Sunday, 1 October , 2023
امروز : یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ - 17 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 2997
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1399 - 12:43 |

فال روزانه: ۱۲ اردیبهشت‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۲ اردیبهشت‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۲ اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال برای شما سالی همراه با عشق خواهد بود، ولی برای این که از صحت احساستان مطمئن شوید باید تا اوایل مرداد ماه صبر کنید. شاید در شهریور ماه بین شما و عشقتان کمی فاصله ایجاد شود، ولی تا مهر ماه این وضعیت برطرف خواهد شد و حتی رابطه تان ثبات بیشتری پیدا خواهد کرد. ممکن است حتی خبر‌هایی از عشق قدیمیتان به شما برسد و او دوباره بخواهد به سراغتان بیاید. در زمینه مسائل حرفه‌ای به ویژه در اوایل سال باید خیلی با احتیاط و دست به عصا حرکت کنید. درست است که تغییرات برای پیشرفت لازم و ضروری هستند، ولی اگر می‌خواهید در فعالیت‌های حرفه ایتان تغییراتی ایجاد کنید باید حساب شده و با دقت گام بردارید. زندگی خانوادگیتان را در هر شرایطی در اولویت قرار داده و به اندازه کافی برای اعضای خانواده تان که به اندازه تمام دنیا برایتان ارزشمند هستند وقت بگذارید. در نهایت این اعضای خانواده هستند که هر اتفاقی هم که بیفتد در کنار شما باقی خواهند ماند.

متولدین فروردین

اتفاقاتی که امروز در اطرافتان دارند می‌افتند را درک نمی‌کنید، زیرا انتظار دارید که واقعیت به طور کامل با فانتزی هایتان هماهنگی داشته باشد. ولی اگر نزدیکانتان از رویا‌هایی که دارید حمایت نکنند حفظ باورتان نسبت به آن‌ها برای شما دشوار خواهد بود. در هر صورت فراموش کردن ایده‌های فوق العاده‌ای که دارید کار عاقلانه‌ای نیست. درست است که شما فروردینی‌ها آدم‌های صبوری نیستید، ولی سرکوب کردن این حس بیقراری و بی صبریتان در حال حاضر به نفعتان خواهد بود. به تلاش برای رسیدن به اهدافتان ادامه دهید تا دیگران هم با دیدن نتیجه تلاش هایتان شما را مورد تحسین و تشویق قرار داده و باورتان کنند.

متولدین اردیبهشت

امروز حفظ حد و مرز‌هایی که برای رابطه تان مشخص کرده اید کار دشواری خواهد بود، زیرا احساس می‌کنید که در رابطه تان باید کمی انعطاف پذیری به خرج دهید. شاید روزتان را با برنامه‌ای مشخص و شسته و رفته آغاز کنید، ولی هر چه می‌گذرد پیش رفتن بر اساس این برنامه بی فایده‌تر به نظر می‌رسد و شما را از اطرافیانتان دور می‌کند. اگر برنامه قبلی به نظرتان بی نتیجه است آن را کنار گذاشته و بر اساس آنچه به نظرتان درست می‌آید پیش بروید. اگر چند روز گذشته درگیری‌هایی با کسی که دوست دارید داشته اید حالا دیگر وقت آن رسیده است که حتی اگر تقصیر از طرف مقابلتان باشد برای حل این مشکل پا پیش گذاشته و وارد بحث و مذاکره شوید.

متولدین خرداد

امروز به نظر می‌رسد که فکر و خیال هایتان از کنترل خارج شده اند، ولی می‌توانید با درک این که این وضعیت گیج کننده نمی‌تواند برای همیشه ادامه داشته باشد خیلی زود مجددا نگرشی منطقی پیدا کنید. نگران این نباشید که مبادا راهی که در پیش گرفته اید توهمی بیش نباشد و شما را به بن بست برساند. دنبال کردن مسیر موفقیت آنقدر‌ها هم که شما فکر می‌کنید دشوار نخواهد بود. بجای این که ذهن خود را با این مسائل درگیر کنید از مسیری که دنبال می‌کنید لذت ببرید و رویاهایتان را باور داشته باشید. آینده به کسانی تعلق دارد که زیبایی رویاهایشان را باور داشته باشند. مجرد‌ها بهتر است کمتر شیطنت کنند تا بتوانند زودتر فرد مورد نظرشان را پیدا کنند.

