Sunday, 1 October , 2023
امروز : یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ - 17 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 5501
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 11 مهر 1399 - 12:30 |

فال روزانه: ۱۱ مهرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۱ مهرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز می‌‌کنید با اتفاق‌های غیرمنتظره‌ای روبرو خواهید شد، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که در نهایت این اتفاق‌ها را به سلامتی پشت‌سر خواهید گذاشت. دی ماه امسال از جایی که حتی فکرش را نمی‌کردید پولی به دست‌تان می‌رسد، این اتفاق را به فال نیک بگیرید و دوستان و اعضای خانواده را در شادی‌های خود سهیم کنید. بهمن امسال زمانی است که فرصتی برای رسیدگی به مشکلات اعضای خانواده اختصاص دهید و به آنها ثابت نمایید که همیشه به فکرشان هستید. اردیبهشت سالی که از راه می‌رسد زمان عاشقی شما است و در این ماه عشقی گرم و فراموش‌نشدنی را تجربه خواهید کرد. تابستان سالی آینده با پیشرفتی در کارها و امور زندگی‌تان روبرو می‌شوید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با تمام فراز و فرودهایش به گونه‌ای به پایان برسانید تا این سال به چراغ راهی برای سال‌های آینده عمر شما تبدیل شود.

متولدین فروردین

از احترام به دیگران غافل نشوید و با اطرافیان مهربان باشید. کار پسنیده‌ای که در گذشته انجام داده‌اید امروز پیش اطرافیان جلوه می‌کند و تعریف و تمجید آشنایان را به دنبال دارد. هزینه‌ای هنگفت را برای تحصیل خود یا یکی از اطرافیان باید خرج کنید. تغییراتی در محل‌کار یا منزل شما انجام می‌شود، از این تغییرات ناراحت نشوید و مطمئن باشید که در نهایت این تغییرات به نفع شما خواهد بود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان روز خوبی را در پیش ندارد و احتمال زیادی وجود دارد که گرفتار بستر بیماری شود. روحیه‌ای خجالتی دارید و نظرهای‌تان را در میان جمع مطرح نمی‌کنید، این رویکرد نبود اعتمادبه‌نفس را در شما تقویت کرده و باعث شده تا دوستان و اطرافیان آن‌گونه که انتظار دارید روی شما حساب‌باز نکنند. در نتیجه ادامه این رویکرد به صلاح شما نیست و از امروز خجالت را کنار بگذارید و نظرهای خود را با صدایی بلند و رسا در میان جمع مطرح نمایید.

متولدین اردیبهشت

به مشکلی برخورد خواهید کرد اما برای حل این مشکل دوستان و آشنایان به کمک‌تان می‌آیند. برای کاهش اضطراب و نگرانی، به انجام کارهای موردعلاقه‌تان مشغول شوید. بیشتر از چیزی که انتظار را دارید امروز پول به دست‌تان می‌رسد. با دوستانی که مدت‌ها است خبری از آنها نداشتید تجدید دیدار کنید. عمر خود را بیهوده تلف نکنید و به خاطر داشته باشید که وقت طلا است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی ماندگار و عاشقانه تبدیل خواهد کرد.

متولدین خرداد

فرصت فراغتی دست می‌دهد تا به انجام کارهای موردعلاقه‌تان مشغول شوید. پیشنهادی که یکی از بزرگ‌ترهای فامیل با شما درمیان گذاشته را اجرا کنید. یکی از دوستان که علاقه زیادی به شما دارد امروز هدیه‌ای برای شما گرفته و قصد دارد تا با تقدیم این هدیه، دوستی خود را به شما ثابت کند. قدر این دوست را بدانید و در اولین فرصت به فکر جبران این محبت باشید. روز خوبی را برای عاشقی انتخاب نکرده‌اید و بهتر است که عشق و عاشقی را به آینده موکول کنید. اطرافیان توقع‌های زیادی از شما دارند و از آنجایی که انسان مهربانی هستید، بیشتر وقت خود را به برآورده‌کردن نیازهای اطرافیان اختصاص می‌دهید. این روحیه باعث شده تا از کارهای خودتان عقب بیافتید و فرصتی برای رسیدگی به کارهای خودتان نداشته باشید. قبل از اینکه این وضعیت جلوی پیشرفت شما را بگیرد، اولویت‌بندی برای رسیدگی به کارهای خودتان و اطرافیان داشته باشید و نیازهای اطرافیان را به کارهای خودتان مقدم نکنید. امروز زمان مناسبی است تا خودتان را تحویل بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید. مشکلی که میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد امروز به صلح و صفا ختم خواهد شد.

