Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 3966
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 10 تیر 1399 - 8:22 |

فال روزانه: ۱۰ تیرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۰ تیرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود، با موقعیت‌های بی‌شماری برای موفقیت روبرو خواهید شد. در این سال اجازه ندهید خوشی‌های گذرا، ِ سد راه شما برای موفقیت باشند و دورنمایی واقع‌گرایانه برای دستیابی به موفقیت برای خود ترسیم کنید. ماه شهریور زمان خوشی شما است و مهر ماه که از راه رسید، زمان تلاش و کوشش فرا می‌رسد. دی ماه امسال عاشق می‌شوید و در ماه اردیبهشت سال آینده اتفاق فرخنده‌ای را تجربه خواهید کرد. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را به چراغ راهی برای دیگر سال‌های زندگی‌تان تبدیل کنید و در این سال لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش بر ندارید.

متولدین فروردین

انسان سخاوتمندی هستید، این روحیه را ادامه دهید و لحظه‌ای از حل مشکلات دیگران غافل نشوید. عشقی که در دل دارید را با معشوق درمیان بگذارید و مطمئن باشید که امروز جواب مثبت خواهید گرفت. عادت‌های ناپسند را کنار بگذارید و از امروز قول بدهید که اطرافیان به غیر از خوبی از شما چیز دیگری نبینند. زمینه آشنایی با فرد مهمی برای شما فراهم می‌شود و این آشنایی در دراز مدت سود سرشاری روانه جیب‌تان خواهد کرد.

متولدین اردیبهشت

امروز بیشتر از همیشه مواظب باشید، چرا که احتمال زیادی وجود دارد که ضرر هنگفتی را متقبل شوید. از اعضای خانواده حمایت کنید و مواظب کوچک‌تر‌ها باشید. مشکلاتی در محل‌کار یا منزل در پیش‌روی شما قرار می‌گیرد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که به تنهایی از عهده حل این مشکلات بر خواهید آمد. مواظب رفتار و گفتار خود باشید و حرفی نزنید که بعدا از این حرف پشیمان شوید. به منزل یکی از آشنایان دعوت می‌شوید. توقع‌های خود از همسر یا عشق‌زندگی‌تان را کاهش دهید.

متولدین خرداد

اهمیت بیشتری به رژیم غذایی‌تان بدهید و هر خوراکی را نخورید. احتمال سرقت مال و اموال شما وجود دارد. امروز بعد از ظهر دوستان به سراغ شما می‌آیند و لحظه‌های خوشی را سپری خواهید کرد. صحبت‌های بی‌پرده و رک را کنار بگذارید و قبل از هرگونه سخنی، حسابی فکر کنید. فرصتی برای رسیدگی به کار‌های موردعلاقه‌تان پیدا می‌کنید. احتمال ایجاد دلخوری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد.

متولدین تیر

امروز فردی که علاقه خاصی به شما دارد پیشنهادی را برای افزایش درآمد مطرح می‌کند، این پیشنهاد را به فال نیک بگیرید و مطمئن باشید که اجرای آن، شرایط مالی شما را بهبود می‌دهد. توانایی‌های خودتان را باور کنید و لحظه‌ای است از کار و تلاش نکشید. اهمیت زیادی به انجام درخواست‌های اطرافیان می‌دهید و از خودتان غافل شده‌اید. امروز زمان مناسبی است تا نگرانی‌های خود را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید و مطمئن باشید که ایشان سنگ‌صبور قابل اطمینانی برای غم و غصه‌های شما است. در حال انجام کار مهمی هستید، اما این کار با مشکلی روبرو می‌شود و مجبور می‌شوید انجام آن را به تعویق بیاندازید. یکی از اعضای خانواده امروز اصرار می‌کند که قسمتی از وقت خود را به ایشان اختصاص دهید.

متولدین مرداد

محبت دوستان و آشنایان را دست‌کم نگیرید و برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از رفقای قدیمی کمک بگیرید. روحیه‌ای شوخ‌طبع و خوش‌مشرب دارید، به لطف این روحیه دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان نیازمند کمک و حمایت شما است. امروز مزد تلاش‌هایی که در گذشته انجام داده‌اید را خواهید گرفت. راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید کار‌های روزانه را به پایان خواهید برد. اجازه ندهید مشکلات اعضای خانواده در رابطه شما با همسر یا عشق‌زندگی‌تان تاثیر بگذارد و به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که جایگاه خاصی در قلب شما دارد.

