Sunday, 3 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲ - 21 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5056
  پرینتخانه » یادداشت تاریخ انتشار : 11 شهریور 1399 - 13:41 |

آقایان نماینده چرا در مقابل شیطنت‌های دولت و کارشکنی‌های سازمان بورس در بازار سرمایه سکوت کرده‌اید!؟

* یاور خیری
آقایان نماینده چرا در مقابل شیطنت‌های دولت و کارشکنی‌های سازمان بورس در بازار سرمایه سکوت کرده‌اید!؟

شما به عنوان نمایندگان مردم باید در مقابل جنگ های زرگری وزرات خانه های صمت و نفت ، تصمیمات یک شبه مسئولین ، و تکذیب های روز بعد، اظهارات رئیس دفتر رئیس جمهور در خصوص نقطه حمایتی شاخص و بسیاری دیگر پازل هایی که به هیچ عنوان اتفاقی به نظر نمی رسد و به منظور به باد دادن سرمایه مردم برنامه ریزی شده واکنش نشان دهید.

بازار سرمایه جای سیاسی کاری و تسویه حساب های سیاسی نیست ! بازار سرمایه را چه کسی دستوری کرده است!؟ چرا یک عده مدیر بی کفایت و یک دولت که هر چه گفت بر عکس را انجام داده باید با سرمایه مردم در سالی که رهبر انقلاب آن را سال جهش تولید نامگذاری کرده بازی کنند!؟

آقایان نماینده سرمایه,سرمایه گذار خرد نباید به زمین تسویه حساب های سیاسی چپ و راست تبدیل شود!! سرمایه برای رشد به آرامش و ثبات نیاز دارد نه جنگ های زرگری !! مجلس و جریان مقابل دولت اگر میخواد نقش ناجی را بازی کند اکنون زمان آن است و فردا بسیار دیر است

سکوت شما در مقابل بازی با سرمایه های مردم به دست یک عده حقوقی معلوم الحال و آشفتگی های هدفمند دولت و سازمان بورس برای راه‌زنی کاملا مشخص حقوقی های وابسته به جریانات خاص با ساخت شایعه ریز و درشت در خصوص ریزش بازار و نقاط حمایتی ساختگی شاخص برای خالی کردن دل مردم و از بین بردن اعتماد مردم و ایجاد صف های خرید و فروش جعلی و فیک برای فروش در سقف و جمع کردن همان نماد ها در کف و خالی کردن جیب مردم در بازار سرمایه در سالی که رهبر انقلاب آن را سال جهش تولید نامیده اند جای تعجب و تامل دارد!!! واقعا شما اینها را نمی بیند!؟

آقایان نمانیده امیدواریم برای صیانت از سرمایه مردمی که زیر بار تورم کمر خم کرده اند عینک حزبی و سیاسی خود را کنار بگذارید و فریاد مردمی باشید که با اعتماد به دولت وتبلیغات انها در رسانه ملی بازار بورس را مناسب سرمایه گذاری دانسته اند باشید.

نویسنده : یاور خیری
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.