Sunday, 17 January , 2021
امروز : یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹ - 4 جماد ثاني 1442
شناسه خبر : 6595
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳ |

فال روزانه: ۱۱ آذرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۱ آذرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سال‌های زندگی‌تان روی خوش روزگار را ندیده‌اید، اما از آنجایی که در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد، در سال تولدتان روزگار بر وفق مراد شما خواهد بود و با سالی سرشار از شادکامی روبرو هستید. دوستان و آشنایان در این سال شما را حتی برای لحظه‌ای تنها نمی‌گذارند و از هر فرصتی برای کمک و یاری بهره می‌گیرند. در ماه آذر با فرصتی برای انجام کار مهمی روبرو خواهید شد، این فرصت را به فال نیک بگیرید و مطمئن باشید که انجام این کار به نفع شما است. دی ماه امسال پولی به دست‌تان می‌رسد، بهتر است که تمام این پول را یکجا خرج نکنید و به فکر روز مبادا باشید. در ماه بهمن دوستان و اشنایان شرایط شادی و خوشی شما را فراهم می‌کنند و فرصت زیادی برای بودن در کنار خانواده پیدا می‌کنید. فروردین ماه سال آینده یکی از دوستان که خاطر شما برای وی بسیار عزیز است، با تقدیم هدیه‌ای شما را حسابی شگفت‌زده خواهد کرد. تابستان سالی که از راه می‌رسد را به تفریح و گردش اختصاص دهید و حسابی ماجراجویی کنید. در مهر ماه سالی که از راه می‌رسد با اتفاق‌های خوشایندی در محل کار یا منزل روبرو خواهید شد. سالی که با تولدتان آغاز کرده اید را با خوشی و شادکامی به پایان برسانید و تجربه‌های سومند این سال را به کارنامه زندگی‌تان اضافه نمایید.

متولدین فروردین

عینک بدبینی را کنار بگذارید و با نگاهی مثبت زندگی را در پیش بگیرید. فراموش کرده‌اید که انسان‌های موفق، اعتمادبه‌نفس سرشاری دارند و کار‌های مهم زندگی‌تان را با نبود اعتماد‌به‌نفس انجام می‌دهید، این وضعیت گره‌ای بزرگ در کار شما انداخته و از موفقیت فاصله گرفته‌اید. امروز زمان مناسبی است که فکری به حال این شرایط بردارید و به خودتان قول بدهید که با اعتماد‌به‌نفس بیشتری زندگی را در پیش بگیرید. احتمال دارد که ولخرجی کنید و بیشتر از دخل‌تان، خرج نمایید. فردی که ضرری به شما وارد کرده، امروز پشیمانی‌اش را اعلام می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز عشق‌بی‌پایانش را به پای شما می‌ریزد.

متولدین اردیبهشت

اجازه ندهید اتفاق‌های منفی و ناراحت‌کننده روزتان را خراب کند. با فراگیری مهارت‌های افزایش اعتماد‌به‌نفس، در‌های تازه‌ای از موفقیت را به‌روی خود باز کنید. سرمایه‌گذاری‌های کوتاه‌مدت را فراموش کنید و پول خود را برای انجام کاری بلندمدت، سرمایه‌گذاری کنید. غم و غصه‌های زندگی را با حضور در کنار اعضای خانواده فراموش کنید. حرف دل خود را به زبان نمی‌آورید و این روحیه زمینه ناراحتی و دلخوری همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم کرده است، اجازه ندهید این رویکرد ادامه پیدا کند و از امروز به خودتان قول بدهید که عشق بی‌پایان خود را با گفتار و رفتار به عشق‌زندگی‌تان ثابت نمایید. انسان مهربانی هستید و توجه زیادی به اطرافیان دارید، این روحیه هیچ اشکالی ندارد، اما مواظب باشید که اطرافیان از مهربانی شما سوء‌استفاده نکنند. برنامه دارید تا فرصتی از روز را به انجام کار‌های دلخواه مشغول شوید، اما چنین فرصتی پیدا نمی‌کنید. اطرافیان شما را به عنوان فرد زحمت‌کشی می‌شناسند که لحظه‌ای از کار و تلاش برای خانواده دست بر نمی‌دارد، این روحیه از دید همسر یا عشق‌زندگی‌تان پنهان نخواهد ماند و امروز به شما ثابت می‌کند که قدر زحمت‌های‌تان را می‌داند.

