Thursday, 7 December , 2023
امروز : پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ - 25 جماد أول 1445
شناسه خبر : 4490
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 10 مرداد 1399 - 12:11 |

فال روزانه: ۱۰ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۰ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سال‌های زندگی‌تان اهمیتی به اطرافیان نداده‌اید و بیشتر به فکر خودتان بوده‌اید، سالی که با تولدتان آغاز می‌شود زمان تغییر این رویکرد است. روزگار بسیار حساسی را در پیش دارید و در ماه‌‌های مهر و آبان باید بیشتر از همیشه مواظب اطراف خود باشید و مشکلاتی که پیش‌روی شما قرار می‌گیرد را با آرامش حل کنید. اسفند و فروردین زمان تفریح شما است و در این ماه‌ها با مسافرتی هیجان‌انگیز روبرو می‌شوید. خرداد و تیر سال آینده به لحاظ کاری بهترین ماه‌‌های سال تولدتان به حساب می‌آیند و در این ماه‌ها با فرصتی برای پیشرفت و موفقیت روبرو می‌شوید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را به سالی سرشار از تجربه‌های سودمند و خاطره‌های فراموش نشدنی تبدیل کنید.

متولدین فروردین

روی کمک دوستان و آشنایان حساب‌‌ باز نمی‌کنید و همیشه می‌خواهید یک‌تنه مشکلات را از سر راه بردارید، اما امروز با مشکلی روبرو خواهید شد که یک‌تنه از عهده حل آن بر نمی‌آیید. در نتیجه به خاطر داشته باشید که یک دست صدایی ندارد و با کمک گرفتن از دوستان و آشنایان، این مشکل را بدون هیچ دردسری پشت سر بگذارید. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان احترام بیشتری بگذارید. رفاقت با دوستان ناباب را کنار بگذارید و سبک‌ زندگی سالمی را در پیش بگیرید.

متولدین اردیبهشت

سلامت خود را دست‌کم نگیرید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای سلامت وجود نازنین خود انجام دهید. روابط پنهانی و بی‌ثمر را کنار بگذارید و به فکر عشقی ماندگار باشید. دقت و وسواس برای انجام کارها به خرج دهید و سهل‌انگاری را کنار بگذارید. با فرصتی ایده‌آل برای افزایش درآمد روبرو خواهید شد. انسان درون‌گرایی هستید و امروز فرصتی برای خلوت و تنهایی پیدا می‌کنید.

متولدین خرداد

وضعیت مالی خوبی دارید اما فراموش نکنید که دنیا فراز و فرودهای زیادی دارد و از امروز مبلغی را برای روزهای گرفتاری کنار بگذارید. اجازه ندهید قضاوت‌های عجولانه شما زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم کند. ایده‌ جدیدی برای افزایش درآمد به ذهن‌تان رسیده است، مطمئن باشید که اجرای این ایده سودسرشاری را روانه حساب‌های بانکی‌ شما می‌کند. بار سفر بسته‌اید و عازم مسافرت هستید، از خطرهای احتمالی این سفر هراسی نداشته باشید و خاطرتان جمع باشد که سفری پرسود و فایده‌ را تجربه خواهید کرد. همسر یا عشق‌زندگی‌‌تان لحظه‌هایی همراه با آرامش و محبت را برای شما تدارک دیده‌است.

متولدین تیر

همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز رفتار محبت‌آمیزی با شما در پیش می‌گیرد، از این رفتار سوءاستفاده نکنید. فردی به شما پیشنهاد سرمایه‌گذاری می‌کند، این پیشنهاد را جدی بگیرید و زمینه افزایش درآمدتان را فراهم کنید. وقتی برای اعضای خانواده اختصاص نمی‌دهید و این وضعیت زمینه دلخوری آنها را فراهم کرده‌است.

متولدین مرداد

عازم سفر هستید، اما به هر قیمتی که شده از این سفر صرف‌نظر کنید چرا که خطری مهلک جان نازنین‌تان را در این سفر تهدید می‌کند. گرفتاری مالی که حسابی شما را نگران کرده امروز حل خواهد شد. بر این باور هستید که اعضای خانواده پشتیبان شما نیستند و هوای‌تان را ندارند، اما امروز به مشکلی بر می‌خورید و اهل منزل همه‌جانبه از شما برای حل این مشکل پشتیبانی می‌کنند، از اتفاق امروز درس بگیرید و در آینده شما نیز از هر فرصتی برای حمایت و پشتیبانی از اعضای خانواده استفاده کنید. عشقی گرم و آتشین را تجربه خواهید کرد.

متولدین شهریور

پولی که با هزار و یک زحمت به دست‌ آورده‌اید را ولخرجی نکنید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از همسایه‌ها یا همکاران وجود دارد. انسان منطقی هستید و به جای اینکه از روی احساسات تصمیم بگیرید، برای تصمیم‌های مهم زندگی از عقل و منطق کمک می‌گیرید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و با درایت و تدبیر، بهترین تصمیم را برای مشکلی که با آن روبرو می‌شوید اتخاذ نمایید. از فرصتی که برای استراحت در اختیارتان قرار گرفته، نهایت استفاده را ببرید.