متولدین شهریور

یکی از اطرافیان امروز با تقدیم هدیه‌ای، محبت خود را به شما ثابت می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت کرده که همیشه پشتوانه شما در حل مشکلات است، در اولین فرصت بابت این روحیه از ایشان تشکر کنید و شما نیز پشت و پناه ایشان در رویارویی با مشکلات باشید. کار مهمی که مدتی است پشت‌گوش می‌اندازید را در فرصت فراغت امروز انجام دهید و به خودتان قول بدهید که از امروز به بعد، کار‌های مهم را پشت‌گوش نیاندازید.

متولدین مهر

عادت‌های ناپسندی دارید و این رفتار سلامت شما را به خطر انداخته، امروز زمان خوبی است که تصمیم بگیرید این عادت‌های ناپسند را کنار بگذارید و سلامت و نشاط خود را تضمین نمایید. پولی که برای خرید کالای مهمی نیاز دارید امروز به دست‌تان می‌رسد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی ناراحت و عصبانی است. فرصتی از روز را به پیاده‌روی و تفکر اختصاص دهید. اجازه ندهید نگرانی‌ها و مشکلات پیش‌پاافتاده روز شما را خراب کند. امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. برنامه‌های مهمی برای امروز کشیده‌اید، اما کار ضروری برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان پیش می‌آید و نقشه‌های‌تان نقش بر آب خواهد شد.

متولدین آبان

سفری مهیا خواهد شد و در این سفر بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. یکی از نزدیکان نیازمند کمک مالی شما است، اما احتمال دارد که با کمک به ایشان گرفتاری‌های مالی‌تان افزایش پیدا کند. حس و‌حال زیادی برای عاشقی دارید برنامه‌ای عاشقانه برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان کشیده‌اید. این برنامه را عملی کنید و محبت بی‌پایان خود را به پای عشق‌زندگی‌تان بریزید. می‌خواهید کارتان را با دوز و کلک به پایان رسانید، اما به خاطر داشته باشید که بار کج هرگز به منزل نمی‌رسد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز رازی مگو را با شما درمیان می‌گذارد، این راز را در سینه نگه دارید و به ایشان ثابت نمایید که سنگ‌صبور قابل اطمینانی برای وی هستید.

متولدین آذر

امروز علائم بهبودی بیماری مزمنی که به آن گرفتار هستید را مشاهده خواهید کرد. صرفه‌جویی را ادامه دهید و از پس‌انداز و اندوخته مالی‌تان برای رسیدن به موفقیت بهره بگیرید. کار‌های امروز راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید انجام می‌شود. اعضای خانواده امروز دخالت‌های بی‌جایی در امروز شخصی شما می‌کنند. احتمال ایجاد دلخوری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد.

متولدین دی

نگرانی‌های بیش از حد را کنار بگذارید و به خاطر داشته باشید که سخت می‌گردد جهان بر مردمان سخت‌کوش. یکی از ریش‌سفید‌های فامیل امروز پیشنهادی که به نفع‌تان است را با شما درمیان خواهد گذاشت. اختلافی میان اعضای خانواده ایجاد شده و برای حل این اختلاف از هوش و ذکاوت خود کمک بگیرید. سفر کوچکی در پیش دارید و در این سفر حسابی به شما خوش خواهد گذشت. روز خوبی را برای آغاز شراکت آغاز نکرده‌اید و به صلاح شما است که هر گونه عقدقرار داد تجاری یا مشارکت در کار را به آینده واگذار کنید.

متولدین بهمن

کار‌های زیادی در پیش دارید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد و انرژی لازم را پیدا خواهید کرد. اهمیت زیادی به سلامت خود می‌دهید و مواظب جسم و جان خود هستید، این روحیه را ادامه دهید و به خطر داشته باشید که سلامتی سلطنت ناپیدا است. با فرصتی برای افزایش درآمد مواجه خواهید شد. برای حل مشکلی که میان اعضای خانواده ایجاد شده، آستین بالا بزنید. سپاسگذار لطف و محبت بدون چشم‌داشت همسر یا عشق‌زندگی‌تان باشید. فرصتی پیدا می‌کنید تا به تفریح یا ورزش موردعلاقه‌تان بپردازید.

متولدین اسفند

بیمار و ناخوش‌احوال هستید، اما در برابر بیماری تسلیم نشوید. به تنهایی از حل مشکلات مالی بر نمی‌آیید و بهتر است از اعضای فامیل کمک بگیرید. توجه بیشتری به توقع‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان اختصاص دهید. خیال‌پردازی را کنار بگذارید و با واقعیت‌های زندگی کنار بیایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان روزی سرشار از تجربه‌های ناب عاشقی را برای شما تدارک دیده‌است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.