متولدین تیر

برای کاهش نگرانی و اضطراب به انجام کارهای خلاقانه مشغول شوید. اندوخته‌ای ندارید و تاکنون به فکر پس‌انداز نبوده‌اید، امروز به این نتیجه می‌رسید که این رویکرد را تغییر دهید. تغییر در محل‌کار یا منزل شما صورت می‌گیرد و این تغییر فایده‌های زیادی را برای‌تان به دنبال خواهد داشت. قصد انجام کارهای مذهبی یا انسان‌دوستانه را دارید، امروز بهترین فرصت برای انجام کارهای خیر است و با انجام این کارها به لحاظ فکری به آرامش برسید. قرار است امروز در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان خریدهای زیادی انجام دهید، این وضعیت به لحاظ مالی ممکن است شما را تحت‌فشار قرار دهد، اما نگران نباشید چرا که جای خالی خرج‌های امروز در آینده پُر خواهد شد.

متولدین مرداد

انسان شجاع و نترسی هستید و از چیزی هراس ندارید، این روحیه امروز برای حل مشکلات به کمک شما می‌‌آید. به پند و اندرز اطرافیان گوش فرا دهید و کارهای مهم را بدون مشورت آغاز نکنید. زندگی را سخت نگیرید و فرصتی را با دوستان و آشنایان بگذرانید و ناراحتی‌ها را فراموش کنید. امروز ممکن است در اولین نگاه عاشق محبوبی خوش‌قدوبالا شوید. اوضاع مالی‌تان بهبود پیدا می‌کند و شاهد افزایش درآمدی خواهید بود. رویکردی جسورانه‌ای به زندگی داشته باشید و از ریسک و خطر نترسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان به دنبال فرصتی برای صحبت با شما است.

متولدین شهریور

دست‌تان را به زانوی خودتان بگیرید و مشکلات را حل کنید. دست‌و‌دلبازی بیش‌ازحد را کنار بگذارید و بیشتر به فکر صرفه‌جویی باشید. با انجام کاری هیجان‌انگیز و مفرح، زمینه شادی اعضای منزل را فراهم کنید. عشقی تند و آتشین را امروز تجربه خواهید کرد. امروز زمان و ساعت از دست‌تان در می‌رود و احتمال دارد که بیش‌از‌حد وقت‌کشی کنید.

متولدین مهر

احساس خستگی می‌کنید و امروز بیشتر از همیشه استراحت کنید تا خستگی از تن شما بیرون رود. به فکر سرمایه‌گذاری در انجام کاری هستید، اما بهتر است این کار را با دقت بیشتری انجام دهید. خبر شاد و خوشحال‌کننده‌ای امروز به دست‌تان می‌رسد. برای ایجاد محبت بیشتر با همسر یا عشق‌زندگی‌تان، وقت بیشتری را کنار ایشان سپری کنید. اعضای خانواده را بیش‌از‌حد برای انجام خواسته‌های شخصی‌تان تحت‌فشار قرار ندهید.