متولدین خرداد

روزی شلوغ و پرمشغله را آغاز کرده‌اید و کار‌های زیادی روی سرتان آوار شده‌است، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که انرژی لازم را برای انجام این کار‌ها بدست خواهید آورد و به‌رغم کار‌های زیادی که برای انجام‌دادن دارید، کار نیمه تمامی به فردا موکول نخواهد شد. انسان تندرستی هستید و لحظه‌ای از سلامتی خود غافل نمی‌شوید، این رویکرد را در زندگی ادامه دهید و مطمئن باشید که کسی از سلامتی و تندرستی ضرر نکرده‌است. فرصتی چشمگیر برای سرمایه‌گذاری و افزایش درآمد پیدا می‌کنید. به اعضای خانواده ثابت کنید که همیشه آماده شنیدن مشکلات آن‌ها هستید. به دام عشق گرفتار شده‌اید و در عشق محبوبی می‌سوزید، به همین دلیل امروز می‌خواهید کار را یکسره کنید و عشق‌تان را به معشوق ابراز نمایید، اما روز خوبی را برای ابراز عشق انتخاب نکرده‌اید و اگر نمی‌خواهید معشوق دست رد به سینه شما بزند، ابراز عشق را به آینده موکول نمایید. انسان درست‌کار و با صداقتی هستید، این روحیه‌ها را ادامه دهید و مطمئن باشید که درست‌کاری شما از چشم اطرافیان پنهان نمی‌ماند. زحمتی که کشیده‌اید امروز به بار می‌نشیند.

متولدین تیر

انسان حسودی هستید، اما فراموش نکنید که با حسادت جایی در دل اطرافیان نخواهید داشت. احتمال زیادی وجود دارد که دزد به اموال‌تان بزند. قرار است تغییر مهمی در منزل انجام دهید، اما به نفع شما است قبل از انجام هرگونه تغییری، نظر اطرافیان و به‌خصوص بزرگتر‌ها را جویا شوید. یکی از دوستان صمیمی متوجه مشکلات شما می‌شود و دست یاری به سمت‌تان دراز خواهد کرد. مشکلی که سر راه‌تان قرار می‌گیرد را با تدبیر پشت‌سر بگذارید. فرصت فراغتی دست می‌دهد تا به انجام تفریح‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز عشقی پاک و صمیمانه را نثار شما خواهد کرد.

متولدین مرداد

مهارت‌های جدیدی فرا بگیرید و با یادگیری علم و دانش، شرایط بهتری را برای پیشرفت در کار و زندگی فراهم کنید. به خاطر داشته باشید که عقل سالم در بدن سالم است و بیشتر مواظب سلامتی‌تان باشید. یکی از آشنایان امروز از شما درخواست پول خواهد کرد، در حد توان به این فرد کمک کنید و مطمئن باشید زودتر از چیزی که فکرش را بکنید این پول بازپرداخت می‌شود. امروز بعدازظهر فرصتی برای بودن در کنار دوستان و آشنایان فراهم می‌شود. احتمال زیادی وجود دارد که گرفتار عشقی ناگهانی و غیرمنتظره شوید. روز حساسی را در منزل یا محل‌کار تجربه خواهید کرد. امروز اگر مواظب نباشید، کار‌ها سرموقع انجام نمی‌شود و از کارهای‌تان حسابی عقب می‌افتید. هرگز فراموش نکنید که اعضای منزل چشم‌به‌راه شما هستند و بیشتر از همیشه مواظب سلامتی‌تان باشید. روزی عاشقانه را آغاز کرده‌اید و همه‌چیز را به رنگ عشق و محبت می‌بینید، این احساس را با عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید و روز را با خاطره‌های خوش عاشقی به پایان برسانید.