متولدین تیر

امروز توضیح دقیق احساساتتان برای دیگران کاری تقریبا غیر ممکن خواهد بود، ولی این محدودیت زبانی شما را قادر خواهد ساخت که درک عمیق تری نسبت به احساسات خود پیدا کنید. برای این که دیگران درکتان کنند خیلی هم تقلا نکنید، در حال حاضر هیچ چیزی در زندگیتان وجود ندارد که مجبور باشید در مورد آن به دیگران جواب پس بدهید. با این همه جدا کردن خودتان از دیگران و فرو رفتن در انزوا برای مدتی طولانی کار درستی نیست و به سلامتی روانی شما آسیب وارد خواهد کرد. حتی اگر مطمئن نیستید که پذیرفتن کمک و همفکری از دوستانتان کار درستی باشد، از همراهی آن‌ها و وقت گذراندن با آن‌ها لذت ببرید.

متولدین مرداد

شما دلتان می‌خواهد سر از کار یک نفر که مانند یک معمای پیچیده به نظر می‌رسد دربیاورید. ولی هرچقدر هم که تلاش کنید و همه اطلاعات را در نظر بگیرید هم حداقل امروز به نتایج دلخواهتان نخواهید رسید. اگر اصرار به حل این معما دارید فراتر از مرز عقل و منطق بروید و اجازه بدهید حس ششمتان شما را راهنمایی کند. گاهی حقیقت چیزی نیست که بشود با حواس پنج گانه آن را درک کرد! کار‌های خیلی زیادی برای انجام دادن دارید و با وسواس بسیاری در فکر انجام آن‌ها به بهترین شکل ممکن هستید. رفتار وسواس گونه تنها شما را دچار احساس ناتوانی و فلج شدن کرده و مانع از پیشرویتان می‌شود. بالاخره باید از یک جایی شروع کنید.

متولدین شهریور

با وجود این که برنامه امروزتان از قبل تعیین شده و حتی به شما گفته شده است که چه کار‌هایی باید انجام دهید، هنوز نمی‌دانید چه کار باید بکنید و از کجا شروع کنید. شما اغلب در انجام کارهایتان به جزئیات توجه ویژه‌ای دارید، ولی امروز داشتن برنامه‌ای که به شما فرصت این را بدهد که به همه کار‌هایی که دارید رسیدگی کنید کاری دشوار و چالش برانگیز به نظر می‌رسد. متاسفانه کمک گرفتن از دیگران امروز بی فایده است، چرا که تنها خودتان می‌دانید که چطور باید این کار‌ها را انجام دهید و هیچ کس نمی‌تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند. حتی اگر دچار شک و تردید هستید هم دست به کار شوید و شروع کنید، غافلگیری‌هایی خوشایند در انتظارتان هستند.

متولدین مهر

امروز قدرت تخیل فعال شما می‌تواند سکوتی که اطرافتان را فرا گرفته است پر کرده و احساس عدم امنیت شما را به پذیرش و تسلیم تبدیل کند. ولی تنها دنبال کردن قطار افکارتان کافی نیست تا شما را به احساس رضایتی پایدار برساند. لذت بردن از رویاهایتان هیچ اشکالی ندارد، ولی در پایان روز هیچ نتیجه‌ای برای شما به همراه نخواهد داشت. پس در کنار رویاپردازی هایتان حتما باید زمانی را هم صرف پرداختن به کار‌ها و وظایفی کنید که به عهده تان هستند. ذهنتان را روی آنچه می‌خواهید انجام دهید متمرکز کنید تا برنامه مشخصی را برای کارهایتان تعیین کنید. به برنامه تان بچسبید تا با پایداری بلیط موفقیت را به دست بیاورید.