متولدین مهر

پولی به دست‌تان می‌رسد و اوضاع مالی‌تان بهبود پیدا خواهد کرد. روز خوبی را آغاز کرده‌اید و کارها طبق برنامه پیش می‌رود، این شرایط را به فال نیک بگیرید و در فرصت فراغتی که پیدا می‌‌کنید، تا می‌توانید به استراحت و تفریح مشغول شوید. آهنگ سفر کرده‌اید و می‌خواهید مسافرت کنید، اما خطرهای زیادی در این سفر شما را تهدید می‌کند. خطرهای این سفر را به جان بخرید و مطمئن باشید سفری که امروز انجام می‌دهید، در درازمدت فایده‌های زیادی برای شما به دنبال دارد.

متولدین آبان

با زیاده‌روی در کار و کوشش، سلامت وجود نازنین‌تان را به خطر نیاندازید. فردی که بدخواه شما است، امروز نقشه‌ای شوم برای‌تان کشیده. عشق یک‌طرفه‌ای به محبوبی دارید و لحظه‌ای از فکر به دلدار غافل نمی‌شوید، اما این عشق سرانجامی ندارد و ادامه عشق یک‌طرفه چیزی به غیر از غم و تنهایی برای شما به دنبال نخواهد داشت. رویکردی حرفه‌ای و جدی به انجام کارها در پیش بگیرید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله‌ای ندارید. امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا دمی با خودتان خلوت کنید و به کارهای عقب‌افتاده رسیدگی نمایید، از این فرصت نهایت بهره را بگیرید و اجازه ندهید کار عقب‌افتاده‌ای به فردا موکول شود.

متولدین آذر

امروز مهمان ناخوانده‌ای به شما سر می‌زند و در ابتدا از حضور این مهمان ناراحت می‌شوید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که این مهمان خبرهای خوشی با خود به همراه آورده و زمینه شادی و نشاط شما و دیگر افراد خانواده را فراهم می‌کند. با محبت و انسان‌دوستی، دامنه دوستان‌تان را افزایش دهید. فردی عاشق شما است و در آتش عشق‌تان می‌سوزد، امروز این فرد عشق سوزانش را با شما در میان می‌گذارد و راز این عشق را برملا می‌کند. به این عشق پاسخ مثبت دهید و مطمئن باشید که عشقی گرم و ماندگار را تجربه خواهید کرد.

متولدین دی

وقت و هزینه‌ خود را به انجام کارهای بی‌اهمیت اختصاص ندهید و حواس‌تان به گذر عمر باشد. حرف‌ها و نظرات خود را دائم تغییر می‌دهید و کسی روی حرف شما حساب باز نمی‌کند. این وضعیت باعث شده تا اطرافیان شما را جدی نگیرند و اهمیتی برای نظرهای‌تان قائل نشوند، در نتیجه از امروز به گونه‌ای صحبت کنید که تغییری در حرف‌های‌تان ایجاد نشود و به اطرافیان ثابت کنید که در هر شرایطی سر حرف‌های‌تان هستید. احتمال آشنایی شما با یاری خوش‌قدوبالا وجود دارد، این آشنایی زمینه عشقی سوزان و آتشین را فراهم خواهد کرد. با تمام وجود پذیرای این عشق باشید و بدانید که با عشقی جاودان و ماندگار سروکار خواهید داشت. اتفاق فرخنده‌ای در محل‌کار یا منزل انتظار شما را می‌کشد. سبک‌زندگی ناسالم را کنار بگذارید و قدر لحظه‌های عمر خود را بدانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان برنامه‌های زیادی برای شما ترتیب داده تا امروز حسابی شگفت‌زده‌تان کند. از این فرصت نهایت بهره را ببرید و شب‌وروزی عاشقانه را تجربه کنید.

متولدین بهمن

به لحاظ مالی وضعیت خوب و باثباتی دارید، اما از آنجایی که در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد، بهتر است از امروز تصمیم بگیرید که مقداری از درآمد خود را برای روز مبادا کنار بگذارید و راه پس‌انداز و صرفه‌جویی در پیش بگیرید. دستی گشاده داشته باشید و از هر فرصتی برای کمک به دیگران بهره بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز اصلا حوصله ندارد و سر چیزهای کوچک و پیش‌پاافتاده دلخور می‌شود. از این رفتار عشق‌زندگی‌تان ناراحت نشوید و مطمئن باشید که گذر زمان روحیه ایشان را بهتر خواهد کرد. رویا و خیال را کنار بگذارید و با واقعیت‌های زندگی روبرو شوید. امروز وقت کم می‌آورید و فرصتی برای استراحت و تفریح نخواهید داشت.

متولدین اسفند

به پندواندرز افراد باتجربه گوش جان فرا دهید. پیشنهادی که یکی از دوستان برای افزایش درآمد با شما در میان گذاشته را اجرا کنید و به سود سرشاری برسید. تغییری را در محل‌کار یا منزل تجربه خواهید کرد، این تغییر دستاوردهای زیادی برای شما به دنبال خواهد داشت، در نتیجه به استقبال تغییرات جدید بروید و همیشه به فکر راه‌های تازه‌ای برای حل مشکلات باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز دردسر بزرگی برای شما درست می‌کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.