Thursday, 7 December , 2023
امروز : پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ - 25 جماد أول 1445
شناسه خبر : 4493
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 11 مرداد 1399 - 8:27 |

فال روزانه: ۱۱ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۱ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. اتفاق‌های زیادی در سال تولدتان رخ می‌دهد و به نفع شما است که در این سال تسلط بیشتری بر اتفاق‌های اطراف خود داشته باشید. در ماه آبان امسال با اتفاقی عاطفی روبرو می‌شوید، اما اجازه ندهید احساسات بر عقل شما غلبه کند. دی ماه امسال فردی قصد آزار و اذیت شما را می‌کند، اجازه ندهید این فرد به هدفش برسد و حقش را کف دستش بگذارید. اسفند امسال و فروردین سال آینده، شلوغ‌ترین ماه‌های سال تولد شما به حساب می‌آیند، در این ماه‌ها تا می‌توانید کار کنید و مطمئن باشید نتیجه زحمت‌های‌تان را دریافت می‌کنید. تیر ماه سالی که از راه می‌رسد زمانی است که زحمت‌های‌تان به بار می‌نشیند و پاداش تلاش‌های‌تان را خواهید گرفت. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با جدیت بیشتری در پیش بگیرید و این سال را به سالی خاطره‌انگیز تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

شرایطی مهیا می‌شود تا کالای گران‌قیمتی که مدتی است به فکر خرید آن هستید را امروز خریداری نمایید. برای حل مشکلات اعضای خانواده پیش‌قدم شوید. سفری غیر منتظره در پیش دارید و این سفر برنامه‌هایی که از پیش آماده کرده‌اید را حسابی به هم می‌ریزد. اعتماد کافی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ندارید و قبل از اینکه این وضعیت کار را به جای باریک بکشاند، فکری به حال آن بردارید.

متولدین اردیبهشت

روزی شلوغ و پرمشغله را آغاز کرده‌اید و کار‌های زیادی روی سرتان آوار شده‌است، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که انرژی لازم را برای انجام این کار‌ها بدست خواهید آورد و به‌رغم کار‌های زیادی که برای انجام‌دادن دارید، کار نیمه تمامی به فردا موکول نخواهد شد. اهمیت زیادی به سلامت خود می‌دهید و مواظب جسم و جان خود هستید، این روحیه را ادامه دهید و به خطر داشته باشید که سلامتی سلطنت ناپیدا است. از جایی که فکرش را نمی‌کردید پولی به دست‌تان می‌رسد. یکی از دوستان قدیمی امروز به شما سر می‌زند و خاطره‌های خوش گذشته را زنده می‌کند.

متولدین خرداد

امروز پولی به دست شما می‌رسد، اما ولخرجی نکنید و این پول را برای آینده پس‌انداز نمایید. انسان مسئولیت‌پذیری هستید و شبانه‌روز برای رفاه و آسایش اهل منزل تلاش می‌کنید، این رویکرد را ادامه دهید و مطمئن باشید اعضای خانواده قدردان تلاش‌های شما هستند. به خاطر داشته باشید که با خساست و زراندوزی جایی در دل کسی نخواهید داشت. عشقی بی‌حد‌و‌مرز به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید و از صمیم‌قلب عاشق وی هستید، امروز متوجه می‌شوید که عشق‌زندگی‌تان نیز همین احساس را به شما دارد و در عشق به شما از جان مایه می‌گذارد. حرفی که می‌زنید با رفتار‌تان تفاوت دارد و این وضعیت باعث شده تا اطرافیان حرف‌های شما را جدی نگیرند، در نتیجه از امروز به خودتان قول بدهید که حرف‌ها و رفتارتان یکی باشد و به گونه‌ای رفتار کنید تا اطرافیان بیشتر از گذشته روی حرف‌های شما حساب‌باز کنند.

متولدین تیر

سفری مهیا خواهد شد و در این سفر بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. برای افزایش درآمد به نصیحت افراد خلاق و نوآور توجه کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه دلتنگ شما شده و از شما انتظار دارد تا زمان بیشتری را در کنار ایشان سپری کنید، این شرایط را به فال نیک بگیرید و شب و روزی عاشقانه را در کنار عشق‌زندگی‌تان بگذرانید.

متولدین مرداد

روحیه‌ای کسل و غمگین دارید و احساس می‌کنید این روحیه جلوی پیشرفت و موفقیت شما را گرفته‌است، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت فکری به حال این شرایط بردارید و غصه‌ها را زمین بگذارید و با رویکردی شاد و با نشاط، زمینه را برای موفقیت‌های بیشتر آماده کنید. سود و منفعتی از جانب یکی از اعضای خانواده به شما می‌رسد. خبری خوش از یکی از رفقای قدیمی به دست شما می‌رسد. قصد انجام کار‌های مذهبی یا انسان‌دوستانه را دارید، امروز بهترین فرصت برای انجام کار‌های خیر است و با انجام این کار‌ها به لحاظ فکری به آرامش برسید. بر خلاف روز‌های گذشته که ایام به کام شما نبود، امروز کار‌ها بر وفق مرادتان پیش می‌رود.

