Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5041
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 10 شهریور 1399 - 8:17 |

فال روزانه: ۱۰ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۰ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید جسارت بیشتری به خرج دهید و از هیچ چیزی هراس نداشته باشید. مهارت‌های زیادی دارید و در سال تولدتان از این مهارت‌ها نهایت استفاده را ببرید و دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. در آبان امسال فرصتی برای سفر به همراه دوستان و آشنایان فراهم می‌شود، این فرصت را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید خوش بگذرانید. اعضای خانواده در دی ماه امسال به بودن در کنار شما نیاز دارند، این فرصت را آن‌ها دریغ نکنید. در بهمن ماه ایده‌ای به ذهن شما می‌رسد، اما این ایده آنچنان که باید و شاید قابل اهمیت نیست و بهتر است که آنرا جدی نگیرید. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید فرصت‌های زیادی برای موفقیت و شادکامی پیدا خواهید کرد، این فرصت‌ها را به موقعیت‌هایی برای پیشرفت بیشتر تبدیل کنید و سال تولدتان را به گونه‌ای به پایان برسانید تا این سال چراغ راهی برای سال‌های آینده عمرتان باشد.

متولدین فروردین

از شخصیت جذابی که دارید نهایت استفاده را ببرید. وضعیت مالی‌تان ثبات ندارد و این قضیه امروز حسابی شما را نگران و مضطرب کرده‌است، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که پولی به دست‌تان خواهد رسید و مشکلات مالی شما خاتمه پیدا خواهد کرد. اعتمادبه‌نفس خوبی دارید و به فکر افزایش این روحیه باشید. شرایطی مهیا می‌شود تا در کنار اعضای خانواده حسابی خوش بگذرانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز چشم از شما بر نمی‌دارد و بیشتر از همیشه هوای‌تان را دارد.

متولدین اردیبهشت

دستورات پزشکی را نادیده می‌گیرید و با رفتار‌های پرخطر، سلامت خود را به خطر انداخته‌اید، ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و به خودتان قول بدهید که از امروز به بعد، توجه ویژه‌ای به دستورات پزشکی داشته باشید و به گونه‌ای زندگی کنید که وجود نازنین‌تان نیازمند پزشک و طبیب نباشد. یکی از دوستان پیشنهاد وسوسه‌برانگیزی برای افزایش درآمد به شما می‌کند، این پیشنهاد را جدی بگیرید. انسان سخاوتمندی هستید، اما مواظب باشید که این روحیه زمینه سوءاستفاده اطرافیان را فراهم نکند. امروز اگر حواس‌تان را جمع نکنید فردی سر شما کلاه خواهد گذاشت.

متولدین خرداد

خطری وجود نازنین‌تان را تهدید نمی‌کند و روز را بدون هرگونه حادثه به پایان می‌رسانید. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز نکرده‌اید و مجبور می‌شوید خرج غیرمنتظره‌ای را انجام دهید، از این اتفاق درس بگیرید و در آینده با پس‌انداز و صرفه‌جویی، اندوخته‌ای را برای خرج‌های غیرمنتظره کنار بگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز هرکاری که از دستش بر می‌آید را برای شادی شما انجام خواهد داد. روز مناسبی را برای گسترش دامنه کار و تجارت خود آغاز کرده‌اید و برنامه‌هایی که برای گسترش کار در نظر دارید را امروز انجام دهید.

متولدین تیر

تصمیم اشتباهی در گذشته گرفته‌اید و امروز با عواقب این تصمیم روبرو خواهید شد. امروز بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری و رسیدن به سودی چشمگیر است. به خاطر داشته باشید کم‌توجهی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان زمینه دوری میان شما را فراهم می‌کند. کار‌های امروز راحت‌تر از چیزی که انتظارش را دارید انجام می‌شود. علاقه زیادی به نشست‌و‌برخاست با اطرافیان دارید، اما امروز ترجیح می‌دهید که تنها باشید و کسی مزاحم‌تان نشود، این اتفاق خواهد افتاد و فرصتی برای تنهایی و استراحت پیدا می‌کنید.

متولدین مرداد

همسر یا عشق‌زندگی‌تان از بی‌توجهی‌های شما به ایشان خسته و افسرده شده است. برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از بزرگ‌تر‌های فامیل کمک بگیرید. در کنار انجام کار‌های روزانه فرصتی پیدا می‌کنید تا کمی در خیابان قدم بزنید و به آینده فکر کنید. نهایت استفاده را از این فرصت ببرید و برای پیشرفت و موفقیت بیشتر نقشه بکشید.

