علاقه تان نخواهید توانست استفاده کنید، زیرا هر چقدر هم که سعی کنید پیدایشان نخواهید کرد. امروز وقت آن رسیده است که کمی از دنیای واقعیت فاصله گرفته و به قدرت خیالتان اجازه بدهید آزادانه پرواز کند و از زاویه‌ای دیگر معنای زندگی را درک کنید. نمی‌دانید در رابطه با اتفاقاتی که دارند در اطرافتان می‌افتند باید سکوت کرده یا در مورد آن‌ها اقدامی بکنید. اگر فکر می‌کنید واکنش نشان دادن به معنای دخالت کردن در کار‌های خصوصی دیگران خواهد بود بهتر است سکوت کنید، وگرنه با شجاعت تمام در برابر کار‌های اشتباه دیگران بایستید.

متولدین مهر

امروز روابطتان با دیگران می‌تواند مایه عصبانیت شما شود، چرا که به نظر می‌رسد مردم بیش از هر چیز دیگری به خودشان، برنامه هایشان و خواسته هایشان اهمیت می‌دهند و اصلا به فکر این نیستند که نفعی به دیگران برسانند. همه ما گاهی باید خودمان و نیازهایمان را در اولویت قرار دهیم، ولی شما انتظار دارید بعضی وقت‌ها هم کمی صبر کرده و پیش از آن که خیلی دیر شود نگاهی به تأثیر رفتار‌ها و کارهایشان روی دیگران بیندازند. البته نباید فکر کنید که شما خیلی بهتر و کاملتر از دیگران هستید، همه گاهی چنین رفتار‌هایی از خود بروز می‌دهند. کافی است در مورد این دغدغه تان با آن‌ها حرف بزنید و همکاری کنید.

متولدین آبان

امروز روابطتان با دیگران می‌تواند مایه عصبانیت شما شود، چرا که به نظر می‌رسد مردم بیش از هر چیز دیگری به خودشان، برنامه هایشان و خواسته هایشان اهمیت می‌دهند و اصلا به فکر این نیستند که نفعی به دیگران برسانند. همه ما گاهی باید خودمان و نیازهایمان را در اولویت قرار دهیم، ولی شما انتظار دارید بعضی وقت‌ها هم کمی صبر کرده و پیش از آن که خیلی دیر شود نگاهی به تأثیر رفتار‌ها و کارهایشان روی دیگران بیندازند. البته نباید فکر کنید که شما خیلی بهتر و کاملتر از دیگران هستید، همه گاهی چنین رفتار‌هایی از خود بروز می‌دهند. کافی است در مورد این دغدغه تان با آن‌ها حرف بزنید و همکاری کنید.

متولدین آذر

اگر کار‌ها امروز دقیقا طبق برنامه و انتظارات شما پیش نرفتند تعجب نکنید. اتفاقات غیر منتظره‌ای ممکن است بیفتند و نظم کارهایتان را بهم بزنند. بجای این که خشمگین بشوید باید این را تشخیص دهید که این اتفاقات در زندگی شما حتما دلیل و حکمتی دارند. شاید دلیل آن‌ها را در حال حاضر متوجه نشوید، ولی نباید تقدیر و سرنوشت را بخاطر این اتفاقات مقصر بدانید و باید آن‌ها را با آغوش باز بپذیرید. شاید همکاران شما به توانایی هایتان حسادت کنند، بهتر است بیش از اندازه نسبت به تمام اطرافیان خود خوش بین نباشید و کمی حواستان را جمع کنید. البته نباید بی دلیل هم با نگاه منفی به اطرافیانتان ذهن خود را مسموم کنید.

متولدین دی

بر خلاف خیلی ها، شما وقتی اوضاع زیادی روبراه به نظر می‌رسد احساس ناراحتی و نگرانی می‌کنید، ولی از نظر خودتان دلیل این موضوع منفی نگری شما نیست و شما در واقع فردی واقع گرا هستید. شما نگران این هستید که مبادا ناگهان چیزی که از نظرتان مخفی باقی مانده است برایتان دردسر ساز شده و همه چیز را بهم بزند. با این حال خطری که فکر می‌کنید توهمی بیش نیست. بجای این که ذهن خود را درگیر اتفاقات بدی که ممکن است بیفتند بکنید احتمالات را در نظر گرفته و تدبیرات لازم را انجام داده و با خیال راحت از وضعیتی که دارید لذت ببرید. گوش کردن به درد دل دیگران کار خوبی است، ولی در وضعیت فعلی شما بهتر است از چنین موقعیت‌هایی اجتناب کرده و به خلوت خانه پناه ببرید.

متولدین بهمن

اتفاقاتی غیر منتظره که فکرش را هم نمی‌کرده اید ناگهان جلوی راهتان سبز شده و جلوی پیشروی شما و انجام برنامه‌های روزانه تان را خواهند گرفت. شاید فکر کنید که انگار زمین و زمان دست به دست هم داده تا شما را آزار دهند، ولی اگر خوب فکر کنید می‌بینید که خیلی از این موانع نتیجه اشتباهات و بی احتیاطی‌ها خودتان هستند و نمی‌توانید هیچ کس دیگری را به خاطر آن‌ها سرزنش کنید. به خاطر چیز‌هایی که از کنترل شما خارج هستند احساساتی و خشمگین نشوید و چیز‌هایی که می‌توانید تغییر دهید را ببینید. مواظب باشید با کلامتان اطرافیان خود و کسانی که دوست دارید را آزار ندهید، زخم زبان گاهی از زخم شمشیر بدتر است.

متولدین اسفند

امروز دیگران سر از کار‌های شما در نمی‌آورند و اصلا نمی‌توانند به این که چه در سرتان دارد می‌گذرد پی ببرند، زیرا حرف‌ها و رفتارهایتان با هم هماهنگی ندارند. این موضوع اصلا به دلیل ریا و دورویی شما نیست، مسئله این است که در دنیای درون شما اوضاع خیلی پیچیده‌تر از آنی است که بتوان تصور کرد و کسی نمی‌تواند این معما را حل کند. لزومی ندارد که بخواهید خودتان و کارهایتان را برای دیگران توجیه کنید. شما با چنین اوضاعی غریبه نیستید و زیاد دچار چنین حالت‌هایی می‌شوید، بهتر است خودتان را کمی کنار کشیده و کمتر حرف بزنید تا دیگران هم زیاد شگفت زده نشوند. با گوش دادن به یک موسیقی ملایم به آرامش درون خود کمک کنید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.