متولدین شهریور

خطری در کمین شما نشسته است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز هرکاری که از دستش بر می‌آید را برای شادی شما انجام خواهد داد. در محل‌کار یا منزل با مشکل خاصی روبرو نخواهید شد و روز را با احساس رضایتمندی به پایان خواهید رساند. کار مهمی انجام داده اید و امروز پاداش این کار مهم را دریافت خواهید کرد. فرصتی برای مسافرت ایجاد می‌شود، این فرصت را مغتنم بدانید و از این سفر با کوله‌باری از تجربه باز گردید.

متولدین مهر

نگرانی‌های خود را با حضور در کنار اعضای خانواده فراموش کنید. به خاطر داشته باشید که راه پول و ثروت از میان تلاش و کوشش می‌گذرد. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان احترام بیشتری بگذارید. روز خوبی برای تجارت در پیش رو دارید و در انجام معاملات و قرارداد‌های مالی ضرری را تجربه نخواهید کرد. عازم سفری غیرمنتظره و ناگهانی خواهید شد. به خودتان قول داده‌اید که امروز فرصتی را به تفریح و ورزش اختصاص دهید، اما این فرصت فراهم نمی‌شود و مجبور به انجام کار‌های غیرمنتظره خواهید شد.

متولدین آبان

انرژی و نشاط لازم را برای حل مشکلات بدست خواهید آورد. یکی از آرزو‌های دیرینه تان امروز برآورده می‌شود. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. مدت‌ها است که رازی را در دل نهان دارید و این راز را از همسر یا عشق‌زندگی‌تان پنهان کرده‌اید، قبل از اینکه مخفی نگه‌داشتن این راز، به رابطه شما و عشق‌زندگی‌تان صدمه وارد کند، این راز را با ایشان درمیان بگذارید و به وی قول بدهید که از اکنون به بعد هرگز چیزی را از عشق‌زندگی تان مخفی نخواهید کرد. احساس می‌کنید که اطرافیان رفتار مناسبی با شما ندارند و از این وضعیت ناراحت هستید، اما به خاطر داشته باشید که رفتار نامناسب دیگران، درواقع آینه‌ای از رفتار شما است و از آنجایی که شما با اطرافیان رفتار ناپسندی دارید، دیگران نیز به شما احترام نمی‌گذارند. در نتیجه اگر به دنبال آبرو و احترام بیشتری می‌گردید، از امروز احترام بیشتری برای اطرافیان قائل شوید و مطمئن باشید که ایشان نیز احترام شما را همیشه حفظ خواهند کرد. اعضای خانواده انتظار دارند امروز فرصتی را به آن‌ها اختصاص دهید و با اهل منزل باشید، اما کار‌های زیادی برای شما پیش می‌آید و زمانی برای بودن در کنار اعضای خانواده پیدا نمی‌کنید. اجازه ندهید اهل منزل این رفتار شما را به حساب کم‌توجهی‌تان به آن‌ها بگذارند و به اعضای خانواده قول بدهید که در اولین فرصت، زمانی را در کنار آن‌ها خواهید گذراند.