متولدین شهریور

کینه‌توزی را کنار بگذارید و از در بخشش و گذشت با اطرافیان وارد شوید. فرصتی برای انجام کار‌های موردعلاقه‌تان پیدا می‌کنید. احتمال دارد که پدر یا مادر یا یکی از بزرگان فامیل بیمار شود، در نتیجه امروز بیشتر از همیشه مواظب بزرگ‌تر‌های خانواده باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز دست‌گل به آب می‌دهد و نقشه‌های مهمی که کشیده‌اید را نقش برآب می‌کند، این اتفاق را به روی عشق‌زندگی‌تان نیاورید و از این اشتباه چشم‌پوشی کنید.

متولدین مهر

اجازه ندهید کار بیش‌ازحد شما را از پا در بیاورد. اندوخته خود را در بازار املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کرده‌اید و امروز خبر خوشی از این سرمایه‌گذاری به دست‌تان می‌رسد. خبری خوشحال‌کننده به دست شما میرسد. دوستی که مدت زیادی است خبری از او ندارید را امروز ملاقات خواهید کرد. امروز فکری برای افزایش درآمد به ذهن شما می‌رسد، این فکر را جدی بگیرید و به هر قیمتی که شده به آن جامه عمل بپوشانید. سفری غیر منتظره در پیش دارید و این سفر برنامه‌هایی که از پیش آماده کرده‌اید را حسابی به هم می‌ریزد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان به دنبال فرصتی برای صحبت با شما است.

متولدین آبان

نگرانی سلامت خود هستید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که سالم و سلامت روز را به پایان می‌رسانید و خطری وجود نازنین‌تان را تهدید نخواهد کرد. پولی به کسی قرض داده‌اید و امروز بخت با شما یار است و این پول بازپرداخت خواهد شد. نظر اعضای خانواده را برای انجام تغییرات مهم جویا شوید. امروز بیشتر از همیشه کار کنید و مطمئن باشید که مزد زحمت‌های خود را دریافت خواهید کرد. اهمیت بیشتری به زمان بدهید و نگذارید وقت با ارزش‌تان تلف شود. دور افرادی که شما را درک نمی‌کنند را خط بکشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز با انجام کار پسندیده‌ای حسابی شما را شگفت‌زده می‌کند.

متولدین آذر

روحیه‌ای منفی‌باف دارید و از زمین و زمان گله می‌کنید، قبل از اینکه این روحیه کار دست‌تان بدهد، مثبت‌گرایی را در زندگی در پیش بگیرید و افکار منفی را دور بریزید. با شرکت در کار‌های خیر و انسان‌دوستانه به لحاظ روحی به آرامش برسید. برای حل مشکلات مالی خود از اعضای خانواده کمک بگیرید. قصد خرید دارید و مجبور می‌شوید وقت و هزینه زیادی را امروز به خرید اختصاص دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کار‌های زیادی دارد و فرصتی برای رسیدگی به شما پیدا نمی‌کند.

متولدین دی

از نبود اعتمادبه‌نفس در زندگی رنج می‌برید و فرصت‌ها را یکی پس از دیگری از دست می‌دهید. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و امروز فکری به حال افزایش اعتماد‌به‌نفس خود بردارید و قدر موقعیت‌های زندگی را بیشتر بدانید. از جایی که انتظارش را نداشتید پولی به دست‌تان می‌رسد، بهتر است که قسمتی از این پول را پس‌انداز کنید و آینده مالی‌تان را تضمین نمایید. وعده‌و‌وعید‌های پوشالی را کنار بگذارید و به گونه‌ای رفتار کنید که اگر سرتان رفت، قول‌تان نرود. امروز چشم‌تان به دلبری پری‌چهره می‌افتد و به او دل می‌بازید. فردی قصد دارد کار پسندیده‌ای که انجام داده‌اید را به نفع خودش تمام کند. روز خوبی را برای معاشرت با مردم آغاز نکرده‌اید.

متولدین بهمن

امروز پولی به دست شما می‌رسد، اما ولخرجی نکنید و این پول را برای آینده پس‌انداز نمایید. تمرکز بیشتری به هدف‌های خود داشته باشید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله چندانی ندارید. علاقه زیادی به تنهایی دارید و امروز شرایطی برای خلوت و تنهایی پیدا می‌کنید. پدر یا مادر یا سایر اعضای خانواده احترام زیادی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان می‌گذارند و امروز به شما و عشق‌زندگی‌تان ثابت می‌کنند که جای خاصی در دل آن‌ها دارد.

متولدین اسفند

کار‌های مهم را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و با مشورت با آن‌ها به اعتماد‌به‌نفس بیشتری برای انجام کار‌های مهم دست پیدا کنید. اهل شوخی و خنده هستید و با این رفتار زمینه نشاط و سرگرمی همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم می‌کنید. امروز عشق‌زندگی‌تان دلتنگ شوخی‌های شما است و دلش هوای شما را کرده، در نتیجه فرصتی از روز را به بودن در کنار عشق‌زندگی‌تان اختصاص دهید و با شوخی و خنده، شادابی و نشاط را به وی هدیه دهید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.