متولدین شهریور

کودک درون‌تان امروز زنده شده و یاد خاطره‌های قدیمی می‌افتید. در رفتار خود با اعضای خانواده تجدید نظر کنید و از در محبت و مهربانی با اهل منزل وارد شوید. مدتی است که سری به بزرگتر‌های فامیل نزده‌اید و از حال‌و‌احوال آن‌ها بی‌خبر هستید، امروز فرصتی دست می‌دهد تا دیداری با بزرگان فامیل تازه کنید و به آن‌ها ثابت نمایید که همیشه به فکرشان هستید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان شما را با تجربه‌ای خاص از عشق آشنا می‌کند.

متولدین مهر

امروز اتفاق ناخوشایندی برای شما خواهد افتاد، اما این اتفاق چندان مهم نیست و ضرری هنگفتی متحمل نخواهید شد، در نتیجه اجازه ندهید این اتفاق ناخوشایند روز شما را خراب کند و تا جایی که می‌توانید روحیه‌تان را حفظ کنید. یکی از دوستان نزدیک شما امروز نیازمند کمک مالی‌تان است. عشق بی‌پایان خود را نثار همسر یا عشق‌زندگی‌تان کنید و مطمئن باشید که عشق شما یک‌طرفه نمی‌ماند و پذیرای محبت ایشان خواهید بود. روحیه حق‌به‌جانبی که دارید را کنار بگذارید.

متولدین آبان

بخت با شما یار است و روزی همراه با شادی و نشاط انتظار شما را می‌کشد، این شرایط را مغتنم بدانید و با تفریح و خنده، نگران‌های‌تان را فراموش کنید. با کار بیش‌از‌حد، زمینه دلخوری همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم نکنید. کار ناپسندی را انجام داده‌اید و همسر یا عشق‌زندگی‌تان را ناراحت کرده‌اید، قبل از اینکه این وضعیت زمینه مشاجره و دلخوری را میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند، دل عشق‌زندگی‌تان را بدست آورید و پشیمانی خود را از انجام این کار به عشق‌زندگی‌تان ثابت نمایید.

متولدین آذر

بیماری مزمنی که دارید امروز رو به بهبودی خواهد گذاشت. از منبع پولی که پیش از این سرمایه‌گذاری کرده‌اید، امروز سودی به دست شما می‌رسد. از شخصیت جذابی که دارید برای پیدا کردن دوست‌های جدید بهره بگیرید. عشق و محبت خود را به زبان بیاورید و به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که دوستش دارید. امروز به خودتان قول داده‌اید که فرصتی را به تفریح و استراحت اختصاص دهید، اما کار واجبی برای شما پیش می‌آید و مجبور می‌شوید تمام روز را به انجام این کار مشغول شوید.

متولدین دی

یکی از آرزوهای دیرینه‌تان امروز برآورده می‌شود. امروز از جانب فامیل همسر یا عشق‌زندگی‌تان فرصتی برای افزایش درآمد برای شما فراهم می‌شود. به اعضای خانواده قول داده‌اید که فرصتی از امروز را به بودن در کنار آن‌ها اختصاص دهید، اما مشکلی برای‌تان پیش می‌آید و مجبور می‌شوید که حل این مشکل را به بودن در کنار اعضای خانواده اولویت دهید. توقع‌های خود از همسر یا عشق‌زندگی‌تان را کاهش دهید.

متولدین بهمن

به هر قیمتی که شده به ایده‌ای که به ذهن‌تان خطور کرده جامه عمل بپوشانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تحت‌فشار نگذارید و زندگی را به ایشان سخت نگیرید. اجازه ندهید لحظه‌های باارزش عمرتان به‌راحتی تلف شود. میان حضور در محل‌کار و رسیدگی به اعضای خانواده تعادل برقرار کنید. امروز فرصتی برای تنهایی و خلوت پیدا خواهید کرد.

متولدین اسفند

دوستان و آشنایان مهربانی دارید که شما را هرگز تنها نگذاشته‌اند، امروز بار نگرانی‌های‌تان را با هم‌صحبتی با آن‌ها زمین بگذارید. مدتی است که از کسی پول قرض کرده‌اید یا وامی گرفته‌اید، امروز موعد پرداخت این پول فرا رسیده و کسی که از ایشان پول گرفته‌اید انتظار بازپرداخت این قرض را دارد. این پول را حتی اگر از زیر سنگ هم شده فراهم کنید و دِین خود را ادا نمایید. انسان سخاوتمندی هستید، اما اجازه ندهید اطرافیان از این روحیه شما سوءاستفاده کنند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان قصد دارد امروز را به روز عاشقانه‌ای برای شما تبدیل کند و با تقدیم هدیه‌ای شما را حسابی شگفت‌زده و خوشحال نماید. محبتی که عشق‌زندگی‌تان به شما ابراز می‌کند را به خاطر داشته باشید و در آینده شما نیز عشق و محبت ایشان را جبران نمایید. کار‌ها را زودتر از همیشه به پایان برسانید و فرصتی را برای استراحت کنار بگذارید. خجالت و کم‌حرفی را کنار بگذارید و حضور بیشتری در جمع داشته باشید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.