متولدین آذر

به کمک ورزش و تحرک، نشاط و سلامتی خود را تضمین نمایید. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز کرده‌اید و از جایی که انتظارش را نداشتید، سودی روانه حساب‌های بانکی‌تان خواهد شد. انزوا و دوری از اجتماع را کنار بگذارید و با حضور در میان دوستان و آشنایان روحیه پیدا کنید. به مهمانی دعوت شده‌اید، اما حوصله ندارید و نمی‌خواهید در این مهمانی شرکت کنید. مطمئن باشید از حضور در این مهمانی پشیمان نمی‌شوید و از چیزی که فکرش را بکنید به شما بیشتر خوش خواهد گذشت. تغییر در محل‌کار یا منزل شما صورت می‌گیرد و این تغییر فایده‌های زیادی را برای‌تان به دنبال خواهد داشت. یکی از دوستان قدیمی که خاطره‌های خوشی از رفاقت با ایشان دارید امروز به دیدارتان می‌آید و فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار این دوست قدیمی بنشیند و از روز‌های خوش گذشته بگویید. همسر یا عشق‌زندگی تان امروز خاطره‌ای عاشقانه را در ذهن شما ماندگار خواهد کرد.

متولدین دی

فرصت فراغتی پیدا می‌کنید تا دستی به سروروی‌تان بکشید و حسابی خوش‌تیپ کنید. قرار است برای خرید بیرون بروید، اما مواظب باشید که ولخرجی نکنید. وقت زیادی را به کار اختصاص ندهید و میان کار و زندگی تعادل برقرار نمایید. اگر مواظب گذرزمان نباشید، لحظه‌های با ارزش زندگی مثل برق و باد از جلوی چشم تان عبور می‌کند.

متولدین بهمن

نگرانی‌های زیادی دارید و قادر نیستید ذهن خود را به انجام کار‌های روزانه متمرکز کنید. برای مبارزه با ناراحتی‌ها افکار منفی را از ذهن خود بیرون کنید. روی کمک دوستان و آشنایان حساب باز نمی‌کنید و همیشه می‌خواهید یک‌تنه مشکلات را از سر راه بردارید، اما امروز با مشکلی روبرو خواهید شد که یک‌تنه از عهده حل آن بر نمی‌آیید. در نتیجه به خاطر داشته باشید که یک دست صدایی ندارد و با کمک گرفتن از دوستان و آشنایان، این مشکل را بدون هیچ دردسری پشت سر بگذارید. کار‌های عقب‌افتاده زیادی دارید و این وضعیت امروز زمینه دلخوری شما را فراهم می‌کند. روز را با عشق و محبت آغاز کرده‌اید و احساس می‌کنید که از همیشه بیشتر عاشق شده‌اید، این احساس را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان منتقل کنید و ایشان را مهمان روزی سرشار از عشق و محبت نمایید. فرصتی در طول روز پیدا می‌کنید تا کمی به خودتان برسید و استراحت کنید. اختلاف‌نظر‌های زیادی میان شما و اطرافیان ایجاد خواهد شد.

متولدین اسفند

از ورزش و تحرک غافل نشوید و مواظب سلامتی‌تان باشید. امروز با مشکل مالی روبرو خواهید شد و به تنهایی کاری از دست‌تان برای حل این مشکل بر نمی‌آید، در این شرایط از بزرگان فامیل کمک بگیرید و از امروز تصمیم بگیرید که بیشتر به فکر پس‌انداز و صرفه‌جویی باشید و در آینده ثبات مالی‌تان را بهبود بخشید. به لحاظ نیرو و انرژی برای انجام کار‌های امروز مشکلی نخواهید داشت. به مشکل حقوقی برخورد کرده‌اید و کاری از دست‌تان برای حل این مشکل بر نمی‌آید، در این شرایط به جای اینکه زانوی غم به بغل بگیرید، سری به وکیل حاذقی بزنید و خاطرجمع باشید که این وکیل بهترین راه را برای حل این مشکل حقوقی، پیش‌پای شما قرار خواهد داد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز هدیه‌ای برای شما گرفته و با تقدیم این هدیه قصد دارد تا حسابی شگفت‌زده‌تان کند، این کار پسندیده عشق‌زندگی‌تان را به خاطر داشته باشید و در اولین فرصت شما نیز با تقدیم هدیه‌ای به ایشان ثابت کنید که بیشتر از همیشه دوستش دارید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.