متولدین آبان

سلامت وجود نازنین‌تان به خطر می‌افتد و بهتر است که بیشتر مواظب باشید. ولخرجی و خریدهای غیرضروری را به پایان برسانید و صرفه‌جویی درپیش بگیرید. به فکر افزایش در‌آمد هستید اما راه مناسبی را برای دستیابی به ثروت بیشتر نمی‌بینید، در این شرایط دست‌روی‌دست نگذارید و امروز با بزرگان فامیل مشورت کنید و راه‌کارهای ایشان را برای افزایش درآمد به کار ببندید. قصد انجام کار مهمی را دارید اما از اعتماد‌به‌نفس لازم برای اجرای این کار برخوردار نیستید و از انجام این کار مهم هراس دارید. امروز برنامه‌های خود را از این کار مهم با بزرگان فامیل درمیان بگذارید و مطمئن باشید که اعضای خانواده شما را در رسیدن به اهداف‌تان تنها نمی‌گذارند. امروز بخت با شما یار است، از این فرصت برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر بهره بگیرید. روابط بیشتری با افراد خلاق داشته باشید و از آنها الهام بگیرید. با شرکت در کارهای خیر و خداپسندانه به لحاظ روحی به آرامش برسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که از همیشه بیشتر عاشق‌تان است.

متولدین آذر

با انرژی و اعتمادبه‌نفس از خواب بلند شده‌اید، به لطف این روحیه مشکلات را از سر راه بردارید. اندوخته خود را در بازار املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کرده‌اید و امروز خبر خوشی از این سرمایه‌گذاری به دست‌تان می‌رسد. تفریح و سرگرمی بیش‌از‌حد را کنار بگذارید و بیشتر به فکر کار و موفقیت باشید. برنامه‌ای دقیق و حساب‌شده برای موفقیت‌های بیشتر ترسیم نمایید. احترام بیشتری به پدر و مادر و بزرگان فامیل بگذارید. فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی استراحت کنید. انسان مبارزی هستید و روحیه‌ای رقابت‌طلبانه دارید، امروز از این روحیه به نفع خود استفاده نمایید. امروز با فردی ملاقات می‌کنید که مدت‌ها پیش میان شما و این فرد دلخوری وجود داشته است، این دلخوری را فراموش کنید و با این فرد از در دوستی وارد شوید.

متولدین دی

پرخوری را کنار بگذارید و رژیم‌غذایی سالمی را در پیش بگیرید. روز حساسی را آغاز کرده‌اید و اگر حواس‌تان را بیشتر از همیشه ‌جمع نکنید، ضرر هنگفتی را تجربه خواهید کرد. در نتیجه تا می‌توانید مواظب باشید و روز را بدون هرگونه ضرر و زیان به پایان برسانید. فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای گردش و تفریح بیرون بروید و لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه نمایید. در رویارویی با مشکلات، آرامش خود را از دست ندهید و سختی‌های زندگی را با استقامت پشت‌سر بگذارید.

متولدین بهمن

خودخواهی را کنار بگذارید با شرکت در کارهای خیر و انسان‌دوستانه به اطرافیان ثابت کنید که به فکر دیگران هستید. یکی از نزدیکان نیازمند کمک مالی شما است، اما احتمال‌ دارد که با کمک به ایشان گرفتاری‌های مالی‌تان افزایش پیدا کند. با افراد جدیدی آشنا خواهید شد و این آشنایی زمینه موفقیت و پیشرفت شما را به دنبال خواهد داشت. وقتی را برای حضور بیشتر در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید. برای اطرافیان اهمیت بیشتری قائل شوید و به آنها محبت کنید.

متولدین اسفند

به کمک دوستان و اطرافیان با فرد سرشناسی آشنا خواهید شد، از این آشنایی نهایت استفاده را ببرید. ممکن است میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر مشکلات مالی مشاجره‌ای ایجاد شود. انسان ولخرجی هستید و امروز این رفتار کار دست‌تان می‌دهد. خبری خوشحال‌کننده به دست شما میرسد. تسلط بیشتری بر اعصاب خود داشته باشید و زود از کوره در نروید. عشقی آتشین انتظار شما را می‌کشد. روز خوبی را برای معامله و انجام امور مالی آغاز کرده‌اید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.