متولدین آبان

امروز زندگی هر چقدر که پیش می‌رود و انجام کار‌های خسته کننده روزمره بیقرارتان می‌کنند، عجیب‌تر و عجیب‌تر به نظر می‌رسد. راه حلی منطقی برای مدیریت وضعیت فعلیتان به نظر شما نمی‌رسد و این موضوع شما را گیج و سردرگم کرده است. به جای آن که سخت‌تر کار کرده و تلاشی بیشتر برای انجام کار‌های روزمره تان به خرج دهید، بکار گرفتن عقل و منطق برای انجام این همه کار را کنار گذاشته و بپذیرید که باید از احساسات درونیتان برای حل وضعیت فعلی کمک بگیرید تا شما را در نهایت سلامت به راه دست هدایت کند.

متولدین آذر

شما قادر به دیدن افقی گسترده‌تر از هرکس دیگری هستید، برای همین هم می‌توانید برنامه‌های دیگران را تغییر داده و به آن‌ها نبوغ و خلاقیت ببخشید. ولی متاسفانه شما به خاطر گستردگی دیدتان نمی‌توانید تمام جزئیات را در نظر بگیرید. در کمال تعجب، باور کردن قدرت تخیلتان به سود شما خواهد بود، زیرا امروز به نظر می‌رسد که واقعیت با رویاهایتان در هماهنگی کامل باشد. اگر در میان اطرافیانتان مشکلی به وجود آمده است و بحث و درگیری میان آن‌ها بالا گرفته است بجای آن که باز قهرمان میدان شده و برای حل مشکل آن‌ها خودتان را قاطی ماجرا کنید خودتان را کنار بکشید و بگذارید خودشان مسئله‌ای که پیش آمده است را حل کنند.

متولدین دی

شما معمولا دوست ندارید کنترل اوضاع را از دست بدهید، ولی امروز اگر مسئولیت تمام کار‌ها به عهده شما نباشد احساس بهتری خواهید داشت. رویا‌های جادوییتان حتی اگر چندان بر اساس واقعیت نباشند هم برای اندکی حواس شما را به خود مشغول خواهند کرد. اگر به وظایف و تعهداتی که نسبت به دیگران دارید عمل می‌کنید، نگران این نباشید که شاید رویاهایتان کاربردی و واقع گرایانه نباشند. هرچند در ابتدا این کار به نظر دشوار می‌رسد، ولی به تخیلتان اجازه پرواز بدهید تا خودتان را از استرس و فشار روزانه رها کنید. در رابطه با احساسات عاشقانه تان با خودتان صادق باشید و سعی نکنید برای حفظ وضعیت فعلیتان به خودتان دروغ بگویید.

متولدین بهمن

تغییرات ناگهانی در نگرش شما ممکن است باعث گیج شدن دوستانتان شود و یا حتی باعث شوند خود شما هم نسبت به خودتان دچار تردید شوید. با وجود این که شما معمولا از لحاظ عاطفی زیاد احساس وابستگی نمی‌کنید، امروز حالات و رفتارهایتان مدام عوض می‌شوند و ممکن است در روابطتان ایجاد مشکل کنند. خودتان را با تلاش برای درک وضعیت فعلی خسته نکنید و تنها با جریان زندگی پیش بروید و ببینید شما را به کجا می‌برد. اگر فکر می‌کنید که در محل کارتان کسی دارد به شما حسادت می‌کند به جای این که واکنش نشان داده و حساسیت او را بیشتر کنید با بی تفاوتی بهترین عملکرد ممکن را از خودتان نشان دهید.

متولدین اسفند

امروز اگر در حین کار قوه تخیلتان را هم به کار بگیرید با عملکرد فوق العاده تان همکاران خود را شگفت زده خواهید کرد. البته اگر مجبور به انجام کار‌های خسته کننده و تکراری باشید که مجالی برای بروز خلاقیت شما باقی نمی‌گذارند دچار احساس گیجی و گمراهی خواهید شد. ولی نگران نباشید، خوشبختانه زمان کافی برای پرداختن به کار‌هایی دیگر که اجازه استفاده از این قدرتتان را به شما می‌دهند خواهید داشت. مسئولیت هایتان را به سرعت و با کیفیت انجام دهید و همه را با توانایی‌های خود تحت تاثیر قرار دهید. گاهی یک هدیه خیلی کوچک می‌تواند بهترین وسیله برای نشان دادن احساستان به کسی که دوست دارید باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.